ZOOMBOOK stoja į darbo knygų žaidimą: susikurk kokios nori PATS


10 NEMATYTŲ IR NEGIRDETŲ IDĖJŲ VESTUVĖMS

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
1. Kaip jau įprasta, per vestuves gėlių mergaitėmis dažniausiai būna jaunos, ką tik čiulptuko atsisakiusios mergytės. Tačiau kodėl nepakeitus jau tradicija tapusios vestuvių detalės į kiek kitokią? Lai jūsų močiutės išlydi jus link altoriaus nuklodamos jūsų kelią gėlių žiedlapiais. Juk močiutės – mūsų vaikystės šiluma, patirčių kupinos moterys, kurios su didžiule meile išlydės jus į judviejų kelionę. 
2. Vietoje, kurioje nuspręsite švęsti savo jungtuvių dieną, pastatykite nuotraukų stendą, kuriame būtų jūsų vaikystės, paauglystės, jūsų pažinties, draugystės pradžios nuotraukos. Tai suteiks jūsų šventei jaukumo bei šiltų emocijų. Nuotraukos nukels į prisiminimus bei džiugins tiek jūsų, tiek aplinkinių akis. 
3. Ledų baras. Išsinuomokite ledų aparatą. Tai bus puiki atgaiva po įnirtingų šokių aištelėje bei didžiausias džiaugsmas vestuvėse dalyvaujantiems mažiesiems. Vestuvių šventės dažniausiai yra rengiamos vasarą, taigi ledų aparatas leistų jums ir jūsų svečiams atsigaivinti karštą vasaros dieną ir suteiktų jėgų švęsti toliau. 
4. Pabėgimo planas. Pamergės bei pabroliai įteikia jauniesiems rėmelį, kuriame yra pavaizduotas pabėgimo iš bažnyčios planas. Tai pralinksmins susikaupusius ir besijaudinančius jaunavedžius bei suteiks jiems gerą juoko dozę. 
5. Staliukų pavadinimai. Kiekvienam stalui sugalvokite pavadinimą. Pavyzdžiui, „Darbo chebra“, „Tie, kas prisidirbo vaikų“, „Mylimiej tėveliai“ ir t. t. Tai suteiks jūsų vestuvėms šiek tiek šmaikštumo, bet tuo pačiu parodysite, kiek pastangų ir originalumo įdėjote kurdami savo šventę. 
6. Pastatykite tuščią indą ir šalia jo padėkite atvirutes, rašiklius bei užrašą, prašantį svečių užrašyti po įsimintiniausią prisiminimą, susijusį su jumis. Tik įsivaizduokite – kaip miela bus juos skaityti savo medaus mėnesio metu! 
7. Prieš vestuves įprasta organizuoti mergvakarius ir bernvakarius, tačiau kodėl nepadarius dar vienos šventės, kurioje galėtų dalyvauti abi pusės? Surenkite bendrą vakarėlį, kurio metu tiek svečiai iš jaunikio pusės, tiek viešnios iš jaunosios pusės galės geriau susipažinti, o tai jiems leis laisviau bei artimiau bendrauti per didžiąją dieną. 
8. Muzikos pageidavimai. Muzikinis skonis yra subtilus dalykas, taigi norint, kad visi svečiai būtų patenkinti per jūsų šventę ir būtinai išlįstų į šokių aikštelę išgirdę mėgstamą dainą, siūlome prieš vestuvių šventę išsiųsti laiškus (tai gali būti ir gražiai apipavidalinti elektroniniai laiškai), kuriuose paprašytumėte pateikti pageidaujamų dainų sąrašą. Taip parodytumėte, jog rūpinatės savo svečiais bei jų užimtumu, ir užtikrintumėte, jog visi liks patenkinti jūsų švente. 
9. Akcentai. Visi planuojantys savo šventę nori ją pagyvinti ir suteikti išskirtinio žavesio, o tai galima padaryti įvairiais būdais. Pavyzdžiui, pamergėms ir pabroliams padovanokite vienodus akinius ir tai bus žavus akcentas, kuris puikiai atrodys nuotraukose. Norėdami, kad jūsų vestuvės būtų kuo nors ypatingos bei išskirtinės, galite įprastą ryžių barstymo ant jaunųjų ritualą pakeisti balionų su svečių palinkėjimais paleidimu į dangų. Įprastą jaunosios puokštės gaudymą paverskite linksmesniu žaidimu – puokštę pakabinkite kaip pinjatą ir pirmoji pamergė, kuri sugebės užrištomis akimis ją nukabinti, bus ta laimingoji.
10. Nosinaitės. Siūlome prieš ceremoniją pastatyti dėžutę su gražiomis nosinaitėmis džiaugsmo ašaroms nubraukti. Juk niekas nenori būti tas šnirpščiojantis asmuo, kai jaunieji taria viens kitam „Sutinku“.
 
Daugiau įdomių vestuvių idėjų ieškokite rubrikoje VESTUVIŲ IDĖJOS
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai