Įdomioji statistika apie piršlybas


VESTUVIŲ SVEČIŲ APRANGOS ETIKETAS

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com

Apranga tėvams

Svarbiausia laikytis taisyklės „neperlenk lazdos“. Vestuvės ne vieta lenktynėms, o tėvų įvaizdžiui tai ypatingai svarbu.
Patarimai mamai: klasikinis kostiumėlis visada atrodys solidžiai ir tvarkingai. Kostiumėlį turėtų sudaryti derantys švarkelis ir kelnės ar sijonas. Šventinei nuotaikai pagyvinti rinkitės šviesius atspalvius. Puikiai atrodys švelni alyvinė, geltona ar melsva spalva. Po švarkeliu reikėtų rinktis berankovę palaidinę. Ji gali būti tiek paprasta, tiek spalvota ar puošni. Taip pat visada skoningai atrodo klasikinė suknelė ir pečius dengiantis švarkelis.
Patarimai tėčiui: kaip ir mamai, galioja tos pačios taisyklės – atrodyti solidžiai. Todėl visada tinkamiausias pasirinkimas bus klasikinio kirpimo kostiumas. Tačiau juk nesinori, kad atrodytų, jog tėtis išsiruošė į darbą ar persistengė, todėl reikia vengti tiek nuobodžios juodos spalvos, tiek per daug blizgių atspalvių. Ypač klasiškai galima atrodyti pasirinkus septinto dešimtmečio kostiumą. Labiausiai tiks tamsiai mėlynos, pilkos ar rudos spalvos.
Pasirinkę tos pačios spalvos detales, tėtis su mama gali atrodyti itin patraukliai.

Patarimai svečiams

Jei esate eilinis vestuvių svečias, jums taisyklių nedaug. Galite rinktis, kas Jums tinka ir patinka. Svarbiausia prisiminkit, jog vestuvės – jaunųjų šventė, ir Jūs negalite jų užgožti savo pasirinktais drabužiais. Tad Jums, svečiai, patarimai, ko nereikėtų daryti, kad vestuvėse neatrodytumėte netinkamai ar iššaukiančiai:
• Mielosios, baltą spalvą palikite nuotakai, o juodą rinkitės tik vakarui spektaklyje.
• Taisyklė, kad nereikia per daug blizgėti, galioja tiek vyrams, tiek moterims.
• Neįžeiskite savo draugų į tokią šventę atvykę su džinsais.
• Rinkitės drabužius pagal savo dydį, jokiu būdu ne per daug atvirus ar iššaukiančius.
Vestuvės – tai labai svarbi dviejų žmonių šventė, todėl juos pagerbkite atvykdami pasipuošę tinkamai.
Daugiau apie svečius skaitykite:
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS