Žiema - labiausiai nepatrauklus metas vestuvėms


JAUNIKIO STILIUS: ELEGANCIJA, KLASIKA IR MODERNUMAS (VIDEO IR FOTO)

 Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Šįkart svetainės jaunavedžiams ApieVestuves.lt komanda skuba į pagalbą jaunikiams ir pristato išskirtinį projektą, padėsiantį kiekvienam vyrui per savo vestuves atrodyti stilingai. Dirbdami su visame pasaulyje pripažinta kostiumų kompanija ,,Suitsupply“ bei vyrų plaukų ir barzdų kirpykla ,,Woxx Barbers“ pateikiame tris skirtingus jaunikio įvaizdžius.

Trys kostiumai – trys skirtingi įvaizdžiai

,,Šventinis kostiumas nebūtinai reiškia švarką su 7 auksinėm sagom ir marškinius su stačia apykakle. Naujas, gero kirpimo, prie progos derančio audinio kostiumas bus ne tik solidi apranga, bet ir užtikrins jūsų pasitikėjimą savimi“, – sako visame pasaulyje populiarios kostiumų kompanijos ,,Suitsupply“ atstovas Gedas Petrauskas.
Per projektą trims skirtingiems įvaizdžiams perteikti buvo pasirinkti smokingas, nestandartinio atspalvio kostiumas ir kontrastą sudarantis švarko ir kelnių derinys.
  1. Smokingas visada išliks populiariausias pasirinkimas, jei esate solidus ir tradicijų besilaikantis vyras. Ši apranga reiškia specialią, išskirtinę progą, eleganciją.
  2. Tradicinėse vestuvėse konkurencijos neturi klasikinis kostiumas. Pasirinkę nestandartinio atspalvio mados klasiką ne tik jausitės, bet ir atrodysite stilingai.
  3. Norintiems atrodyti šiuolaikiškai siūloma atsisakyti pilkos spalvos. Išskirtinį įvaizdį sukursite, jei rinksitės kontrastingų spalvų švarką ir kelnes.

Plaukų ir barzdos stilius

,,Šukuosena turi tikti vyrui, o barzdos forma derėti prie veido ir plaukų kirpimo“, – pabrėžia ,,Woxx Barbers“ vyriškų kirpimų meistras Raimondas Pasternackis.
,,Woxx Barbers“ atkreipia dėmesį, jog kalbant apie vyro šukuoseną ir barzdos formą, madinga tai, kas tinka vyrui. Tačiau tokią svarbią dieną kaip vestuvės vis dar išlieka tendencija plaukus sušukuoti glotniai su daug blizgesio.
Lietuvoje šukuosenų mados mažai skiriasi nuo pasaulio tendencijų. Vis dar dominuoja ilgesni plaukai viršugalvyje, glotnus tvarkingas kirpimas ir visiška priešingybė – netvarkinga šukuosena.
  • Pasirinkus šukuoseną su paliktais ilgesniais plaukais viršugalvyje galima žaisti su sušukavimu. Šiemet ypatingai madinga plaukus šukuoti į šoną, o jei plaukai pakankamai ilgi, net ir atgal. Taip galite sukurti tvarkingą šiuolaikinio vyro įvaizdį.
  • Klasikinis kirpimas, kaip ir klasikinis kostiumas, niekada neišeis iš mados. Trumpas, su viršugalvyje nežymiai ilgesniais plaukais kirpimas puikiai tinka vyrams, mėgstantiems atrodyti paprastai ir solidžiai. Svarbiausia nepersistengti naudojant plaukų priežiūros priemones. Plaukų želė šiemet nebemadinga.
  • Mėgstantiems pašėlusio vyro įvaizdį patariama rinktis tariamai netvarkingą kirpimą. Tai šukuosena, kurią dažniausiai renkasi vyrai norėdami išreikšti save ir pabrėžti savo atsipalaidavimą. Svarbiausia taisyklė: kirpimas neturi atrodyti bet kaip, lyg ką tik išlipus iš lovos.
Barzda yra ne ką mažiau svarbi vyro įvaizdžio dalis. Ji simbolizuoja vyriškumą ir jėgą, atskleidžia vyro charakterį ir parodo stiliaus pojūtį.
,,Tiek šukuosena, tiek barzdos forma turi derėti prie veido ir plaukų kirpimo“, – pataria ,,Woxx Barbers“ vyriškų kirpimų meistras Raimondas Pasternackis.
  • Ovaliam veidui labiausiai tiks ilgesnė barzda. Ant smakro turėtų būti palikti ilgesni plaukai, o ant skruostų – trumpesni. Tuomet vyro veidas atrodys gražiau, kiek pailgas.
  • Priešingai pailgo veido vyrams. Skruostai turi būti padengti ilgesniu plauku, o ant smakro patrumpinti. Auginantiems barzdą ir norintiems, kad ji atrodytų tinkamai, ją prižiūrėti padės vyriškų kirpimų meistrai.
 
 
Profesionalai pataria šiai dienai ruoštis atsakingai. Išsirinkti patinkantį kostiumą, pagalvoti apie tinkamas detales. Kelis kartus prieš vestuves apsilankyti vyrams skirtoje kirpykloje, nepamiršti pasirūpinti barzda, atrasti sau tinkamiausią šukuoseną. O vestuvių dieną jaunikio pasiruošimas truks ne daugiau nei pusantros valandos.
 Šventinis vyro įvaizdis
 
Daugiau apie jaunikio stilių skaitykite rubrikoje JAUNOJO STILIUS bei VYRAMS
Komanda, kuri dirbo:
Plaukų stilius ir barzdų tvarkymas Woxx barbers
Make up Laura Petrauskaitė http://lauramakeup.lt
Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com 
Video filmą montavo www.vanilinisdangus.lt
Kostiumai iš Suit Supply http://eu.suitsupply.com
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2014-12-07 00:25
Beata
man tas melynas patiko kostiumas :) o klausykit tas wox barberis cia kur - kaune ar vilniuje?
2014-12-06 22:54
Vaida
o man faina buvo nusiust si video savo brangiausiam :) ryte nusiunciau i darba :D
2014-12-05 21:26
Agne
Labai šaunus tekstas, nes kartais atrodo, kad ruoštis/puoštis vestuvėms reikia tik būsimoms nuotakoms...