Su šventėmis


NUOTAKOS KARINOS IDĖJOS PAMERGĖMS

Nuotr. iš asmeninio Karinos archyvo
Vieniems jaunavedžiams patinka tradicinės vestuvės, kiti nori ko nors išskirtinio, nepaprasto. Tačiau tradicijas galima derinti su originaliomis vestuvių idėjomis. Mūsų puslapio skaitytoja, dabar jau buvusi nuotaka, Karina pasakoja, kodėl nusprendė vestuves kelti su pulku, su kokiais iššūkiais teko susidurti ir kas verčia šypsotis, kai šalia pabroliai ir pamergės.

Kodėl nusprendėte kelti vestuves su pulku? Ką jums tai reiškė? 

Aš nė minties neturėjau, kad vestuvės gali būti be pulko. Galbūt nuo seno mums taip įprasta. Nors gerai pagalvojus, pulkas – tai artimi žmonės, kurie tave palaiko visomis tos dienos minutėmis, kurie stengiasi padėti ir nustebinti jaunavedžius. Pulko pareiga, kad jauniesiems netektų tą tikrąją dieną lakstyti ir galvoti: „Ką pamiršau?..“ Tam ir yra tie artimi žmonės, vykdantys tavo planą ir leidžiantys tau švęsti. 

Kiek porų dalyvavo jūsų pulke? Kaip juos kvietėte tapti pulku? 

Įskaitant liudininkus mūsų šventėje dalyvavo 7 poros. Jokio išskirtinio kvietimo pabroliams ir pamergėms neturėjome. Pirmieji apie vestuves sužinojo liudininkai, tėvai ir tada galiausiai pabroliai ir pamergės. Jau kviesdama žinojau, kokio tipo suknelės bus, todėl su savimi vežiojausi nuotraukas. Labai jaudinausi, kad pamergėms mano suknelės nepatiks, bet, mano nuomone, jos atrodė nuostabiai, kiekviena savotiškai graži. 

Ko prašėte iš porų? 

Prašėme, kad aprangos kodas atitiktų prašymą. 

Kaip ir kodėl jie buvo apsirengę? Kas idėjos autorius? Kas pirko sukneles pamergėms? 

Vienspalvės blizgios ilgos ar trumpos nuomos punkto nuomojamos suknelės manęs nežavi. Kartais labai mėgstu išsiskirti, todėl norėjau, kad mano pamergės būtų ypatingos ir išskirtinės. Nuo mažens mėgau drabužius su taškiukais. Ieškodama idėjos pamergių suknelėms naršydama internete užtikau retro tipo suknelių modelius. Kaip tik su taškiukais. Ši idėja mane be galo sužavėjo. Taigi nusprendžiau, kad pamergių suknelės bus taškuotos. Spalvą rinko mano vyras. Tiek, kiek ir kokių norėjom, pirkti negavom, todėl nusprendėm siūdinti. Bet ir šis variantas pasirodė ne toks jau lengvas, nes taškuotų medžiagų, ypač mėlynų, nėra. Apėjau visas Klaipėdos parduotuves, važiavau į Gariūnus, apėjau daug Vilniaus didžiausių audinių parduotuvių, kol radau bent šiek tiek panašaus į tai, ko noriu. Kartu su pussesere stovėdamos prie medžiagų vaizduotėje nusipiešėme suknelių modelius ir galiausiai nusipirkome medžiagą.
Vaikinų aprangos kodas, savaime aišku, turėjo derėti prie merginų, todėl kilo mintis apie bendrą drabužių detalę: taškuotos kojinės, varlytė ir petnešos. 

Kokias išskirtines teises turėjo pulkas? Ar tai buvo fotosesija? Kas galvojo temą ir detales? 

Išskirtinė pulko teisė buvo fotografuotis. Fotosesija vyko gamtoje. Todėl fotosesijos tema ir detalės atiteko liudininkų pareigoms. Per fotosesiją pulkas turėjo užduotį nupiešti du piešinius. Vaikinų komanda turėjo piešti paveikslą būsimos dukrelės kambariui, o merginos – sūneliui. Užduotis nesudėtinga, pulkas stipriai įsijautė į vaikų vaidmenį ir nupiešė paveikslus. 

Jūsų top trys patarimai būsimiems pulkams. 

1. Šventė jūsų draugų, todėl stenkitės, kad jie jaustųsi laimingi tą dieną.
2. Būkite originalūs.
3. Būkite linksmi. 
Daugiau idėjų pamergėms ir pabroliams ieškokite rubrikoje PAMERGĖMS IR PABROLIAMS
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-11-13 23:19
tomma
fainai buvo pas jus. saunuoliai