„Rent Boutique“ idėjos, ką vilkėti po ceremonijos


VILNIŲ DREBINS 7-OJI “MŪSŲ VESTUVĖS” PARODA

Paroda “Mūsų vestuvės” tai kasmetinis renginys, kurio tikslas supažindinti esamus ir būsimus jaunavedžius ir jų šeimos narius su vestuvinių paslaugų naujovėmis ir tendencijomis. Parodoje kasmet dalyvauja įvairias vestuvines paslaugas bei prekes siūlančios tiek Lietuvos, tie užsienio įmonės. Paroda vyks viešbučio “Radison Blu Hotel Lietuva” konferencijų ir renginių centre, Konstitucijos pr. 20, Vilnius. 2015 m. vasario 7 – 8 dienomis. Kiekvienais metais paroda “Mūsų vestuvės” sulaukia milžiniško susidomėjimo ir didžiulio dalyvių srauto. 
 
“Kaip ir kiekvienais metais mūsų tikslas yra sukviesti pačius geriausius ir originaliausius dalyvius, kurie kuria aplink save šventę ir šventinę nuotaiką. Labai norėčiau, jog paroda būtų naudinga ne tik būsimiems jaunavedžiams, bet ir jų tėvams, draugams, svečiams, o taip pat ir jauniems tėveliams, kurie kuria savo šeimos švenčių tradicijas”, - pasakojo parodos koordinatorė Edita Ramanauskaitė
 
“Šios parodos yra labai puiki erdvė susitikti paslaugos tiekėjui ir pirkėjui. Tikiuosi, kad VII – oji paroda bus daugiau edukacinė ir suteiks poroms išties naudingos informacijos, o dalyviai paruoš gražius save pristatančius stendus”, - teigė portalo “ApieVestuves.lt” vyriausioji redaktorė Simona Krasauskienė.
 
Parodoje “Mūsų vestuvės” savo paslaugas jaunavedžiams siūlo fotografai, renginių vedėjai, vestuvių planuotojai, maisto tiekėjai, dizaineriai, floristai, dekoro meistrai ir daug kitų specializuotas paslaugas teikiančių įmonių ar pavienių paslaugų tiekėjų. Parodos dalyviai ir svečiai sulauks daugybės konkursų, loterijų bei prizų. Taip pat galės stebėti drabužių kolekcijų pristatymus, bei pasisemti idėjų kaip savo didžiąją šventę paversti išskirtine ir nepamirštama.
 
Oficiali ir vienintelė parodos organizatorė tai įmonė UAB “Boules D’or”. Parodos istorija prasidėjo kuomet UAB “Boules D’or” direktorius iš užsienio parsivežė vestuvių parodos idėją, kaip vieną iš reklamos formų ir alternatyvą spausdintai reklamai. Kiekvienais metais parodoje apsilanko apie 8 – 10 tūkstančių dalyvių bei svečių. Renginio auditorijoje dominuoja jauni žmonės 20 – 40 metų amžiaus. Ilgą laiką paroda “Mūsų vestuvės” buvo vienintelė specializuota vestuvinių paslaugų paroda, skirta būsimiems jaunavedžiams bei jų šeimų nariams, ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje.
 
Iki susitikimo parodoje "Mūsų vestuvės", kurkime šeimos švenčių tradicijas kartu!
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai