Loveit.lt – internetinė magiškų idėjų svetainė


NUOTAKA INDRĖ APIE VESTUVINĖS SUKNELĖS PAIEŠKAS

Asmeninė Indrės nuotrauka
Planuojant vestuves labai yra svarbu išsirinkti tinkamą suknelę, kad ji tiktų jūsų figūrai bei atitiktų norus. Vienos nuotakos įsimyli pirmą suknelę, kitoms tenka paplušėti ir daugiau pasinerti į suknelės paieškas. Vis gi, tai nėra taip lengva, kadangi ne visada suknelė gali atitikti jūsų lūkesčius. Būsima nuotaka Indrė dalijasi savo suknelės paieškos įspūdžiais, kadangi jai teko paplušėti kol rado „Tą vienintelę“ suknelę. 

Apie kokias vestuves svajojate? Kada jos numatomos?

Jau daugybę metų įsivaizdavau vestuves kur nors toli nuo Lietuvos; šiltuose kraštuose ant jūros kranto. Niekada nebuvo atėję į galvą kelti puotą su minia giminaičių ir draugų. Svarbiausia, kad ši šventė būtų skirta tik man ir mano išrinktajam.
Tačiau realybė atsiplėšė nuo svajonių, nors ir ne per daugiausiai. Šventė bus šiltuose kraštuose, tačiau ne ant jūros kranto, kai oras dar nelepins. Į vakarinę dalį pakviesime tik artimiausius gimines ir draugus. Atšokti vestuves planuojame per Velykas. 

Kokie planavimo darbai labiausiai patinka? Kokių dar nespėjote įgyvendinti?

Kadangi vestuvės vyks jaunojo šalyje, man pačiai liko nedaug darbų. Tiesą pasakius, vieninteliai darbai, kuriais turiu pasirūpinti, – susirasti suknelę ir susitvarkyti dokumentus tuoktuvėms. Visa kita – atsakinėti į klausimus: „ką manai apie šitą vietą/mašiną/tortą ir pan., kokie būtų pageidavimai?“ 

Kaip sekasi vestuvinės suknelės paieškos? Apie kokią vestuvinę suknelę svajojate?

Taip sutapo, kad tik grįžusi į Lietuvą ieškoti suknelės išgirdau apie vestuvių parodą Vilniaus rotušėje ir joje apsilankiau. Nuo to viskas ir prasidėjo. Aplankiau keturis salonus, dalyvavusius parodoje, ir dar du, rastus internete, vertindama pagal atsiliepimus. Išsirinkti suknelę pasirodė sunkiau nei galvojau. Internete apžiūrėti modeliai realybėje neatrodė taip pat, o patikusios suknelės netiko mano figūrai. Pirminis kriterijus renkantis suknelę buvo tas, kad suknelė nebūtų pūsta, barbiška ir turėtų galybes blizgučių (nors vyro šalyje Turkijoje taip įprasta).
O vizija apie suknelės modelį keitėsi kas dieną. Tik nusprendus kelti vestuves, akis užkliuvo už trumpos pūstos suknelės.
Suknelės vizija:
Iš asmeninio nuotakos archyvo
Prasidėjo paieškos, kas panašią pasiūtų. Vėliau, jau grįžusi, nusprendžiau, kad visgi reikėtų aplankyti bent porą salonų ir įdomumo dėlei pasižiūrėti, kaip atrodo įvairios suknelės jas pasimatavus. Taip skaičius išaugo iki šešių salonų.
Suknelės, kuri tiktų ir patiktų, nei viename neradau. Tačiau vizija dar labiau keitėsi ir pradėjau suprasti, ko noriu. Bėda ta, kad vienos suknelės patiko viršutinė dalis, kitos – apatinė, o tokios vienos vienintelės neradau. Tačiau lankantis ketvirtame salone ten dirbanti dizainerė pasiūlė pakoreguoti vieną matytą modelį ir taip sulipdyti būtent tokią suknelę, apie kurią svajoju: besiplaikstantis šifono sijonas, korsetas, išryškinantis liemenį, ir nuimamos rankovės. 

Kokie buvo veiksmai ieškant suknelės – nuomos salonas? Dizaineriai? Papasakokite plačiau apie savo įspūdžius ir ką sužinojote.

Kaip jau minėjau, grįžusi į Lietuvą pradėjau lankytis nuomos salonuose tam, kad pamatyčiau, kas man tinka ir patinka. Daugelyje salonų suknelės pūstos, skirtos tikroms princesėms. Mano vizija buvo ganėtinai nutolusi nuo tokio tipo suknelių. Norėjau ko nors paprasto, bet ne prasto. Tiesą pasakius, nei vienas salonas mano įnorių negalėjo patenkinti. Viename iš jų netgi pradėjau matuotis vakarines sukneles, nes tai buvo arčiausiai to, ko noriu. Bet pasirinkimas buvo ganėtinai menkas. 

Koks rezultatas - ar jau turite suknelę?

Tik užsukus į „Saloną R“ nesinorėjo iš ten išeiti. Likau be galo sužavėta dizainerės darbais, komunikabilumu. Tai buvo žmogus, kuris mane suprato visu 100 proc. Taigi pasirinkau šį saloną, kuris man „sulipdys“ tai, apie ką svajoju (Mano vizija 2 pav.). Šiuo metu su nekantrumu laukiu, kada galėsiu susitarti dėl darbų pradžios.
Iš asmeninio nuotakos archyvo
Daugiau informacijos apie vestuvines sukneles ieškokite rubrikoje VESTUVINĖS SUKNELĖS
Apie vestuvines sukneles kalba forumo merginos mūsų FORUME. UŽSUK PASISEMTI IDĖJŲ!
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-12-12 15:50
Violeta
kaip man smagu skaityti tikras istorijas
sekmes tauIndre saunuole tu

graziu vestuviu