Atradimai renginiams, o ypač vestuvėms


REGISTRUOKITĖS Į VESTUVIŲ PLANAVIMO SEMINARUS VILNIUJE IR KAUNE

Vos praūžus vestuvių sezonu vadinamai vasarai, su malonumu prisimename jau atšoktas vestuves, o dar dažniau apie jas susimąstome, jei šios tik laukia ateityje... Kaip išvengti dažnai pasitaikančių klaidų? Kaip ypatingąją dieną paversti nepamirštama? Kaip planuoti vestuvių biudžetą? Turi daugybę idėjų didžiajai dienai, tačiau trūksta žinių, kaip visa tai paversti realybe? Turime Tau atsakymą į visus šiuos ir į daugiau kitų klausimų!
Mūsų atsakymas – visi vestuvių specialistai viename seminare! ApieVestuves.lt rengia išskirtinį seminarą, per kurį nuskambės aktualiausios su vestuvėmis susijusios temos, žinovai mielai atsakys į visus dalyviams kilusius klausimus, o įkvėpimas, žinios apie naujausias tendencijas, nepakartojama kompanija ir puikios emocijos – garantuotos.
Apie tai, kokios buvo šių metų vestuvių tendencijos ir kaip jos keisis prasidėjus naujiems metams, „Vestuvių planavimo seminare: Nuotakos biblija“ kalbės žymiausi Lietuvos vestuvių specialistai, savo sričių žinovai. Čia savo patirtimi ir idėjomis dalysis vestuvių planuotojos, fotografai, renginių vedėjai, floristai, žiedų specialistė, stiliaus žinovai bei tikros ir neišgalvotos vestuves šiemet atšokusios poros.
Jei vestuvės ir šioje srityje vyraujančios tendencijos Tau (ar Tavo draugei) aktuali tema – pasimatykime ateinančių metų sausio 10 ir 17 dienomis vyksiančiame „Vestuvių planavimo seminare“.
Seminare kalbės: vestuvių planuotoja Laura Vagonė, vedėjas Mindaugas Krasauskas, skanėstų deivė Liucina Rimgailė, video meistras Rimantas Navickas, šokėja Jurgita Česnavičiūtė, vestuvių Italijoje planuotoja Olga Raškauskienė, fotografas Redijus Anikanovas, maisto guru Algirdas Furmanavičius, gėlių kompozicijas  net pačiam Juozui Statkevičiui kūręs Antanas Mažonas ir kti. Išsami dienotvarkė bus pristatyta jau greitai. 
Susitikime jaukiems pokalbiams apie vestuves jau sausio mėnesį!

 

Kalbėtojai:

Laura Vagonė – savo veiklą „užkodavusi“ pavadinimu „Lapės vestuvės“, planuotoja dirbti pradėjo prieš dešimt metų. Laura apie šią šventę gali kalbėti valandų valandas, visą vestuvių „virtuvę“ ji pažįsta iš sukauptos patirties. „Mano siekis yra, kad kuo daugiau gerų emocijų ištiktų poras, kurios ruošiasi vestuvėms. Todėl ir džiaugiuosi galėdama savo patirtimi, idėjomis ar net fantazijomis dalintis su planuojančiais šią šventę. Vestuvėse nieko nėra privalomo ir beveik nieko neįgyvendinamo, tad kurkite savo šventę savęs neribodami, o aš pasistengsiu Jums padėti patarimais.“
 
 
 
 
 
Mindaugas Krasauskas – renginių vedėjas, vestuvių entuziastas, vedęs vestuves Lietuvoje, Italijoje, Ispanijoje ir kt. Seminaro metu profesionalas pasidalins savo patirtimi apie didžiosios vakaro eigą ir atskleis esminius dalykus, nuo kurių priklauso geras renginys. Jau ilgą laiką vedantis renginius Mindaugas sutinka, kad renginio sėkmę lemia kruopštus pasirengimas, tačiau iškart skuba nuraminti šventės kaltininkus, jog patikėjus vakaro eigą į profesionalo rankas, jaunavedžiams beliks tik mėgautis šventiniu vakaru.
 
 
 
 
 
 
Liucina Rimgailė – moteris, pomėgį gaminti saldumynus ir kepinius pavertusi kavinuke. Ji papasakos apie naujausias saldaus vestuvių stalo tendencijas, jo estetiką ir be abejo šventės akcentą – tortą. Taip pat Liucina papasakos apie tai, kaip desertai gali tapti puikia šventės dekoro dalimi, bei pasidalins žiniomis apie desertų skaičiavimą planuojant šventę.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Inži mados namų atstovė supažindins su vestuvinių suknelių ypatumais nusprendus didžiąją dieną pasipuošti išskirtinai Tau siūta suknele. Profesionalė atsakys į klausimus apie tai, kaip pasirinkti vestuvinį drabužį, į ką atkreipti dėmesį ir kokių klaidų vengti, kiek tai gali kainuoti ir dar daug kitų.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Laura Petrauskaitė – visažistė, kuri neslepia, kad jos darbo „arkliuku“ yra moters grožio natūralumas. „Stengiuosi tik paryškinti asmenybės portretą. Todėl per grimo sesijas man labai svarbus kontaktas su žmogumi. Neįkyrus, tiesiog šiltas. Grimuodama jaunąsias juokauju, kad esu sudariusi slaptus sandėrius su jaunikiais: vyrai visada laimingiausi, kai jų moteris tikra. Ir jiems patinka vestuvių dieną atpažinti mylimąją. Nuoširdžiai tikiu, kad grožis slypi paprastume“.
 
