VAIŠIŲ STALO, PRIE BAŽNYČIOS, IDĖJOS

"Užupio arka" nuotrauka
Svarbu, kad vaišės po bažnytinės ceremonijos atitiktų jūsų vestuvių stilistiką, nes suderintos detalės kuria vientisą stilių, pavyzdžiui, jei vestuvės provanso stiliaus, tuomet ir prie bažnyčios nuomokite provanso stiliaus stalus, barą, kėdes, įrenkite fotografų blyksčių vertą vietą.

Kaip viską pateikti?

Kaip gi viską suorganizuoti, kad artimiesiems netektų nešioti krepšelių, pilnų saldainių ir vaisių, pilstyti šampano, kad svečiams netektų ramstyti sienų kol jaunieji bus pasveikinti susirinkusių draugų. Visų pirma, reikėtų pasirinkti atokesnę vietą, kurioje jums netrukdytų pašaliniai žmonės. Vaišės prie bažnyčios, kurios būna iš anksto paruošiamos, yra geriausia ir stilingiausiai atrodanti išeitis. Viskas, ko jums reikia, tai baldų, kurie yra puikiai pritaikyti tokioms šventėms, ir taurių. Vienas iš geriausių ir pigiausių sprendimų yra nuoma. Reikia tik išsinuomoti reikalingus daiktus, paskirti arba nusamdyti atsakingą žmogų (puikus sprendimas – vestuvių koordinatorius), kuris padengtų vaišių stalą ir užtikrintų, kad jūsų pirmosios bendros šeimos akimirkos bus stilingos ir gardžios.

Provanso vestuvės

Jeigu jūs rengiate prabangias vestuves, vaišės prie bažnyčios, pateiktos ant provanso stiliaus sendintų, riestomis kojelėmis stalų, suteiks jūsų šventei užtikrintą stilių ir prabangą, kuri atsispindės ir pačiose vaišėse. Vietoje įprastų plastikinių šampano taurių pateiktos stiklinės šampaninės, vietoje saldainių krepšių – įvairiausi vieno kąsnio sumuštinukai ir mini desertukai. Keletas suoliukų, ant kurių prisėdę svečiai galės pailsėti ir pasimėgauti vaišėmis. Stalai papuošti gyvomis gėlėmis, derančiomis prie jaunosios ir pamergių aprangos bei jų puokščių spalvinio derinio. Štai kaip turėtų atrodyti pirmosios jaunavedžių akimirkos, kai su artimaisiais visi kartu džiaugiatės šia įsimintina diena. Visa tai atrodo taip paprasta, tačiau jūsų vestuvėms suteiks išskirtinės elegancijos ir prabangos pojūtį. Juk vestuvės – estetikos ir grožio kupina šventė. 
Baldų ir dekoracijų nuoma jūsų vestuvėms www.uzupioarka.lt
 
 
Daugiau informacijos kur kelti vestuves ieškokite rubrikoje VIETA VESTUVĖMS
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-02-15 21:48
Jolita
o kokia kaina tokiu baldu nuomos
man reikia provanso