Neįtikėtinos puokštės iš keksiukų


EGLĖS IR DOMANTO DRĄSIOS VESTUVĖS

Fotografas Fotopastelė
Eglės ir Domanto vestuvės Šešuolėlių dvare – drąsi, spalviškai neįprasta, labai kūrybinga ir iki paskutinių detalių išpuoselėta šventė. Šią malonią kombinaciją lydi puikios jaunųjų būdo savybės: nuolatinis idėjų generavimas, ryžtas, pasitikėjimas mano patirtimi, draugiškumas, supratimas. Į šventę persikėlė vieneri metai minčių, planavimo, ruošimo ir visa tai vainikuojantis apogėjus, kai idėjos įgavo materialų pavidalą, o ore tvyrojo tik šypsenos ir teigiamos emocijos. 

Ryšys tarp jaunųjų ir šventės organizatorių

Kertiniam įvykiui dviejų žmonių gyvenime – Eglės ir Domanto vestuvėms – pradėjau ruoštis likus metams iki šventės. Pasiruošimo fazėje vienas iš svarbiausių dalykų yra gebėjimas susibendrauti su jaunaisiais, grįstas atvirumu ir pasitikėjimu. Ryšys su Egle ir Domantu užsimezgė iš karto: nuo vestuvių planavimo iki asmeninių dalykų nukrypstantys kelių valandų trukmės pokalbiai ir atviravimai... Visa tai prisidėjo prie sėkmingo šventės išpildymo.
Nuotaka – miela, entuziazmo ir susidomėjimo kupina mergina. Pradėjus planuoti vestuves ji su užsidegimu dalinosi savo svajonėmis ir vizijomis. Abipusis pasitikėjimas tik stiprėjo, tad Eglė, pajutusi, kad jos norai ir planai patyrusiose ir tvirtose rankose, vieną dieną atsipalaidavo: „Ingule, aš tavimi pasitikiu. Žinau, kad viską padarysi puikiai. Daryk, kaip tau atrodo geriau.“ Šiose vestuvėse detalių ir smulkmenų buvo itin daug, bet tvirtai žinojau, kad šventė bus nuostabi. 

Netradicinės vestuvių spalvos – išskirtinumo garantas

Šįkart – ne juodai ir ne baltai. Pasirenkame tarpinį minėtų spalvų variantą – pilką spalvą. Tokio sprendimo iniciatorius – jaunikis. Ši spalva – jo mylimiausia (Domantas ir namų sieną pilkai nudažė!). Prieš šventę kartu apsilankę dvare nutarėme, kad pobūvyje turi dominuoti būtent ši spalva. Gatvėje badėme pirštais į pilkos spalvos automobilius – vieni kitiems rodėme atspalvius, kad galėtume nutarti, kuri spalva būtų tinkamiausia. Pirmiausia apsisprendėme ties pilkomis staltiesėmis.
Nors desertų stalas pagal pirminį planą turėjo būti vintage rožinis–pieno spalvos, šventinę savaitę viskas apsivertė aukštyn kojomis. Dėliojant galutinius taškus gimė idėja tortą ir desertų stalą padaryti taip pat pilką. Ryžomės avantiūrai! Skamba kiek neįtikėtinai, tačiau važiavau į kepyklą ir, tiesiogine to žodžio prasme, maišiau tešlą kartu su kepėjais. Buvo svarbu išgauti būtent mūsų įsivaizduojamą spalvą. Tai – didelė rizika, nes tarp pilkos ir juodos spalvos – plona linija... Pavyko! Žavius saldumynus, pasipuošusius pilkos paletės spalvomis, apjungiau pilka staltiese. Tą dieną, kai iš kepyklos iškeliavo netradicinis pilkas tortas, kepykloje buvę pirkėjai negalėjo patikėti, kad jo kelionės tikslas – vestuvės. Žmonės stebėjosi, o aš negalėjau atsidžiaugti tokiu pasirinkimu. Būti kitokiu – didžiulė laimė!
Vintage rožine, o ne tradicinės baltos spalvos suknele pasipuošė ir nuotaka. Svarbus akcentas aprangoje buvo galvos apdangalas. Džiugu, kad jaunieji nepabijojo nestandartinių, nestereotipinių sprendimų. Nes būtent jie šventę daro originalią ir išskirtinę. 

