Svečių knyga - automobilis (Atsispausdink)


„INŽI“ ŠVENTES PASITINKA KARTU SU MAŽAISIAIS

Nuotrauka iš "InŽi" archyvo
Artėja Jūsų vestuvės, o galbūt planuojate jose dalyvauti? Savuoju apdaru jau pasirūpinote, tačiau nežinote kaip papuošti savo vaikus? Ne paslaptis, jog vaikai puošia mūsų kasdienybę, o ypač gražiausių švenčių metu, kuomet patį tyriausią džiaugsmą galime pamatyti jų akyse. Mados namai „Inži“, kurianti išskirtinius rūbus moterims nepamiršta ir didžiausio jų džiaugsmo – vaikų. „Inži“ kviečia pasirūpinti, jog mažieji didžiausiomis Jūsų gyvenimo šventėmis būtų ne tik laimingi, bet ir stilingi. 
Mados namų įkūrėja bei dizainerė – Ingrida Žitkuvienė teigia, jog: „Vaikai – moters atspindys. Laimingas, besišypsantis vaikas – komplimentas kiekvienai mamai. Kurdama rūbus moterims – mamoms, visuomet stengiuosi prisiminti ir jų vaikus. Manau, jog mamos ir vaiko santykiai yra ypatingi, todėl kurdama rūbelius vaikams labai stengiuosi. Na, o idėjų semiuosi iš savo dukrytės Saulės. Pastebiu ką ji mėgsta, o ko ne ir į tai atsižvelgiu. Taigi, galvodama apie mamams bei jų vaikučius, kviečiu juos papuošti šventiškais, patogiais bei stilingais rūbeliais iš savo kolekcijos. Juk kai džiaugiasi mūsų vaikai – esame laimingos ir mes – mamos!“ 
„Inži“ mados namai, kurdama išskirtinius drabužius moterims, taip pat galvoja ir apie mažuosius jų džiaugsmus, todėl dažnai siūlo žaismingus derinukus mamai bei vaikeliui. Tai gali būti puošnios suknutės mamai bei dukrai, ar panašaus stiliaus kostiumai tėčiui ir sūnui. Minėtieji deriniai puikiai tiks Jūsų vaikelio krikštynoms ar vestuvėms, o derinukai su vienodais akcentais sukurs puikią, žaismingą nuotaiką bei ypatingą Jūsų ir vaiko ryšį. 
Krikštynos – viena svarbiausių švenčių tiek mažiesiems, tiek jų tėveliams. Šiai progai mados namų dizainerė Ingrida skiria ypatingą dėmesį. Pasak jos, paskutiniu metu krikštynų šventė įgyja vis didesnę reikšmę ir yra prilyginama vestuvių ceremonijai. Tėveliai stengiasi papuošti atžalą taip, kad krikštynų dieną jų vaikas atrodytų nepriekaištingai. Šiai progai dizainerė siūlo lengvus ir prašmatnius drabužėlius – suknutes ir kostiumėlius – pagamintus iš aukščiausios kokybės audinių, kurie yra patogūs ir nedirgina mažylio odos. 
Itin iškilmingoms progoms „Inži“ siūlo elegantiškas sukneles mergaitėms bei įvairius kostiumų derinius mažiesiems džentelmenams. Suknelės padailintos elegantiškais nėriniais bei gėlytėmis – kiekvienos mergaitės svajonė, padėsianti sukurti šventišką nuotaiką. Na, o jei kompaniją palaikys žavus mažasis džentelmenas, pasipuošęs tradicinio vyriško kostiumo motyvais, jis bus tikrai pastebėtas ir išgirtas aplinkinių! 
Mados namai „Inži“ nepamiršo ir pačių mažiausiųjų, sukurdama itin dailaus stiliaus aprangos komplektus, kuriuos sudaro kombinezonas bei marškinėliai. Šie drabužėliai puošnūs, išsiuvinėti spalvingais raštais ir tartum byloja apie laimingą pačių mažiausiųjų vaikystę. Komplektai puikiai tiks įvairioms progoms, kuomet mažąjam bene svarbiausia yra jausti artimųjų meilę. 
„Inži“ mados namai stengiasi prisidėti prie kiekvieno kliento gražiausių gyvenimo akimirkų. Nesvarbu, ar tai bus didžiulė ir svarbi šventė, ar tiesiog jaukus vakaras artimųjų apsuptyje. „Inži“ tikslas – kiekvieno nuoširdžiai sukurto drabužio pagalba, suteikti džiaugsmą. Tikiuosi, jog Jūs ir Jūsų vaikai būsite laimingi ir stilingi!“ – linkėjo mados namų dizainerė I. Žitkuvienė.
 
 
Daugiau Ingridos tekstų rasite jos EKSPERTO SKILTYJE
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2014-12-19 18:43
Milda
Kokie nuostabus vaikai ir tokios gražios suknytės. Jau žinau kaip manoji bus apsirengusi per sesės vestuves, nuostabu;)))
2014-12-19 16:23
Viole
na ka as galiu pasakyti tarp siu sukniu matau net ta kokia noreciau as tureti :) man atvkirsciai su dukra buna - as noriu jos sukneliu o ne ji mano