Nuotakos įvaizdis iki 400 Eur


NAUJAMETINĖS INGOS IR ANTANO PIRŠLYBOS

Fotografė Laima Druknerytė
Piršlybos per šventes visuomet atrodo kai kas tokio, kas kiekvienais metais privers prisiminti visas gražias ir šiltas akimirkas. Jaunieji Inga ir Antanas po ilgų draugystės metų nusprendė įtvirtinti savo santuoką bažnyčioje. Tačiau piršlybos vyko Naujųjų metų išvakarėse. Kokios jos, klausiame nuotakos Ingos.

Kada ir kaip susipažinote? Po kiek laiko įvyko piršlybos?

Susipažinom seniai, kaip buvom jauni ir gražūs (dabar esam tik gražūs), prieš penkiolika metų, kaip mano kojos buvo neseniai pasiekusios GB krantus.
Man svečiuojantis pas bendradarbę, užlėkė jos vyro bendradarbis brėžinių ir parvežė mane namo...
Nuo to laiko tapo mano šešėliu. Ir taip penkiolika laimės metų.
Per tą laiką nuveikėme daug. Padėjom išauginti vienas kito vaikus, nusipirkom namus, apkeliauvom pusę pasaulio. Ne kartą kalbėjom apie mūsų santykių įforminimą oficialiai, bet mums svarbiausia buvo ne tai. Mes ir taip buvome šeima. Dvi artimos sielos, su savais vaikais, asmenine patirtimi ir 17 metų amžiaus skirtumu.

Kodėl būtent dabar? Ar tai kokia ypatinga data?

Nemanau, kad tai kažkoks ypatingas laikas, pastūmėjęs Antaną tėkšti tą hamletišką klausimą – būti ar nebūti. Tai paprasčiausiai subrandintos, nusistovėjusios emocijos, pateiktos žiedelio pavidalu Naujųjų 2014 metų naktį, lygiai 12 val.

Papasakokite plačiau, kaip vyko piršlybos. Visą gražią istoriją. Nujautė mergina, kas vyks ar ne? Kaip ruošėsi vaikinas? Kaip ieškojo žiedo? Kur ieškojo informacijos, kaip pasipiršti ir t. t. pan.

Ne kartą stovėjom prie vitrinų, baksnojome vienas kitam, kokie žiedai, laikrodžiai ir visokie juvelyriniai dirbiniai mums patinka, taip kad vienas kito skonį žinome gan gerai. Todėl Antanui renkant man žiedelį klausimų nekilo (bent jau aš taip manau). Žinau, kad man dirbant, prieš Kalėdas, buvo kelis kartus paslaptingai išvažiavęs į parduotuves, nuojauta kuždėjo, kad kažką rezga, bet per Kalėdas taip nieko ir nesulaukiau. Taigi toliau gyvenome įprastą gyvenimą.
Naujus metus buvome suplanavę švęsti su draugų kompanija Londono karališkoje operoje. Po spektaklio tikėjomės pasilikti Temzės krantinėje žiūrėti fejerverkų, bet išėjus iš teatro suvokėme, kad prieiti artyn tų vietų nėra jokių šansų. Žmonių minios buvo užtvindžiusios visą centrą. Sėdom į mašiną ir per 45 minutes atsidūrėme šiaurės Londone. Buvo kaip tik be 10 dvylika. Su šampanu rankose stebėjome nuostabius Londono fejerverkus, šiltai ir maloniai, televizoriaus ekrane. Fejerverkai buvo nuostabūs. Aptarėm su draugais savo apmaudą, kad to nematėm gyvai ir lygiai dvyliktą pajutau savo rankoje dėžutę. Kambaryje buvo tamsu, taigi kaip užsukta išbėgau į koridorių įminti tos mažytės mano rankose atsiradusios paslapties. Atidariau dėžutę ir išgirdau už nugaros tariamus žodžius.
– Ar tekėsi už manęs?
Žvelgiau į savo mylimąjį ašarų kupinomis akimis, negalėdama net oro įkvėpti ir galvojau:
Na na, jau žilė galvoj, o jaudulys smaugia kaip dvidešimtmetę. Ilgai stovėjau apsikabinusi savo nuostabų draugą, partnerį ir mylimąjį, kol pavyko ištarti:
– Atsakymą tu žinai pats. Aš pasirinkau prieš 15 metų balandžio 21 dieną.
Abudu juokėmės su džiaugsmo ašaromis. Žiedą užsimoviau pati, prieš tai paklaususi, ant kurio piršto jis turi būti.
Draugai mus sveikino ir kėlė šampano taures ne tik už Naujuosius, bet ir už mūsų laimę. 

Kasmet per gražiausias metų šventes minite piršlybų metines, ar kaip nors pažymite šią progą?

Po 7 mėnesių liepos 19 dieną įvyko mūsų vestuvės. Dabar esam ir džiaugsme ir varge...
Metai dar nepraėjo, bet tikimės tai pažymėti kaip ypatingą datą.

TOP 3 patarimai planuojantiems pirštis per Kalėdas ir Naujus metus.

Kalėdos ir Naujieji – ypatinga šventė jau vien tuo, kad visus suburia. Tai ypatingai šiltas ir emocionalus laikotarpis. Tai galimybė pasipiršti artimųjų rate skambant maldai.
Sako: kaip sutiksi Naujuosius, tokie bus ir visi metai, tai kodėl jų nesutikus su tuo įsimintinu poelgiu, kuriuo kvėpuosite visus metus.
Daugiau tikrų meilės istorijų skaitykite rubrikoje TIKROS VESTUVĖS
Idėjų vestuvėms rasite VESTUVIŲ IDĖJOS
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-12-10 17:17
Aistė
Kokia nereali nuotakos suknelė :o Įdomu kur pirko/nuomavo...