K.Kaikarienė ir A.Januškevičienė apie vestuvių planavimą (video)


10 PATARIMŲ APIE MEDAUS DOVANAS VESTUVIŲ SVEČIAMS

Nuotraukos iš "Medaus dovanėlės" arch.
Pačios gražiausios dovanos vestuvių svečiams yra tos, kurias galima suvalgyti ir yra dailiai papuoštos. Norėdami atsidėkoti savo svečiams, kad apsilankė Jūsų šventėje, įteikite po saldžią medaus dovanėlę, kurią kiekvienas su džiaugsmu parsineš namo. Jie tikrai bus sužavėti.
1. Padenkite medaus degustavimo stalą, gražiai įkomponuokite medaus dovanėles, gėles, kitas detales. Prie medaus patiekite itališkos arba prancūziškos duonos, bandelių, įvairių sūrių, agurko lazdelių. Medus atliks šventės erdvės dekoravimo vaidmenį. Tuo pačiu užimsite svečius: jie skanaus, grožėsis, kalbėsis prie Jūsų medaus staliuko.
2. Medaus dovanėles galite komponuoti į keksiukų stovelius, medines dėžutes, dailiai sudėti ant tortinės su kojele ir pan.
3. Derinkite medaus dovanėles prie savo šventės stilistikos. Nuotraukoje stiklainėlis puoštas pilkos drobės skiaute ir žemės spalvos juostele – puikiai dera prie medinės žvakidės ir užpildo vestuvių temą „Miškas“.
4. Medaus dovanas galite puošti etiketėmis, kuriose užrašysite padėkos žodžius: „Ačiū, kad esate su mumis“, „Meilė saldi kaip medus“, jaunųjų vardus, vestuvių datą ir t. t. Puiki mintis susikurti savo vestuvių logotipą, kuris dominuos visoje šventės kanceliarijoje – t. y., nuo kvietimų, stalo kortelių iki medaus dovanėlių etikečių.
5. Padėkos žodžius galite rašyti ant kortelių, kurias lengvai pritvirtinsite su dekoracine juostele.
6. Derinkite spalvas.
7. Mėlyna + oranžinė. Pavyzdys, kaip jaunieji suderino medaus dovanėlių dekoravimą, pabrolių varlytes ir Dovilės Dagės kurtas sages pamergėms.
8. Medaus stiklainėlius puoškite natūraliais augalais, pavyzdžiui, levandomis, sausučiais, cinamono lazdelėmis, rugiais.
9. Atsižvelkite į sezoniškumą. Šios dovanėlės dalyvavo vestuvėse, kurios vyko Šv. Kalėdų laikotarpyje.
10. Padėkos kortelę-etiketę gali atstoti medinis šaukštelis arba degustavimo lazdelė. Ant jų galite išsigraviruoti arba dažais užrašyti savo inicialus, vestuvių datą, padėką, dėti savo logotipą ir t. t. Be to šaukštelis ir lazdelė liks atminčiai kiekvienam šventės dalyviui.
Daugiau idėjų kaip paovanoti medų rasite Medaus dovanėlės Facebook puslapyje
Apie dovanas daugiau skaitykite rubrikoje VESTUVIŲ DOVANOS
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2015-02-19 18:19
Ema
Jei galima įsigyti be dekoro, visai faina būtų pačiai pasipuošti tuos medučius.
2015-02-15 21:48
jolita
ziauria grazu bet kiek vargo tai sakes