Kaip išvengti nesusipratimų su dokumentais po santuokos


KALĖDINIS SVEIKINIMAS

Mielieji, šiemet buvo dosnūs metai visomis prasmėmis. Laukdama prasmingų metų palydėtuvių ir gražiausių šeimos švenčių, noriu pasvarstyti apie namus ir jų jaukumą.
Nesvarbu, vestuvės buvo ar dar tik bus, kiekvienas su antrąja puse esame sukūrę namus. Kokie jūsų namai? Jūsų abiejų tvirtovė ir ten galioja jūsų taisyklės?
Mano namai spalvingi: ant žemės ir kampuose voliojasi vaikų žaislai, o spintoje tvarkingai sudėtos dėžutės su mielais daiktais, vasariniai ir žieminiai drabužiai išmėtyti po visą drabužinę. Turime daug arbatos ir kakavos visiems svečiams pavaišinti, prieš Kalėdas daug saldainių ir sausainių laukia kaimynų vaikų, stalčiuose, kur nė vienas iš šeimos vyrų nekiša nosies, tyliai kaupiasi dovanėlės. Tęsti galėčiau daug, bet svarbiausia, ką noriu pasakyti apie savo namus – čia man gera grįžti, kad ir kur būčiau išėjusi. Kartais pagalvoju: norėčiau naujų namų, bet... Paskui susimąstau, kad visur man namai, kur esi Tu. Tikiuosi, ir jūs jaučiate, jog namai ten, kur jūsų antroji pusė.
Namai visada asocijuojasi su tvirtybe, slėptuve nuo visų pasaulio bėdų, jaukia vakariene ir pokalbiais, smagiais pasisėdėjimais su draugais, šiltomis kojinėmis ir... gėrybių sąrašą galime tęsti.
Mielieji, su šventėmis visus!!!
Kad ir kur būtumėt, drauge su mylimu žmogumi ištisus metus jauskite namų jaukumą.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS