Labai geri vestuvių vedėjų patarimai (video)


NAUJIENOS IŠ VESTUVIŲ PLANAVIMO SEMINARO KAUNE

Šiandien daugiau nei 150 būsimų jaunavedžių atvyko į vestuvių planavimo seminarą Kaune, viešbutyje „Park Inn by Radisson“. Nuo ankstyvos popietės iki pat 19 val. jame patarimais dalijasi garsioji vestuvių planuotoja Laura Vagonė, floristas Antanas Mažonas, renginių organizatorius Marijus Olekas, „InŽi“ mados namų įkūrėja Ingrida Žitkuvienė, šukuosenų meistrė Inga Rimkevičienė, šokių mokytoja Jurgita Česnavičiūtė bei kiti. 

Tortas gali būti nuogas, o auksas juodos spalvos

Būsimiems jaunavedžiams specialistai pasakojo, kad tortas gali būti nuogas ir puošiamas gyvomis gėlėmis, kad auksas gali būti juodas, mėlynas bei raudonas, o vyrai dažnai nenešioja vestuvių žiedo. Jie atskleidė, kad vestuvių planuotojos rūpinasi ne tik pačiu šventės planavimu, bet ir didžiausiomis smulkmenomis, kad planuojant svarbiausia klausyti savęs ir savo antros pusės, nes ekspertai esate jūs, o ne jūsų draugai. Taip pat klausytojai sužinojo, kur ir kaip ieškoti informacijos bei idėjų, kaip suplanuoti sklandžią vestuvių dieną ir ko nepamiršti vestuviniame kvietime ir dar daug vertingos informacijos. Seminare pristatyta naujiena Lietuvoje – pirmoji knyga nuotakoms „Nuotakos biblija“, kuri jau vasario mėnesį bus prekyboje.

Reikalingiausia informacija vienoje vietoje

Seminaro organizatorės Simonos Krasauskienės teigimu, toks renginys labai reikalingas būsimiems jaunavedžiams, nes informacijos šiais laikais labai daug, paslaugų ir informacijos teikėjų taip pat. Dažniausiai poros pradeda vestuvių planavimą atsiversdami paieškos sistemą „Google“, o su gauta medžiaga nebežino ką daryti, nes jos labai daug ir ji nesisteminga. Tokių seminarų tikslas – sistemingai sugrupuoti žinias, kad jos galėtų būti praktiškai panaudojamos. „Visa reikalingiausia informacija vienoje vietoje ir per vieną dieną iš profesionalų lūpų skambėjo, tikiu, kad rekordiniam skaičiui būsimų jaunavedžių. Dar neteko matyti tokio dydžio vestuvių planavimo seminaro. Čia patirtimi dalijosi vestuvių specialistai ir neseniai susituokusi pora Aidis ir Giedrė. Padarėme edukacinį seminarą, kuriame skambėjo informacija iš skirtingų šaltinių,“ – sakė organizatorė.
Vilniuje ir Kaune vykę seminarai susilaukė labai daug dėmesio, todėl jau rudenį planuojami net trys vestuvių planavimo seminarai Lietuvoje ir Londone, kurie padės vestuves planuojantiems svečioje šalyje.
Nuotraukos fotografo Redijaus Anikanovo www.redijus.com
Nuotraukų galerija rasite čia: ALBUMAS
Fotografas Redijus Anikanovas
Rudenį spalio mėnesį planuojami nauji seminarai. Registracija bus paskelbta jau greitai, o norintys iš anksto registruoti gali jau dabar el. p. planavimas@apievestuves.lt
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2015-01-18 21:30
Indre
man labai patiko viskas o labiausiai, kad siandien skambinau kai kuriems kalbetojams ir jie mane telefonu pakonsultavo asmeniskai. as suzaveta aciu
2015-01-17 22:53
Greta
labai daug atsakete klausimu - dekoju visiems. Labai vertinga infomacija is patikimu saltiniu. mab labai buvo gera matyti tuos zmones kurie kalbejo nes daugeli ju paslaugu planuojame pirkti. o tikra vestuviu planavimo istorija kazkas fantastisko. jaunikis labai graziai viska pasakojo. saunuoliai.
2015-01-17 22:45
TOMA
AS SIANDIEN CIA BUVAU. MAN LABAI PATIKO TOS GELES ROZINES, SUKNELIU IR ZIEDU PREZENTACIJOS IR LABAI LAUKIU SIMONOS KNYGOS NUOTAKOMS.
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS