Ant kurios rankos nešioti vestuvinį žiedą?


VESTUVIŲ RYTAS! KUR JIS? KUR JI? KUR JIE ABU?

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Kiekvieną kartą turiu malonumo savo jaunavedžiams „patarti“, kas ir kur turi miegoti naktį prieš vestuves ir kaip išvažiuoti iš namų.
Jei tik įmanoma, siūlau abiem paskutinę naktį praleisti atskirai, pavyzdžiui, savo tėvų namuose. Kad ir daug metų jau negyvenate tėvų namuose, tas grįžimas ir nakvynė savo vaikystės lovoje ir kambaryje prideda šarmo. Kartais dėl logistinių ar kitų aplinkybių tai yra neįmanoma, tad jaunavedžiai tą naktį praleidžia atskirai skirtinguose viešbučio kambariuose. Nuotaka dažnai su draugėmis, sesėmis, mama tiesiog prisimena paauglystę, kai rengdavo pižamų vakarėlius, ir labai smagiai besišnekučiuodamos praleidžia jaukų vakarą.
Smagu praleisti tą vieną naktį atskirai, nes vestuvių rytas išaušta dar stebuklingesnis – jūs abu vienas kito pasiilgę nekantraujate susitikti ir tai padarę būnate vienas kitam tokie gražūs ir žavūs! Tas jaunikio žvilgsnis, kai pirmą kartą išvysta savo būsimą žmoną žengiant link jo... Net drugeliai skraido pilve pagalvojus!

Scenarijus nr. 1

Nuotaka ir jaunikis miega atskirai, tėvų namuose arba viešbutyje, ir kiekvienas pavieniui atvyksta į santuokos vietą.
Yra dar viena priežastis, dėl kurios jaunieji prieš vestuves apsistoja viešbutyje – tai erdvės tinkamumas fotografuoti. Viešbučiai ruošimuisi ir išvykimui pasirenkami dėl savo fotogeniškumo lyginant su eiliniais butais. Daugumos tėvų namų interjerai yra pritaikyti gyvenimui, komfortui ir nebūtinai fotografijoms. O viešbučiai dažnai turi pasiūlyti daug gražių erdvių, didžiulių langų, terasų, balkonų, šviesių kambarių su tualetiniais staliukais, sekreterais, baldakimais...
Išlydėjimas: šiais laikais jau retai kas užsako muzikantus, raudotojas ir nuotaką į sunkų gyvenimo etapą – santuoką – išlydi su ašaromis. Dažnesnis šių dienų scenarijus yra toks: smagūs pusryčiai, pasiruošimo fotosesija, susirenka nuotakos draugės ar poros pas jos tėvus, visi išgeria putojančio vyno taurę, pasivaišina saldainiais ir klegėdami iškeliauja į ceremonijos vietą, kur laukia susijaudinęs jaunikis.

Scenarijus nr. 2

Yra porų, kurios vestuvių rytą nori kartu ruoštis, kartu pusryčiauti ir fotografuotis, kartu eiti prie altoriaus. Jei esate vieni iš tokių porų, tuomet tikrai nėra prasmės miegoti atskiruose namuose ar kambariuose prieš vestuves. Tada išvykite ir į ceremonijos vietą taip pat kartu!
Daugiau Editos tekstų rasite JOS EKSPERTŲ SKILTYJE
Apie vestuvių planavimą plačiau skaitykite rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai