RentBoutique.com konkurso viešnioms laimėtojos


TOP 10 „PINTEREST“ KŪRĖJŲ, KURIUOS PRIVALAI SEKTI!

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Šiuo metu ant bangos esantis socialinis tinklas „Pinterest“ lyg išsigelbėjimas bet kuriai nuotakai! Ar žinojote, jog net 59 % būsimų nuotakų įkvėpimo ieško būtent šiame socialiniame tinkle? Galbūt Jūs viena iš tų 59 %? Nenuostabu! Socialinis tinklas „Pinterest“ – tarsi lobių skrynia, iš kurios trauki vieną auksinį pinigėlį po kito. Tad siūlome Jums pasinerti į „Pinterest“ erdves ir atrasti geriausias idėjas. Pristatome Jums TOP 10 „Pinterest“ kūrėjų, kuriuos tiesiog privalote sekti!

1. ApieVestuves.lt – viskas apie vestuves

Šioje paskyroje rasite idėjų įvairiomis vestuvių temomis. Nuo vestuvių dekoro iki saldaus stalo, nuo retro automobilių iki garsių pasaulio dizainerių vestuvinių suknelių. Paskyros kūrėjai dalijasi daugybe idėjų, kurios padės ruošiantis didžiajai šventei.

2. Style Me Pretty – stilingos vestuvės masėms

Tai amerikiečių sukurta paskyra, turinti daugiau nei 5 milijonus sekėjų visame pasaulyje, ir šis skaičius sėkmingai auga. Paskyra siūlo daug įvairių idėjų vestuvių tematika. Tikros vestuvės – štai kas yra šios paskyros širdis, siela ir įkvėpimas.

3. Wedding Chicks – viskas vestuvėms

Dešimtys tūkstančių idėjų Jūsų vestuvėms, daugiau nei 4 milijonai sekėjų ir viskas nuo A iki Z. Ši „Pinterest“ paskyra yra puikus įkvėpimo šaltinis, kuris padės Jums planuojant vestuves kiekviename žingsnyje.

4. Chic Vintage Bride – vintažo rojus

Jeigu Jūs savęs nelaikote šiuolaikine nuotaka, o vis dar jaučiate nostalgiją Elviui Presliui ir dievinate vintažą, ši paskyra Jums tobulai tiks. „Chic Vintage Bride“ padės Jums suplanuoti vintažines svajonių vestuves ir pateiks daugybę idėjų nuo vintažinės nuotakos stiliaus, makiažo, jaunikio aprangos iki dekoracijų.

5. Vane Broussard| Brooklyn Bride – moderniai nuotakai

Šios paskyros kūrėja Vane Broussard save pristato kaip interjero dizainerę ir tinklaraščio apie vestuves „Brooklyn Bride“ įkūrėją ir redaktorę. Paskyroje autorė pateikia gausybę modernių vestuvių idėjų. Ši paskyra pasižymi itin gausiu „pasidaryk pats“ idėjų pasirinkimu.

6. Ruffled – vestuvių tinklaraštis

Tai Niujorko vestuvių tinklaraščio paskyra, pristatanti be galo daug vestuvinių idėjų, kurios padės suplanuoti šventę. Pamergių ir pabrolių stiliai, mergvakario idėjos, gyvūnai vestuvėse ir daug kitų smagių bei naudingų pasiūlymų.

7. Bridal Musing – Wedding Blog – susimąsčiusiai nuotakai

„Bridal Musing“ tai unikalus ir prašmatnus vestuvių tinklaraštis, pateikiantis tikrų vestuvių, nuotakos išvaizdos, „pasidaryk pats“ idėjas ir vestuvinius filmukus. Savo „Pinterest“ paskyroje jie pateikia idėjas, kurios padės sutrikusioms nuotakoms suprasti, kokių vestuvių jos nori.

8. Green Wedding Shoes / Jen Campbell – tradicijų laužymas

Vestuvių idėjos, madų tendencijos, „pasidaryk pats“, namų dekoras, skanūs receptai, muzika ir kitos smagios idėjos Jūsų vestuvių šventei. Ši paskyra yra itin mėgstama nuotakų, kadangi joje galima rasti pačių keisčiausių ir linksmiausių idėjų vestuvėms.

9. Southern Wedding Magazine – naujo, seno, skolinto, mėlyno

Jeigu nuo tada, kai buvote maža mergaitė, svajojate apie tradicines vestuves su visais papročiais – ši „Pinterest“ paskyra Jums puikiai tiks. Čia atrasite idėjas, apipintas tradicijomis, o taip pat ir šiek tiek pietietiško žavesio.

10. Martha Stewart Wedding Magazine - originalumas

Martha Stewart puikiai žinoma visame pasaulyje kaip moterų gelbėtoja bei didvyrė, todėl nenuostabu, jog ši „Pinterest“ paskyra moterims lyg Meka. Martha Stewart padės Jums rasti kelią painiame vestuvių planavimo labirinte – ji pateikia ypač daug naudingų patarimų bei įkvepiančių idėjų.
Dagiau idėjų vestuvėms ieškokite atskiroje rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Idėjų taip pat ieškokite ApieVestuves.lt FORUME
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-11-24 18:36
Valda
Ten tikrai daug gerų idėjų prisigaudyti galima