Vizažistė N. Čukinienė apie nuotakos makiažo ribas


VESTUVĖS VAKARE, SUTEMUS

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Užmerk akis ir pagalvok apie daugybę lempučių, žvakių, lengvą vėjelį, gražią smuikelio melodiją, ir tokią ramybę, tartum visa gamta klausytųsi, kaip šiurena lengvas tavo suknelės tiulis einant takeliu pas mylimąjį...
Arba kitas variantas: ne lauke, o pritemdžius šviesas gražiam restorane, dvare ar net teatre ir nuklojus visą nuotakos kelią žvakutėmis, žiedlapiais, o svečius pavertus įstabaus vaidinimo, kuris vadinasi Gyvenimas, dalimi.
Vestuvės sutemus – tikrai labai romantiška. Ir labai populiaru užsienio šalyse dėl truputį lankstesnių procedūrų. Visi ramiai ruošiasi visą dieną (o ne rytą!), renkasi šventinei vakarinei daliai, nes tuoj po iškilmingos ceremonijos – vakarienė, šokiai, kokteiliai ir linksmybės tikrai iki pat ryto! Kai nereikia keltis su paukščiais, tai ir svečiai ne taip pavargę. Tai tartum vakarėlis, tik su sutuoktuvių ceremonija papildomai.
Man asmeniškai labai priimtina idėja. Tik, žinoma, yra keletas subtilybių, kurias reikia turėti galvoje prieš užsimanant tokių vestuvių.
Lietuvoje civilinės metrikacijos darbuotojai dirba kaip ir visi valstybinių įstaigų tarnautojai – iki 17 val. Bažnyčia taip pat vakare ceremonijų nepraktikuoja, o už bažnyčios ribų ceremonijos neleistinos. Tad oficialiai jūsų sutuokti sutemus, kas reiškia apie 21–22 val., vasarą ar kitu metų laiku neįmanoma.
Galima bandyti tamsiuoju metų laiku tuoktis kaip galima vėliau (skirtingose vietose iki 17 ar 18 val.) bažnyčioje. Žiemą temsta nuo 16 val., taigi galite sukurti mistišką ir gražią atmosferą bažnyčioje su daugybe žvakių… Šventoriuje galima galybe žvakučių ir lemputėmis dekoruoti vaišių stalą, prie kurio svajingai visi išgersite šiltos arbatos.
Labiausiai tuoktuvių sutemus ceremonijai tiktų šis scenarijus: oficialiai jūs susituokiate dieną, ar prieš kelias dienas, savaites, su jumis drauge keletas draugų ar artimųjų, o vestuvių dieną jus sutuokia, palaimina, ką nors gražaus paskaito artimas žmogus, kurio nors tėvas, mama arba aktorius. Tuomet jau laikas ir vieta nesvarbu, gali būti bet kuri Lietuvos pieva, paplūdimys ar sodyba, dvaro kiemas… Ir daug daug gražaus dekoro, kokio tik trokštate vakare: žvakės, lempučių girliandos, šviesos sukurta altoriaus imitacija, „degančios“ jūsų raidės danguje, fejerverkai, kai abu ištariate „Taip“… Tikrai labai daug išskirtinių galimybių kurti tikrą pasaką. Be to, laikas nespaudžia ja mėgautis ilgiau nei 30 minučių, nes kita nuotaka nelaukia nekantraudama už durų...
Daugiau apie vestuvių planavimą skaitykite rubrikoje PLANAVIMAS
Idėjų vestuvėms ieškokite VESTUVIŲ IDĖJOS
 
Daugiau Editos tekstų rasite jos EKSPERTŲ SKILTYJE
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2015-01-08 11:02
Jurgita
Tikrai vakare tokia mistiška romantiška atmosfera, o jos taip norisi savo šventėje. Dar viena idėja http://www.ponasbalionas.lt/svieciantys-balionai atradau šviečiančius balionus :D Ir šiaip galvoju jei dieną vyksta vestuvės tai norisi kažkokios atributikos, kad jaustųsi šventė tai gali būti balionai, gėlės (gyvos! nors ir daug vargo), staltiesės...
2014-11-13 23:19
Vestute
hmz na kad grazu tai jau jo
bet ar fotosesija bet kuris fotografas padarytu graziai cia jau mastyt reikia ka renkiesi arba fotkintis diena
2014-11-13 19:46
Gaile
Geeeras, kažkaip nebuvau pagalvojusi apie tokią alternatyvą, super!!
2014-11-13 08:30
Once
Gal ir gerai iš praktinės pusės, išsimiegi sau ramiai :)))))