 
 
 
 
 
Fotografas Redijus.com – šiandien jau reta jaunavedžių pora įsivaizduoja savo didžiąją dieną be fotografo. Juk taip malonu pasvajoti, kaip po daugelio metų bus smagu demonstruoti nuotraukas dienos, kai buvo sukurta Jūsų šeima.. Vestuvių seminare, fotografijos meistras Redijus pristatys vestuvių fotografijos sampratą. Srities žinovas pasidalins naudingais patarimais kaip pasirinkti šventės fotografą ir kaip pasiruošti vestuvių fotosesijai.
 
 
 
 
Rimantas Navickas – vaizdo fiksavimo entuziastas, pro kurio akis nepraslysta nei viena svarbi šventinės dienos akimirka. Rimantas pasiruošęs pasidalinti pasakojimu apie tai, kas gi yra tas vestuvių vaizdo įrašas ir kaip kuriamas tikrąją vedybų dienos esmę atspindintis filmukas. Juk natūralu, kad ir gražiausios nuotraukos negali įamžinti didžiąją dieną ištartų žodžių, veiduose pasirodžiusių ašarų ar šypsenų taip, kaip tai užfiksuojama vaizdo įraše.
 
Algirdas Furmanavičius – „Kad ir kokių vestuvių tikitės – mažų ir kuklių ar didelių ir pritrenkiančių – fantazuoti privaloma“, suintriguoja Algirdas. „Viči“ maitinimo specialistas su mielu noru pasidalins patirtimi apie tai, kaip teisingai suplanuoti vestuvių dieną svečiams patiekiamą maistą ir gėrimus. Specialistas pasakos apie tai, kiek ir ko skaičiuoti sudarant vestuvinį meniu, patars kuo svečius vaišinti prie bažnyčios ir kaip sudaryti ypatingą ir visiems tinkantį šventės vakaro valgiaraštį.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Edita Skruibienė
– dekoro specialistė tvirtina – „Mūsų filosofija – viskas dėl Jūsų ir apie Jus“. Dekoro atstovė puikiai jaučiasi organizuodama tiek mažą jaukią, tiek didelę prabangią jungtuvių dienos šventę. Čia ji teigia, kad svarbiausia – detalės ir joms skiria didelį dėmesį savo darbe. Edita žada pasidalinti paskutiniosiomis dekoro tendencijomis, savo patirtimi ir patarimais organizuojant savo vestuvių dieną.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Antanas Mažonas – jo stiliumi pasitiki pats Juozas Statkevičius, o savo darbuose sukuria iliuziją apie nuotaką, kuriai jau neprivalu tradicinės puokštės laikyti rankose. „Nuotaką šiandien galima taip išdabinti gėlėmis, kad ji tą dieną jausis pokylio karaliene“, nedvejoja floristas. Susitikimo metu Antanas pasidalins ne tik nuotakų puokščių ar kūną puošiančių gėlių ypatumais, tačiau ir atskleis tą dieną vyrų dėvimų „butonjere“ gėlių paslaptis, gėlių panaudojimo vedybų vietos interjere ir eksterjere galimybes.
 
 
 
 
 
 
 
  
 
Jurgita Česnavičiūtė – šokių mokytoja, „Šokių Akademijos“ vadovė, įvairių konkursų ir projektų dalyvė, bei šokių vakarų organizatorė, šokių pasaulyje besisukanti jau daugelį metų. Jurgita seminare nuotakoms pristatys esminius vestuvių šventės momentus, susijusius su pirmuoju jaunųjų šokiu. Jei dar nenusprendėte ar šokį paversti vienu esminių šventinio vakaro elementų, kokią dainą jam rinktis ir galų gale, kaip įkalbėti mylimąjį lankyti šokių pamokas – atsakymus į šiuos klausimus paruoš šokių specialistė.
 
 
 
 
 
 
 
Olga Raškauskienė – vestuvių planuotoja, drąsiai teigianti, kad svajonę gali paversti realybe, papasakos viską apie vestuves šiltojoje Italijoje. „Mano patirties sukauptos Italijoje ir patikimų partnerių dėka, be vargo sukursime jums nepamirštamą ir stilingą šventę pačioje gražiausioje Italijos pakrantėje. Mielieji, nebijokite svajoti, o planavimo rūpesčius ir kūryba palikite mums!”.
 
