Kalėdinis sveikinimas


ROJAUS KAMPELIS VESTUVĖMS – RAVELO MIESTAS (PIETŲ ITALIJOJE)

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Pietų Italijoje, beveik 50 km nuo Neapolio ir tik 20 km kylant serpantinais į kalną įsikūręs Ravelo miestelis. Jam apibūdinti turistai dažnai neranda žodžių savo gimtojoje kalboje, bet vienas (kilęs iš lotynų kalbos) idealiai tinka – MAGNIFICENT. Tai kultūros paveldas – maistas, gėrimai, architektūra, žmonės. Čia viskas tobulai dera – pažvelgęs į vieną pusę matai kalnus, beveik liečiančius debesis, į kitą – Viduržemio jūrą, kiek pasisukęs grožiesi mažyčiais miestukais, klestinčiais kalnuose – Skala, Amalfiu, Positanu, Miori, Minori ir kt. Ravelo miestas 2006 įtrauktas į UNESCO saugomų vietų sąrašą, o turistus mielai su šypsenomis pasitinka 2500 miestiečių. Kiekviena Ravelo gatvė alsuoja istorija, centrinė miesto aikštė pulsuoja gyvybe. Čia vestuvės vyksta beveik kasdien. Gražu, šilta, gera, nuostabu – rojus žemėje, kur pilna nuostabių vietų švęsti. Šiandien Jums pristatysiu kelias jų.

Viešbutis Bonadies ****

Tai šeimos valdomas viešbutis, kuriame didžiausia vertybė – šeima ir jūs su savo šeima. Šis viešbutis jau šventė savo gyvavimo 130 metų, o įdomiausia tai, kad jį vis dar valdo ta pati Bonadies šeima. Čia jau vyko net trejos lietuvių vestuvės. Viešbutis puikiai tinka vestuvėms, nes turi net tris terasas, iš kurių atsiveria vaizdai į Viduržemio jūrą, kalnus ir kalnų miestelius. Čia nuostabi virtuvė ir aptarnavimas. Pats viešbutis puikioje miestelio vietoje – patogu pastatyti automobilius, viskas per kelias minutes pasiekiama pėstute. Čia jūsų svečiai tikrai patogiai ilsėsis po vestuvių itališkuose kambariuose ir mėgausis saulės voniomis prie baseino. Kartu su jais prie itališkų pusryčių stalo galėsite aptarti dienos planus ar gražiausias vestuvių akimirkas. Viešbučio šeimininkai jums padės jaustis tarsi namuose, o jei pakvies atsipūsti ir atsigerti kapučino – nesidrovėkite ir mėgaukitės. Čia visi moka džiaugtis gyvenimu. Kainos svyruoja skirtingais sezonais ir visas paketas priklauso nuo jūsų svečių skaičiaus, užsakomo maisto ir gėrimų kiekio. Šventinė vakarienė žmogui kainuoja apie 100 eurų, kambariai nuo 160 eurų parai. Žinoma, italai nepamiršta jaunavedžių ir jų kambarys gali tapti dovana nuo viešbučio šeimos. Jei į vestuves kviesite 20–25 žmones, šventė kainuos apytiksliai 10 000–15 000 eurų su maistu, gėrimais, vedėju, DJ, fotografu ir vaizdo meistru bei planuotojos darbu.
Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com

Fraullo viešbutis ****

Tai dar vienas mažytis šeimos valdomas viešbutis. Jis žavi savo estetika – balti kambariai ir koridoriai, stilingos dekoracijos ir paveikslai, nuostabi didelė terasa, kur pusryčiaudami ar švęsdami vestuves grožėsitės kalnais ir Viduržemio jūra. Jaunavedžių kambarys pribloškia – balta sofa ir foteliai, jauki terasa, didelė vonia pasilepinti po dienos. Čia šventės meniu žmogui kainuoja 120–350 eurų. Žinoma, kainos svyruoja pagal užsakymų kiekius. Viską reikia derinti. Jei į vestuves kviesite 20–25 žmones, šventė apytiksliai kainuos 15 000–20 000 eurų su maistu, gėrimais, vedėju, DJ, fotografu ir vaizdo meistru.
Nuotrauka, kuri iliustruoja šį straipsnį daryta šio viešbučio terasoje. Ak, koks vaizdas...

Villa Eva ****

Tai nuostabi klasika. Viešėdami Italijoje ten užsukome susipažinti su vestuvių meniu ir gėrimais skambant klasikinei muzikai. Užbūrė tos vietos magija ir maistas. Paslaugus personalas, didelis stogas, kuris gali virsti puikia terasa jūsų šventei, be priekaištų suplanuotas sodas su patogiomis poilsio zonomis, didelės erdvės pirmame viešbučio aukšte – baras, fortepijonas, erdvūs koridoriai. Čia galima rasti daug vietų vestuvėms – terasa ant stogo, sodas su vaizdu į jūrą ir kalnus, vidinis kiemas, palapinė, netgi viešbučio holas. Meniu čia svyruoja nuo 120 eurų žmogui. Kaip ir visur, Italijoje kainos priklauso nuo pilno paketo. Šiame viešbutyje didelis kambarių pasirinkimas jaunavedžių ir svečių apgyvendinimui.

