PAVARTYK įspūdingą „Pūsta suknelė“ darbų knygą


IDĖJA VESTUVĖMS: VESTUVIŲ POPIETĖ

Nuotrauka www.vestuviusvente.lt arhyvo
Paprastai po iškilmingos santuokos ceremonijos vestuves švenčiame restorane ar sodyboje su nakvyne. Šiandien tokia tradicinė vestuvių šventė atitinka jau ne visų jaunųjų poreikius. Vestuvių popietė tai šventės sprendimas, kai vietoje įprasto pokylio sodyboje po santuokos ceremonijos, rengiama tik šventinė popietė gamtoje. Toks modelis – puikus sprendimas poroms, norinčioms pasidžiaugti santuoka su draugais bei artimaisiais, bet nenorinčioms jos išplėsti į kelių dienų renginį. 

Kaip viskas vyksta?

Po iškilmingos santuokos ceremonijos, vykstančios jaukiame gamtos kampelyje, jaunieji su svečiais gali vaišintis užkandžiais, atsigaivinti kokteiliais, ragauti skaniausius desertus, laiką leisti smagioje fotosesijoje. Vedėjas ir didžėjus pasirūpins svečių užimtumu ir muzika, o atsilaisvinę nuo pramogų, jaunieji su svečiais galės fotografuotis specialiame kampelyje, sukurtame pagal šventės tematiką ar tiesiog jaunųjų norus. Į šventę gali būti įpinamos ir senosios tradicijos: jaunųjų pasitikimas su duona ir druska, tėvų palaiminimas, šeimos židinio įteikimas, jaunųjų šokis, puokštės metimas, torto pjaustymas...
Popietės trukmė – nuo 14 val. iki 20 val. Neretai šventė vainikuojama šokiais po atviru dangumi. Tokia šventė labai jaunatviška. Joje netrūksta nei linksmybių, nei įspūdžių. Po linksmybių jaunieji su šeima gali keliauti romantiškos vakarienės, o kitą dieną į povestuvinę kelionę. Kartais į medaus kelionę jaunieji išvyksta iš karto po šventinės popietės. Vestuvių popietė gamtoje idealiai tiks poroms, bėgančioms nuo standartų. 

O jeigu lietus?

Vestuvių popietei rinkitės tokią vietą, kad pasikeitus orui visą šventės sumanymą ir dekoracijas galėtumėte ramiai perkelti po stogu. Tai gali būti ir daili lauko palapinė ar dvaro menės, kurios prapliupus lietui į šventę įneš daugiau spalvų ir magijos... Jeigu šventę organizuojate be vestuvių planuotojų pagalbos, pasirūpinkite šventės dienos koordinatoriumi. Jis lengvai įgyvendins Jūsų sumanymus ne tik saulėtą dieną, bet ir pasikeitus orui. 

Privalumai:

  • Vestuvių popietėje gali dalyvauti visi jūsų pakviesti svečiai – nuo artimųjų iki kolegų iš darbo. Tuo tarpu planuodami įprastas vestuves jaunieji neretai turi ribotas finansines galimybes ir todėl trumpina savo svečių sąrašą.
  • Įspūdinga floristika, meniškas desertų stalas, fotosesijos kampelis – nuostabūs ir įprasti vestuvių popietės akcentai, kurie dėl finansinių galimybių ne visada įperkami rengiantis tradicinei vestuvių šventei.
  • Pasinaudoję įstatymu, pagal kurį santuokos ceremoniją galima organizuoti jums patinkančioje vietoje, nudžiuginsite svečius. Šventės dieną jiems nebereikės važiuoti iš taško A į tašką B, nes visa popietę – nuo ceremonijos pradžios iki šventės pabaigos – leisite vienoje vietoje.
  • Vestuvių popietė lengvai išsprendžia paprastai kylantį klausimą dėl svečių užimtumo kol jaunieji fotografuojasi. Svečiai jausis laimingi su jumis turiningai leisdami laiką išpuoselėtoje aplinkoje, o įamžintos vestuvių akimirkos dailiai dekoruotame kampelyje bus įdomesnės nei fotografuojantis, pavyzdžiui, parke ar važinėjantis iš vienos vietos į kitą ieškant gražiausių tą dieną peizažų.
  • Nebereikia rūpintis svečių nakvyne, transportu, dviejų dienų maitinimu, kas paprastai sudaro didžiausią vestuvių biudžeto dalį. Galėsite šią dalį skirti savo medaus kelionei į egzotiškas šalis.
Norite savo vestuves paversti vestuvių popiete? Kreipkitės www.vestuviusvente.lt
Daugiau ekspertės Ingos tekstų rasite JOS EKSPERTO SKILTYJE
Apie vestuvių dieną bei jos planavimą skaitykite rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-08-28 11:08
wee
Man tai nelabai samone :) ruosiesi puosiesi del keliu valandu. Geriausia netradicines vestuves, bet dvieju dienu :) Pasisokti galima, pasneketi su visais, o tokios patikekit labai greitai praeina:))