Lipdukai Jūsų vestuvių stalui


IŠMĖGINK: „INSTAGRAM“ FOTOKNYGA PER 5 MINUTES

ZOOMBOOK nuotrauka
 
Kas sakė, kad norint sukurti fotoknygą, reikia tam skirti daugybę laiko? Juk patrauklią ir įdomią knygą galima pasidaryti labai greitai. Jos kokybė tikrai nenukentės, jei tik pasirinksite teisingą kūrybos būdą. Taupydamas mūsų visų laiką, pateikiu jums 5 žingsnių receptą fotoknygai per 5 minutes.

1. Pradėkite nuo idėjos

Dažniausiai užteks tiesiog įsivaizduoti, kokia fotoknyga tai galėtų būti. Štai mano mintis: „Didelė, santūri ir estetiška fotoknyga. Panaši į fotoalbumus, parduodamus knygynuose, tik vietoje garsaus fotografo darbų joje bus mano „Instagram“ nuotraukos. Kiekviename puslapyje bus tik po vieną nuotrauką“.

2. Pasirinkite fotoknygos formatą

Atidarę virtualią knygų lentyną, formatą rinkitės tokį, apie kokį galvojote gimus fotoknygos idėjai. Norėjau didelės ir solidžiai atrodančios fotoknygos, todėl pasirinkau didžiausią kvadratinį formatą, 28 x 28 cm. Iš pradžių baiminausi, kad „Instagram“ nuotraukoms jis bus per didelis, tačiau rezultatas pranoko visus lūkesčius.

3. Įkelkite nuotraukas

Visas nuotraukas į fotoknygą kėliau tiesiai iš „Instagram“ profilio. Vos per kelias akimirkas pažymėjau apie 30 man labiausiai patinkančių kadrų. Nuotraukas į fotoknygos puslapius sukėliau automatiškai: pasirinkau automatinį užpildymą su vienos nuotraukos išdėstymu puslapio centre, pridėjau man pasiūlytus kelis papildomus puslapius, o programa pati sudėliojo viską į vietas.

4. Sukurkite viršelį

Mano galvoje sukosi dvi viršelio idėjos: sukurti koliažą iš visų knygoje panaudotų nuotraukų arba panaudoti tik vieną nuotrauką. Nusprendžiau išlaikyti solidesnį stilių, tad nukopijavau vieną nuotrauką iš knygos puslapio ir įkėliau ją ant viršelio. Tuomet nuotrauką pakeičiau kita ir tą patį padariau su galiniu fotoknygos viršeliu. Pabaigai, mano viršeliui trūko trumpo knygos pavadinimo, tad užrašiau pirmą į galvą šovusią antraštę. Taip gimė mano „Instagram“ fotoknyga INSTA.

5. Išsaugokite ir užsakykite fotoknygą

Išsaugojus fotoknygą, ji visada liks jūsų virtualioje lentynoje. Kas žino, galbūt ateityje norėsite užsisakyti dar vieną jos kopiją ar knygą pakoreguoti. Prieš užsakant fotoknygą, nepamirškite pasirinkti puslapių blizgumo – mano knygai labiausiai tiko matiniai puslapiai.

6. Papildomas žingsnis: pridėkite prierašus

Galite užtrukti kiek ilgiau tam, kad prie kiekvienos nuotraukos prirašytumėte po kelis žodžius. Mano atveju, tekstas yra tik papildomas grafinis elementas, kuriam rinkausi kuo smulkesnį šriftą.
Štai ir visa paslaptis – svarbiausia turėti savo fotoknygos idėją. Gera žinia ta, kad vieną jų jau žinote – tai jūsų „Instagram“ fotoknyga. Na, o mano rezultatą galite pamatyti štai čia: http://goo.gl/M6JT5T.
Daugiau apie fotoknygas skaitykite ZOOMBOOK EKSPERTŲ SKILTYJE
Apie įvairias fotografijas informacijos bei idėjų rasite rubrikoje VESTUVIŲ FOTOGRAFAI
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai