Mielas akcentas jūsų vestuvių automobiliui


„NOIVA“ SUKNELIŲ SALONE – NAUJA ST. PATRICK KOLEKCIJA

„Noiva“ archyvo nuotr.
Puiki žinia visoms nuotakoms – naujus metus „Noiva“ salonas pasitinka su dar vienu išskirtiniu vestuvinių suknelių vardu St. Patrick „Pronovias“! Šalia daugybės kitų žymių vardų nuo šiol pas mus galėsi rasti ir šio ispanų kilmės ženklo grožybių! 
Viso pasaulio nuotakų pamėgtas St. Patrick kasmet išleidžia naują kolekciją, kurioje galima rasti suknelių bet kokiam skoniui. Jei tuokiatės iškilmingoje bažnyčioje ar dvare – rasite atlaso ir kitų sunkių audinių ir itin didelės apmities pūstas sukneles su šleifais. Tokios bus itin madingos šiais metais. Jei meilę prisieksite basomis smėlėtame paplūdimyje ar pievoje po medžiu – patariame pasimatuoti plazdančius lengvus ir bohemiškus apdarus su plevėsuojančiais sijonais bei lengvai krentančiais audiniais. Na, o jei esate klasikos bei elegancijos megėja – puikiai pasijusite apsivilkusi nėriniuotą suknelę. Permatomiems nėriniams apgulus visą kūną, pasijusite tikrai ypatingai. Linksmuolėms ir mini suknelių mėgėjoms – vestuvinės St. Patrick trumpos suknelės. Jas ypač patogu persirengti vestuvių vakarui, pašėlusiems šokiams ar net ceremonijai. 
Paverskite suknelės paieškas malonumu! 
Daugiau apie St. Patrick sukneles salono svetainėje www.noiva.lt
Daugiau kasdienių naujienų „Facebooke“ https://www.facebook.com/vestuviusalonas 
Daugiau visko apie vestuvines sukneles rasite rubrikose SUKNELIŲ SALONAI ir VESTUVINĖS SUKNELĖS
 
 
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2016-09-16 21:32
Vilte
Siame salone pries 2 metus isrinkom suknele mano geriausiai draugei, pernai savo suknele issirinkau as, o dabar ieskom sukneles mano mylimiausiai sesutei. Tikiu, kad pas jus suknele ras ir ji :)
2016-03-15 17:52
Nuotaka
Nuejau, is kart issirinkau! Na tikrai didelis pasirinkimas ir labai malonios konsultantes: )
2015-01-28 22:02
VIle
ACIU. susisikesiu jau ryt :)
2015-01-28 16:10
Noiva
Vile, kaip gaila, greičiausiai bus ne tas numeris :) Nes jei kartais ir nutinka taip, kad nespėjame pakelti ragelio, visada iš karto perskambiname. Bandykite Nr. 8655 50195. Laukiame svečiuose!
2015-01-25 10:43
Vile
as planuoju ten eiti bet kirk skambinu tiek nekelia niekas ragelio
gal koks ne toks numeris?
2015-01-23 14:59
Cotyte
Labai fainas salonas ir suknelių pasirinkimas gan didelis. Tikrai labai rekomenduočiau ten užsukti ieškan savo suknelės : )
2015-01-23 14:53
Elze
Oj kokios nerealios!!