 
 
 
 
 
 
 
Simona Krasauskienė – ApieVestuves.lt vyr. redaktorė seminare papasakos, kaip ir kur semtis idėjų kruopščiai planuojamai vestuvių dienai. Kai užrašų knygelėje vien padrikos mintys, skirtos didžiosios dienos planavimui, o draugių pasakojimai apie visas matytas ir girdėtas vestuves jau išklausyti, į pagalbą nuotakoms ateina Simona. Ji padės atrasti su vestuvių tema susijusios informacijos lobynus, naudingus tiek savarankiškai planuojantiems vestuves, tiek dirbantiems su vestuvių planuotojomis.
 
 
 
 
 
 
Julija Gerlich – jau beveik dešimtį metų brangakmeniai bei juvelyriniai dirbiniai yra Julijos gyvenimo būdas. „Seku tendencijas, kelis kartus per metus lankau tarptautines juvelyrinių darbų parodas, ypatingai daug naujų idėjų parsivežu iš Italijos, Šveicarijos bei Vokietijos. Pati vertinu ir savo salono klientams rekomenduoju tik išskirtinius, profesionalių meistrų sukurtus, geros kokybės juvelyrinius dirbinius. Mano supratimu, vestuvinis žiedas ne tik meilės bei ištikimybės simbolis, bet ir investicija, meno kūrinys, relikvija, kurią galima perduoti iš kartos į kartą.“
 
 
 
 
 
 
 
 
Inga Klimienė – vestuvių planavimo ir koordinavimo meistrė, dirbanti tam, kad galėtų išpildyti net visas jaunavedžių svajones didžiąją dieną. Šios srities žinovė kuria pasakiškas šventes, taip laimingomis paversdama net ir išrankiausias nuotakas, jos ilgametė patirtis – lyg pilna skrynia. Inga atskleidžia, kad jai vestuvių planavimo darbe padeda mokėjimas įsiklausyti, įsigilinti ir netgi pajusti jaunųjų poreikius. Tai padeda atskleisti, išgryninti sužadėtinių svajones, o šventės dieną jas išpildyti. „Ypač džiaugiuosi, kai rezultatas pranoksta jaunųjų lūkesčius. To kaskart ir siekiu“, – teigia Inga. Per vestuvių planavimo seminarą ji atskleis, kuo vestuvių dieną užsiima vestuvių koordinatorė ir kam ji reikalinga.
 
Inga Rimkevičienė – Unison Beauty Lab plaukų meistrė. Ingai savo plaukų priežiūrą patiki ne tik moterys, bet ir vis daugiau vyrų. Tai meistrė, kurią klientai vertina už sugebėjimą tobulai sutvarkyti jų plaukus pritaikant ne tik naujausias mados tendencijas, bet ir atsižvelgiant į kiekvieno individualumą. Reikli, atsakinga, aktyvi, iniciatyvi – Inga yra nuolatinio tobulėjimo savo srityje pavyzdys. Meistrei nėra nesvarbių detalių, ji visada dirba susikaupusi ir siekia geriausio rezultato. Inga puikiai įvaldžiusi sušukavimų meną, tad jei norite ypatinga proga atrodyti nepriekaištingai – patikėkite šį darbą jai.
 
 
 
 
 
 
 

Evelina Panginienė – Park Inn by Radisson Kaunas pardavimų rinkodaros direktorė. Kaip teisingai rinktis vestuvių vietą? Kodėl apvalūs staliukai geriau? Kiek žmonių sodinti prie vieno stalo? Kaip patiekti maistą ir gėrimus? Kiti vertingi patarimai.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Buvęs jaunikis ir nuotaka: Vilniuje – Natalija ir Andrius, Kaune – Aidis ir Giedrė –papasakos apie savo vargus ir džiaugsmus planuojant vestuves, išgyvenant didžiąją dieną ir prisimenant viską iš naujo šiandien. Išgirsk jų istorijas, sulauk patarimų ir mokykis iš pragarą ir rojų jau perėjusių!
 
O registruotis į seminarą kviečiame jau šiandien! Svarbu – registracija vyksta iki sausio 3 dienos, elektroniniu paštu planavimas@apievestuves.lt. arba užpildžius formą internete: REGISTRACIJA 
Lauksime Jūsų laiškučių.
Jei turite klausimų, kreipkitės numeriu +370 61 801 806 
 
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2014-12-01 01:22
Viole
Sveiki ar galiu ateiti su mama?
2014-11-24 18:51
to Diana
Taip galite
2014-11-22 14:36
Diana
sveiko o ar galiu uzsiregistruoti su drauge o ne su jaunikiu?
2014-11-22 13:17
Toma
oho musu vedejas ir mano floristas :) geras. Reikia eiti i kauno seminara.
2014-11-20 22:53
Laima
Suuuuper, aš irgi jau užsiregistravau Kaune, būtinai sudalyvausiu!! Ačiū už tokią galimybę!!
2014-11-19 23:50
Inga
labai jums aciu uzsiregistravau - nusiunciau email ir gavau reg forma viska uzpildziau. lauksiu ziniu is jusu daugiau