Ką būtina žinoti besirenkant fotografą?


VESTUVIŲ UŽSIENYJE PLANAVIMAS. NUO KO PRADĖTI

Prieš daugiau nei penkerius metus lietuviai „atrado“ pigių skrydžių bendroves, kai už vos kelis šimtus galima buvo nukeliauti į įvairias šalis, todėl itin išpopuliarėjo savarankiškos kelionės. Galbūt todėl šiandien vis daugiau lietuvių nusprendžia savo vieną svarbiausių įvykių gyvenime – vestuves – surengti ne Lietuvoje, o užsienyje. Iš pirmo žvilgsnio vestuvės užsienyje daugeliui sudėtingumu prilygsta savarankiškos kelionės organizavimui, tačiau vos tik pradėjus jas planuoti susiduriama su daugybe klausimų, į kuriuos neradus atsakymų, galima lengvai sugadinti šią svarbią progą.

Nuo ko pradėti planuoti vestuves užsienyje? Ar kiekviena pora gali sau tai leisti?

Svarbiausias pirmas žingsnis – įvertinti savo realias finansines galimybes. Žinodami biudžetą, aiškiai įvardykite sau, kaip įsivaizduojate savo vestuves. Žinoma, visi nori įspūdingų vestuvių su gražia ceremonija, kurioje dalyvautų daugybė svečių, tačiau reikia šią viziją būtinai supaprastinti ir būti itin lankstiems, kadangi net paprasčiausi dalykai Jūsų pasirinktoje šalyje gali kainuoti kelis ar net keliasdešimt kartų daugiau nei Lietuvoje.
Vestuvių ceremonija vienoje iš Viduržemio jūros valstybių, pavyzdžiui, Graikijoje, Turkijoje, įskaitant 7 dienų kelionę 3–4 žvaigždučių gerai vertinamame viešbutyje gali kainuoti apie 4–5 tūkstančius litų asmeniui. Jeigu planuosite vestuves egzotiškesniuose kraštuose, pavyzdžiui, Tailande, Pietų Afrikos Respublikoje, kaina žmogui už tokią kelionę gali prasidėti nuo 10 tūkstančių litų.

Kam patikėti vestuvių užsienyje planavimą?

Dar prieš dešimt metų Lietuvoje vestuves užsienyje organizuodavo vos keli vestuvių planuotojai ir vos kelios kelionių agentūros. Šiandien, kai nusipirkti lėktuvų bilietus ir rezervuoti viešbutį galima internetu, vestuvių planavimo paslaugą galima užsisakyti daugelyje kelionių agentūrų. 
„Paprasčiausias būdas susituokti užsienyje – pasirinkti vieną kelionių organizatorių siūlomų kelionių paketų ir užsisakyti kaip papildomą paslaugą. Gėlės kambaryje, šampanas per skrydį, speciali vestuvių vakarienė Jums ir Jūsų svečiams – visa tai yra įgyvendinama“, – teigia kelioniuekspertai.lt vadovas Ugnius Petraitis.

Prieš kiek laiko būtina pradėti planuoti vestuves užsienyje?

Vienareikšmio atsakymo nėra, tačiau turėkite omenyje, kad kiekvienos jaunavedžių poros poreikiai yra skirtingi, todėl net menkiausia smulkmena su viešbučiu ar kitu vietiniu atstovu yra derinama atskirai, o tai užtrunka. Palikdami viską paskutinei minutei nesitikėkite sutaupyti ar gauti viską taip, kaip įsivaizdavote.

Kurios užsienio šalys yra idealiausios vestuvėms?

Kelioniuekspertai.lt vadovas Ugnius Petraitis teigia, kad idealiai vestuvėms tinkančių populiariausių šalių nėra, nes praktiškai kiekviena šalis savotiškai tinka vestuvėms. „Negaliu išskirti kelių šalių, nes vieniems patinka kalnai, kitiems būtinai reikia jūros. Nesvarbu, kurią užsienio šalį pasirinksite, turėkite omeny, kad gali būti reikalavimas joje praleisti tam tikrą laiką iki vestuvių ceremonijos. Terminas gali svyruoti nuo 1iki 40 ir daugiau dienų“, – teigia kelionių ekspertas Ugnius. 
Daugiau apie vestuves svečioje šalyje skaitykite rubrikoje VESTUVĖS UŽSIENYJE
Apie vestuvių planavimą daug patarimų rasite rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Idėjomis bei patarimais planuojant vestuves dalijasi FORUMO MERGINOS, UŽSUK IR TU!
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-02-21 14:22
jurate
Vestuviu organizatoriai Tenerifeje


https://m.facebook.com/Vestuviu-organizatoriai-Tenerifeje-667067326734229/