PAVARTYK seminaro MŪSŲ VESTUVĖS 2017 žurnalą


VISKAS, KĄ REIKIA ŽINOTI APIE VESTUVIŲ VAIZDO ĮRAŠUS

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Vestuvės tai viena iš tų švenčių, kurių emocijomis norėtume gyventi metų metus. Kasdien jausti vestuvinio torto skonį, pašokti nuo sofos išgirdus vestuvinio šokio dainą, vėl ir vėl apsivilkti sniego baltumo suknelę ar juodą kaip naktis smokingą. Ar norėtumėte vėl išgyventi vestuvių emocijas? Galbūt su savo vaikais po 10 metų? Patikėkite – tai įmanoma!

Amžinas atsiminimas

Vestuvių vaizdo įrašas – tai nuostabus vestuvių filmas, kuriame įamžintos pačios gražiausios vestuvių akimirkos, gyvos emocijos ir tikri jausmai. Filmo kūrimas ir filmavimas vyksta taip, kaip pageidauja jaunavedžiai. Filmo kūrimas gali prasidėti gerokai prieš vestuves. Jaunieji filme gali pasakoti savo meilės istoriją, įsiamžinti su artimaisiais ir draugais. Be abejo, santykių priešistorė nėra būtina, kiekviena pora pasirenka filmo turinį. Filme gali būti rodomos Jūsų vestuvių pasiruošimo akimirkos, ceremonija ir šventė. Jaunavedžiai gali būti užtikrinti, filme bus užfiksuotos nuostabiausios vestuvių akimirkos.

Operatoriaus paieškos

Jeigu planuojate vestuvių akimirkas įamžinti filme, turėtumėte išsirinkti operatorių, kuris galės įgyvendinti Jūsų viziją ir sukurs nuostabiausią vestuvių filmą. Neskubėkite. Informacijos apie vestuvių filmų kūrėjus operatorius ieškokite internete, prašykite rekomendacijų. Peržiūrėkite operatorių darbus, jų kokybę, braižą. Susitikite su keliais meistrais ir tik tada rinkitės. Nepamirškite, tik jūs renkatės, kas jums patinka, o kas ne. Šie faktoriai ir yra Jūsų kelias į sėkmę. Kelias į profesionalaus operatoriaus radimą.

Ką reikėtų žinoti?

Vestuvių filmo trukmė, kaip ir pats filmo siužetas, priklauso nuo jaunavedžių. Galite pasirinkti trumpą filmuką, kuriame bus įamžintos tik tam tikros akimirkos, tačiau Jūsų filmo trukmė gali būti ir 40 ar 50 minučių. Paprašykite savo operatoriaus, kad filmą jums pateiktų keliais formatais (DVD, HD, internetiniu formatu), atidžiai persiskaitykite sutartį ir laukite gražiausios savo šventės, o taip pat ir nuostabaus vestuvių filmo.

Nepakartojama dovana

Nusprendę vestuves įamžinti filme turėsite galimybę ne tik vėliau iš naujo išgyventi vestuvių akimirkas, tačiau tai bus nepakartojama dovana Jūsų artimiesiems, draugams bei svečiams. Toks filmas primins apie nuostabią Jūsų šventę, tikras emocijas ir išgyventą džiaugsmą. Vestuvių filmas taip pat gali vainikuoti Jūsų šventę ir būti rodomas vestuvių pabaigoje. Patikėkite, sujaudinsite ne vieną svečią. O po 20 metų galėsite parodyti savo anūkams tikrą, kupiną emocijų vestuvių filmą ir dar kartą nusikelti į praeitį, kur išgyvenote gražiausias gyvenimo akimirkas. 
Daugiau apie foto filmus ir vestuvių vaizdo įrašus informacijos ieškokite rubrikoje VESTUVIŲ FOTOFILMAI
Apie vestuvių filmuotojus taip pat kalbasi forumo merginos www.apievestuves.lt/forumas
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai