Amsale 2016 m. pavasario kolekcijos pristatymo užkulisiais


ANGELO MIO APIE ROSA CLARA SUKNELES

Angelo Mio nuotrauka
Rosa Clara yra viena populiariausių pasaulinio garso vestuvinių suknelių dizainerė, kurianti savo vardo kompanijoje. Veiklą Barselonoje pradėjusi šiandien Rosa Clara karaliauja visuose didžiuosiuose pasaulio miestuose, kadangi viso pasaulio nuotakos Rozos Claros kurtas sukneles pamilo akimirksniu. Ši meilė neblėsta ir vis auga jau 20 metų.
Šios dizainerės kūriniai vertinami ne tik nuotakų, bet ir prestižiniuose pasaulio vestuvinių suknelių pristatymuose, mat laimėjimus ji skina vieną po kito. Taigi nenuostabu, kad Rosa Clara vadinama ispaniškąja Vera Wang.
Šiandien kompanija Rosa Clara bendradarbiauja su aukštosios mados dizaineriais Christian Lacroix, Karl Lagerfeld ir Zuhair Murad, kad galėtų išpildyti nuotakų svajones ypatingą dieną pasipuošti kvapą gniaužiančiu apdaru visuose penkiuose žemynuose. Tad džiugu, kad išskirtines Rosa Clara sukneles galima rasti jau ir Angelo Mio proginių drabužių salone.
Naujausios 2015-ųjų metų Rosa Clara vestuvinių suknelių kolekcijos akį glosto romantiškais siluetais, nuostabiomis detalėmis ir stilių įvairove. Kiekvienas apdaras spinduliuoja švelnumu ir romantika, bene labiausiai tai būdinga suknelėms iš naujosios modernistinės kolekcijos Soft (angl. minkštas, švelnus).
Kolekcija Soft yra aliuzija į tyrą ir gležną grožį, alsuojantį elegancija, tad neatsitiktinai madingos suknelės yra prigludusios ir nusagstytos karoliukais. Kiekvienas šios kolekcijos kūrinys išsiskiria švariomis linijomis, grakščiai krentančiomis draperijomis bei skoningai apnuogintomis nugaromis.
Kitoje Rosa Clara suknelių kolekcijoje, pavadinimu TWO, karaliauja rafinuotos suknelės, masinančios pūstais sijonais su besidriekiančiais organzos ar šifono šleifais. Šioje kolekcijoje didelis dėmesys skiriamas nugaroms ir smulkiems puošybos elementams, tad visos suknelės žavi dramatiškomis aplikacijomis, žėri kristalais. Kitos TWO skirtybės yra originalios iškirptės bei įvairiausio ilgio rankovių variacijos, leisiančios kiekvienai nuotakai surasti savo svajonių suknią.
Išskirtinės Rosa Clara suknelės pabrėžia moteriškumą ir magiškas jos savybes, todėl kiekviena nuotaka, pasirinkusi bet kurią Rosa Clara suknelę, jaučiasi tarsi būdama pasakoje.
Abiejų kolekcijų (TWO by ROSA CLARA ir SOFT by ROSA CLARA) sukneles galite rasti Vilniuje, salone Angelo Mio! 
Daugiau apie vestuvines sukneles ir vestuvinių suknelių salonus skaitykite rubrikose VESTUVINIŲ SUKNELIŲ SALONAI bei NUOTAKOS SUKNELĖS
Daugiau Angelo Mio suknelių pamatyti galite www.angelomio.lt
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-11-27 23:34
Ineta
wau ta su kaspinu ir ilgu sijonu kazkas nerealaus
kazin kokia kaina?