Dovanų idėjos: staigmenos jaunavedžiams


KIEK KAINUOJA VESTUVIŲ FOTOGRAFŲ PASLAUGOS?

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Interneto paieškos tinklalapyje į paieškos laukelį įvedus žodžius „vestuvių fotografai“ gauname begalę nuorodų ir pasiūlymų. Į kuriuos iš jų verta atkreipti dėmesį ir į kokius kriterijus žiūrėti renkantis vestuvių fotografą priklauso nuo jūsų pačių. Svarbiausias kriterijus, nusakantis daugelio iš fotografų kokybę, yra jų kaina. Kainos svyruoja nuo sutartinio simbolinio atlygio iki 2000 € už dieną. Taigi renkantis reikia gerai apskaičiuoti savo pajamas ir apsvarstyti optimaliausią variantą. 

Nuo kiek prasideda? 

Minėtas sutartinis atlygis už fotografo paslaugas prasideda apytiksliai nuo 400 € (1400 Lt), tačiau tokias paslaugas teikiantys fotografai dar vadinami pradedančiaisiais, kurie dar tik savo kūrybinių ieškojimų pradžioje, taigi visa tai gali atsispindėti ir jūsų vienos bei nepakartojamos dienos atsiminimuose. Tačiau žiūrint į kai kurias fotografų ir jų nuotraukų interneto svetaines, galima rasti ir jaunųjų talentų, kurių darbų kainos nesikandžios, bet kokybė nebus pradžiamokslio lygio. 

Pažengę fotografai

Ši fotografų kategorija siūlo daugumai priimtiniausią variantą – neblogai įgudusią fotografo ranką ir palyginti prieinamą kainą. Daugumai porų tai labiausiai tinkanti kombinacija, nepareikalaujanti iš vestuvių fondo išbraukti pamergių puokščių ar nubraukti vieną nuliuką nuo jaunosios suknelės kainos. Šios kategorijos fotografų įkainiai siekia 600-1000 € (2000-3500 Lt). Jų siūlomos paslaugos yra palyginti plačios: fotosesijos eigos aptarimas, nuotraukų retušavimas, fotofilmas iš pasirinktų nuotraukų. Taigi šiek tiek daugiau investavę į savo dienos atsiminimus, gausite nemažą pasiūlymų ir paslaugų kiekį. 

Profesionalai – sužadėtinių išsvajotieji

Šios kategorijos vestuvių fotografai turi savo braižą, jų kruopštumas bei profesionalumas matosi peržiūrėjus jų fotogalerijas. Kiekviena jų daryta fotosesija būna išskirtinė, turinti originalią idėją, skleidžianti geras emocijas. Tačiau pastebėjus tokius kriterijus atitinkantį vestuvių fotografą, būna baugu net peržiūrėti jo paslaugų kainoraštį. Betgi, taisyklė apie tai, kad kokybė atitinka kainą, pasitvirtina ir pamatome sumas, svyruojančias nuo1000-2000 € (3000-5000 Lt). Žinoma, jų teikiamos paslaugos vertos kiekvieno cento, tačiau ne kiekvienai porai yra prieinamos. 
Pasirinkimo procesas gali būti ilgas, bet jūs neabejotinai rasite sau tinkantį variantą, kuris atitiks jūsų poreikius. Ieškodami rasite įvairiausių pasiūlymų bei išimčių dėl fotografo paslaugų kainos. Taigi svarbiausia nepaskubėti ir atidžiai pasirinkti!
Daugiau apie fotografus skaitykite rubrikoje VESTUVIŲ FOTOGRAFAI
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS