Niujorko nuotakų mados savaitė 2016


VAMP MADOS NAMŲ 2015 KOLEKCIJA

Fotografas G. Žilinskas
Kiekvienos naujos kolekcijos ir nauji metai atneša naujų vėjų į vestuvinių suknelių madą, sukuria naujų, dėmesį patraukiančių akcentų. Šį kartą apie naujas kolekcijas, jų formas, spalvas bei dominuojančius audinius pasakoja VAMP mados namai. Jie visai neseniai pristatė savo naują kolekciją, tad dalijasi ilgaamže patirtimi vestuvinių suknelių srityje ir savo naujos kolekcijos perliukais.

Kuo ypatinga ši kolekcija? Kokios suknelės joje? Kodėl jos būtent tokios? Kokios formos suknelės šiemet vyrauja?

Trapi, labai moteriška, išgryninta kolekcija. Kaip ir kasmet stengiamės sukurti skirtingų siluetų suknelių, tačiau pagrindinės ir mūsų nuotakų labiausiai mėgstamos – undinės formos sijonai, paslėpti po tiulio ar šifono sluoksniais.

Kuo puoštos suknelės? Pagrindinis motyvas yra gėlės, kaspinai ir dirželiai. Kokie nauji puošybos elementai?

Nauji puošybos elementai – matiniai nėriniai ant blizgių paviršių, sluoksniškumas, stambūs piešiniai. Daug suknelių su skeltukais, tačiau jie ne atviri, o pridengti tiuliu arba šifonu, paliekama paslapties ir suknelės nesuvulgarinamos.

Kuo šiemet ypatinga nugara? Kaip ją puošėte? Kitaip atskleidėte?

Šį kartą visiškai nuoga nugara kelia aliuzijas į iš petnešų surištą kaspiną, o stambios gėlės lyg persipynusios su plunksnomis, krintančios nuo vieno peties.

Kokios medžiagos populiariausios šiam sezonui? Kokios spalvos vyrauja?

Kolekcijoje naudoti audiniai yra kelių rūšių: labai lengvi, plazdantys šifonai bei tiuliai arba labai sunkūs, gražiai krintantys ir išryškinantys figūrą atlasiniai šilkai. Parodoje Milane atradome du fabrikus, dirbančius su „Berta Bridal“ mados namais. Nemažai gėlių raštais dekoruotų audinių atkeliavo iš Arabų Emyratų – iš ten ir lietuvaičių pamėgtas Elie Saabas, kuriantis išties karališkas suknias ir jau kelintą sezoną nepaliekantis pasaulinių podiumų. Kolekcijoje daug pieno baltumo atspalvio, kelios suknutės yra šaltos baltos ir viena – rožių vandens atspalvio.

Daug suknelių tarsi iš dviejų dalių – įdomus korsetas ir lengvas sijonas arba pasijonis su sijonu. Kodėl taip?

Šį sezoną pabandėme išpildyti tokį nuotakų prašymą – ceremonijai turėti prabangią didžiuliu šleifu puoštą suknią, o vakarui – patogią šokiams. Tai pareikalavo išties sudėtingų konstrukcinių sprendimų, kad suknelė abiem atvejais atrodytų gerai, kad liemens nenaikintų stori diržai; taip pat norėjome eksperimentuoti su keliais sijonais – pateikti nuotakoms daugiau galimybių rinktis: kai kurios nori plazdesio, kai kurios – skulptūriškumo.

Tik viena trumpa suknutė. Ar nuotakos nesirenka trumpų suknelių?

Mūsų nuotakos ne. Ir ta pati trumputė iš tikrųjų turi didžiulį sijoną, dekoruotą šimtais žiedlapių. Tai suknelė, skirta nuotakai karalienei, kuri turės galimybę tuoktis ir puoštis tame pačiame dvare, nes sunkiai įsivaizduoju, kaip reikėtų nuotakai įlipti į automobilį.

Kokia bus 2015 m. nuotaka: sukneles jau matome, o bendra vizija? Plaukai, bateliai ir... Kokią matote jūs?

Elegantiška! Labai to norėčiau palinkėti. Skoninga, nes šventės išties virsta meno kūriniais, dekoratoriai nepaliauja stebinti, tad svarbiausia yra nepersistengti – nesirinkite 16 cm pakulnės, jei visiškai neavite aukštakulnių, nesirinkite šimto metrų tiulio sijono, jei šventė vyks kaimo sodyboje, tačiau ir perdėtas kuklumas nebūtinas – jei vestuvės dvare, šimtas svečių, o jūs lyg našlaitė su vieno sluoksnio žemės nesiekiančia suknute...

Kaip išsirinkti suknelę, kuri tiktų ir patiktų?

Matuojantis, nes ne viskas, kas patiko nuotraukose, tiks. Visada verta pabandyti kitokį siluetą. Nesivesti visų draugių – jos daugiau trukdys nei padės. Nenukelti suknelės paieškų paskutinei akimirkai. Pabaigai pridursiu, jog visas mūsų sukurtas sukneles su nurodytomis pirkimo bei nuomos kainomis rasite svetainėje www.vamp.lt.
Daugiau VAMP suknelių kolekcijų rasite jų Facebook puslapyje
Apie vestuvines sukneles skaitykite rubrikose VESTUVINĖS SUKNELĖS bei VESTUVINIŲ SUKNELIŲ SALONAI 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-12-23 15:26
Vaida
ogogo as irgi noreciau tokios karalienes sukneles
zinot kainos didokos bet mano pusesere tekejo su ju suknele tai kokybe sviete sviete

zodziu as taupau :D