Vila Cimbrone *****L

Tai nuostabus komplektas – viešbutis su dideliu parku. Parkas gražiai apsodintas medeliais, gėlėmis, jame dera daug skulptūrų ir takelių bei tiltelių. Kai prieini pagrindinio tako pabaigą, sustoji ir klausi savęs, ar tikrai tai, ką matau, yra tiesa. Iš didelės terasos su skulptūromis atsiveria vaizdas į žydrą Viduržemio jūrą, kalnus ir, rodos, ranka gali pasiekti dangų. Puikiai dera kolonos – senovės palikimas suteikia tik dar daugiau įspūdžių. Tobuloms vestuvėms čia trūksta tik Jūsų. Tiesa, kainos didelės. Vien vietos nuoma kainuos ne vieną tūkstantį eurų, bet Italija užburia, tiesa? „Vila Cimbrone“ – puikiai įrengtas viešbutis. Jame jaukiai jausis ne tik jūsų svečiai, bet ir jūs patys. Jaunavedžiams čia pilna staigmenų ir pasiūlymų. Tiems, kas nenori švęsti viduje, „Vila“ fotosesijai siūlo savo patalpas ir sodus. Kaina 500 eurų.

Viešbutis Caruso *****L

Tai vienas prabangiausių viešbučių Pietų Italijoje. Jame nepageidaujami vaikai – čia vertinamas suaugusiųjų poilsis ir poreikiai. Pats viešbutis turi savo butiką, šviesos nutviekstas poilsio zonas, SPA, nuostabius baseinus, ištaigingus kambarius ir laukia prabangių vestuvių. Personalas – puikesnis nei puikus. Čia galima sukurti tobulas vestuves, su tobulu vaizdu, muzika, maistu ir gėrimais. Kambarių kainos apie 1000 eurų parai, vestuvių biudžetas svyruoja apie 100 000 eurų.

Vila Rufolo

Tai nuostabus parkas. Jame vyksta muzikos festivaliai, kur leidžiantis saulei griežia simfoninis orkestras, o klausytojai stebi jūrą ir dangų, kalnus, įkvepia gaivaus Italijos oro ir gėlių aromato. Ak... Apie ką aš čia. Vestuvėms uždaryti visą parką kainuoja 10 000 eurų, jei nori ateiti fotografuotis – 150 eurų. Tikrai rekomenduoju čia ateiti fotografuotis, nes čia rasite viską, net ir įspūdingą architektūrą – kolonos saulei leidžiantis skleidžia tobulą šviesos ir šešėlių meną, išpuoselėti gėlynai ir medelynai slepia nepakeičiamas vietas jūsų bučiniams, čia rasite tūkstančius laiptelių, galinčių tapti jūsų pirmųjų šeimos žingsnių liudytojais, sodelio skvereliai kaip paslaptis saugos jūsų meilės žodžius. Čia tobula, ir taškas.

Miesto parkas

Jis labai gražiai sutvarkytas: gėlynai, medelynai ir, žinoma, vaizdas – jūra ir kalnai. Jis nėra toks atviras kaip mes pratę matyti Lietuvoje, bet, žinoma, lankomas turistų. Šis parkas gali tapti puikia vieta civilinei santuokai – dekoruotas altorius, gyvos gėlės, kėdės, arfa ir judu du prieš Dievą ir svečius sakote savo meilės žodžius. Koks dar dekoras? Visa gamta tampa jūsų meilės šventės dekoru. Nesibaiminkite turistų – jie tik pro plyšelį grožisi jumis ir stengiasi kuo greičiau pasišalinti, kad jums netrukdytų. Jei dar suderinsite laiką ir jūsų ceremonija vyks leidžiantis saulei, pajusite po kūną bėgiojant šiurpuliukus. Patikėkite, ta vieta vis kitaip keri skirtingu paros metu.

Bažnyčios ir civilinė metrikacija

Civilinės metrikacijos biuras – senas baltas pastatas su kukliu sodu, bet tinkamai papuošus galima padaryti puikią vietą jūsų šventei. Civilines ceremonijas atlieka miesto parkuose, viešbučiuose ar kur jūs panorėsite. Bažnyčių Ravelas turi daug. Vienos jų mažytės ir labai jaukios, talpina apie 30–50 žmonių, kitos – didelės, kuriose telpa daugiau nei 100 žmonų. Italijoje įvykusi santuoka, bažnytinė ar civilinė, galioja ir Lietuvoje, jei tinkamai sutvarkomi dokumentai. Privalomas ceremonijos vertimas į gimtąją kalbą ir, žinoma, dokumentai. Biurokratiją poros dažniausiai patiki profesionalui.
Taigi trumpai supažindinau su Ravelo miestu. Jame tuokiausi ir aš. Ten mano širdis ir meilė. Šis miestas turi viską, kaip ir minėjau. Kviečiu apsilankyti.
Su meile ir itališku ilgesiu
Olga.
Jei turite klausimų kreipkitės, mielai į juos atsakysiu el. paštu info@italianwedding.eu
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2016-02-21 14:21
jurate
Vestuviu organizatoriai Tenerifeje


https://m.facebook.com/Vestuviu-organizatoriai-Tenerifeje-667067326734229/
2015-03-19 11:09
Zz
O kaip su lėktuvo bilietais visiems svečiams, bagažu ir vietiniais pervežimais?
2014-11-27 15:43
Diana
Pasaka!!!
2014-11-26 22:23
Nuostabu
Su draugu galvojome apie užsienį, jau žinau kur tuoksimės!! Vaizdai net žadą atima!
2014-11-25 23:16
Vaiva
man ta foto kur kambarine sluoja atrodo kaip is filmo neitiketina
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS