Vestuvių šventės puošyba: kuo natūraliau, tuo gražiau?


7 DALYKAI, KURIŲ TIKISI SVEČIAI JŪSŲ VESTUVĖSE

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Aiškus, bet kartais pamirštamas faktas: vestuvės yra jaunųjų šventė. Tai turi būti stebuklinga jų meilės ir įsipareigojimo diena. Tačiau kartais pasiruošimas šventei tampa kiek painus, ypač tada, kai planuojamas didelis svečių skaičius. Mes žinome, kad kiekviena pora nori, jog šeima ir draugai mėgautųsi jų vestuvėmis kiek įmanoma labiau. Todėl parengėme Jums sąrašą, ko svečiai vestuvėse tikisi labiausiai.

Apgyvendinimo galimybė

Kiekvienas svečias po šventės nori pasilikti ir pailsėti penkių žvaigždučių viešbutyje. Tačiau būkime realistai, jei galimybės pernakvoti šventės vietoje nėra, pateikime netoli esančių viešbučių, su kainomis ir atsiliepimais, sąrašą. Galbūt svečiai išsirinks labiausiai sau tinkantį variantą.

Trumpas laiko tarpas tarp ceremonijos ir vakarinės dalies

Jei nenorite, kad Jūsų svečiai būtų nepatenkinti ir pavargę nuo laukimo, pasistenkite laiką tarp ceremonijos ir vakarinės dalies kiek įmanoma labiau sutrumpinti. Laukimas gadina šventinę nuotaiką.

Gera muzika

Ančiukų šokį šįkart palikite ramybėje. Muziką rinkitės atsakingai. Ji gali nulemti Jūsų šventės sėkmę. Todėl rekomenduojama samdyti tik gerą muzikos grupę ir/ar DJ.

Niekas neturi būti vienišas

Nesvarbu, Jūsų svečiams dvidešimt ar penkiasdešimt, niekas nenori tokią šventę jaustis vienišas. Apgalvokite, kad tiek Jūsų draugė, tiek teta šalia turėtų tinkamą palydą. Juk norite, kad visi būtų laimingi? Jei kuris svečias planuoja atvykti vienas, pasirūpinkite, kad jis sėdėtų prie vieno stalo su pažįstamais žmonėmis. Taip visiems bus linksma.

Skanus maistas

Vestuvių maistas nebūtinai turi stebinti. Svarbiausia, jog jis būtų kokybiškas, šiltas, skanus, kvapnus ir kad jo nepritrūktų.

Trumpos kalbos

Nesvarbu, kaip labai norite padėkoti susirinkusiems ir atsistoję kiekvienam pasakyti, kokie brangūs jie Jums yra. Gera kalba neturėtų tęstis ilgiau nei išgeriama viena taurė vyno. Antraip ilga kalba „nužudys“ gerą nuotaiką.

Svečių susodinimas

Sėdėti per vestuves šalia savo buvusio vaikino ar merginos kiekvienam svečiui šventę gali paversti kankyne. Planuodami šventę ir svečių sėdėjimą, apgalvokite, ar jie jausis patogiai ir apsupti tinkamos kompanijos. Tai padės išvengti blogos nuotaikos.
Daugiau apie planavimo darbus skaitykite rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-01-18 22:15
Romas
as tikiuosi kad ir mergina susirasiu draugu vestuvese