Finaliniai šventės potėpiai – sudėtingi, tačiau labai įdomūs

Eglė ir Domantas svajojo drąsiai: pobūvio vieta – tik po atviru dangumi. Visi žinome, kad lietuviškas lietingas dangus – didelė grėsmė. Jaunuosius dėl to įspėjau ne kartą. Bet savo drąsa visus iki tol matytus jaunuosius pranokusi pora nepasidavė. Jie atmetė bet kokias idėjas šventę rengti greta esančiose patalpose ar palapinėje net lietui lyjant. Savo vestuves jie įsivaizdavo tik bestogėje terasoje. Panašu, kad ryžtas ir drąsa nugalėjo – vestuvių dieną švietė kaitri saulė. Temstant profesionalus apšvietimas nakties tamsos ir šviesų sintezę pavertė vestuvine pasaka.
Kitas svarbus vestuvių akcentas – fotosesijai sukurta aplinka. Eglė ir Domantas įsimylėjo dvare augantį šimtametį ąžuolą, tad seno medžio paūksmėje įrengiau jaukų kampelį, skirtą pailsėti nuo kaitros ir emocijų, atsigaivinti. Po truputį dėliojosi daiktai: po ąžuolu prisiglaudė antikvarinė sofutė, staliukas, ant kurio pastatėme grafiną su vandeniu, foteliuke susėdo porcelianinės lėlės. Į medį tyliai atsirėmė senovinė indauja, ant šakų pakabinome jaunųjų meilės nuotraukas ir krištolinį sietyną. Indaujoje serviravome šviežias sezonines uogas, desertus palikome vakarui. Didelę dalį daiktų, kuriuos naudojome, jaunieji atsivežė iš močiutės namų. Tai sukūrė naujos, tačiau tuo pačiu labai pažįstamos aplinkos įspūdį.
Į šventės vietą atvykę keli autobusai su dekorui skirtais daiktais – iššūkis, tačiau nė minutės nesudvejojau, kad visus užmanymus pavyks išpildyti iki paskutinės smulkmenos. Dvaro teritoriją plačiai nusėjo gėlės – floristai vestuvių vietoje komponavo puokštes. Penkis stalus dekoravome skirtingomis gėlių kompozicijomis, nors įprastai puokštės ant stalų būna vienodos. Tai – dar vienas unikalus šių vestuvių akcentas. Apsidžiaugiau, kad nuotaka pasirinko nepaprastą, įspūdingo dydžio puokštę. Netrukus stulbinanti, žemę siekianti romantiška gėlių puokštė glaudėsi jaunosios rankose.
Netikėtai prajuokino vestuvių rytą tarp pasiruošimo darbų šmirinėjantis jaunikis. Buvau tikra, kad jaunieji vestuvių rytą jaudinasi ir ruošiasi, o štai – aplinką ir šventės pasiruošimą „paparacinantis“ Domantas, iš kurio užkrečiamai teka atsipalaidavimas ir ramybė. 

Kulminacija – įsimintina ir puikiai pavykusi

Santuoka įvyko nespaudžiama miesto sienų – gamtoje. Įspūdingą kupolą santuokai dekoravome puošniu sietynu ir gėlių girliandomis. Nuotaka pageidavo, kad gėlių būtų daug, jos kristų, byrėtų, virstų, tad ceremonijos vieta virto žydinčiu ir kvepiančiu gėlynu. O nuoširdus darbas – nuoširdžiomis ašaromis. Apsikabinę su jaunaisiais kūkčiojome – metus brandintas žiedas išsiskleidė šviesiausiomis spalvomis. Eglės ir Domanto vestuvės – ne tik puikiai pavykusios, tačiau ir savo originalumu, drąsa bei harmonija svečius sužavėjęs įvykis. 
 
Pasisemti idėjų iš tikrų vestuvių galite rubrikoje TIKROS VESTUVĖS
Daugiau ekspertės Ingos tekstų ieškokite JOS EKSPERTŲ SKILTYJE
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2015-02-03 09:03
Vestuvių šventė
To Inga:
Šventė vyko liepos 18 dieną. Deje nėra garantijų, kad pvz. šiais metais tą patį savaitgalį mėgausimės saule.
Puikus oras vestuvėms - tiesiog loterija. Nėra būdų jo užsisakyti ;)
2015-01-29 10:17
Inga
tikrai fantastiska svente - nuo a iki z. O kokia sventes data jei ne paslaptis? na idomus toks oro tobulumas : )
2015-01-07 21:55
Viole
ohoho kokia daili pora :) man lb patinka seisuoleliai tik ten biudzetas toks didokas. kazin kiek kainuoja nuoma popietei ar rytui? ir ne svtg? gal kas zinot?
2015-01-07 13:40
Nora
Labai gražios vestuvės,tokios elegantiškos! Ir idėja tokia paprasta, bet tuo pačiu unikali :)) Nuotraukos žavingos, matau ne vieną sumanymą, kurį norėčiau panaudoti savo šventėje :)