Naujos idėjos vestuvėms – dovanos vienas kitam ir tėveliams


GERIAUSI PATARIMAI PLANUOJANTIEMS VESTUVES

Fotografas Ilja Sivakov
 1. Jei visi norimi paslaugų teikėjai jau užimti, keiskite datą arbą šventės konceptą, o nesirinkite iš to, kas liko. Nerizikuokite savo šventės kokybe.
 2. Jei jums pasipiršo iš karto po Naujųjų metų ir jūs norite dar tų pačių metų vasarą atšvęsti vestuves – nesirinkite vasaros savaitgalių. Švęskite savo šventę pasirinktą šiokiadienį ir taip gausite visko, ko norite. Na, o jei norite savaitgalio, tuomet nukelkite vestuves į kitus metus arba ankstyvą pavasarį ar žiemą.
 3. Darykite bandomąją šukuoseną ir makiažą, nes tik taip žinosite, kaip viskas bus. Jei rezultatas patiks – galėsite ramiai laukti vestuvių dienos, o jei ne – bus laiko rasti naują paslaugų teikėją.
 4. Vestuvių planavimas turi būti malonus, todėl įvertinę savo organizacinius gebėjimus ir žinias apie vestuves, nuspręskite, kas tai daro: jūs patys ar planuotoja. Jei darote patys, būtinai samdykite vestuvių dienos koordinatorių. Juk šventė jūsų.
 5. Negailėkite pinigų jaunavedžių aprangai. Juk šventė tai viena, o proga atrodyti nuostabiausiai priklauso tik jums. Žiedai visam gyvenimui, apranga gerai savijautai, fotografas ir video medžiaga jūsų prisiminimams, o visa kita – visiems.
 6. Vestuvių rytą pusryčiaukite ir gerkite daug vandens. Organizmas turi turėti iš ko išgyventi pilną įspūdžių dieną.
 7. Planuodamos vestuves poros dažnai išsenka, todėl mokėkite nuo to pabėgti ir atsipalaiduoti, pasimėgaukite romantišku pasimatymu ir pokalbiais ne apie vestuves.
 8. Apie kokias vestuves svajojate, tokias ir darykite. Neklausykite nieko, tik savo norų ir kas tuos norus imasi įgyvendinti.
 9. Vestuvių planuotoja nėra jūsų priešė ar eurų išleidėja, ji tas vienintelis žmogus, kuris dirba didelį darbą, kad jūs ir jūsų svečiai galėtumėte švęsti.
 10. Atsiribokite nuo standartų: nieko nėra privalomo per vestuves. Viską galima modifikuoti, keisti ir daryti kaip jums norisi.
 11. Liudininkais neprivalo būti susituokusi pora. Liudininkais gali būti netgi tos pačios lyties atstovai, pvz., jūsų abiejų sesės ar broliai, draugės ar draugai, netgi mama ir tėtis. Nereikia jokių saistymų santuokos saitais.
 12. Jei jūsų vestuvėse bus pamergės ir pabroliai, tai juos į vestuves kvieskite su jų antrąja puse, neišskirkite esamos poros ir neklijuokite jų iš skirtingų barikadų pusių. Visi žmonės turi jaustis gerai per vestuves.
 13. Būtinai pasirašykite sutartis su visais paslaugų teikėjais, taip būsite saugūs ir jūs ir jūsų investuoti pinigai.
 14. Jei svajojate apie vestuves užsienyje – samdykite „destination weddings“ planuotoją ir sėkmės.
 15. Nepamirškite, kad reikia švęsti šventę ir jei kažkas vyksta ne pagal planą, pamirškite planą ir mėgaukitės švente.
Daugiau Simonos tekstų ir patarimų jos EKSPERTO SKILTYJE
Informacijos apie planavimą daugiau rasite rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-03-15 14:05
Neringa
man labai patinka visi jusu autoriniai tekstai - laukiu nauju