Gardi dovanėlė svečiams – natūralus medus


IDĖJOS VESTUVĖMS LAUKE

"Užupio arka" nuotrauka
Atsiradus galimybei vestuvių ceremoniją surengti ne tik uždaroje patalpoje, bet ir prie jūros kranto ar tiesiog pievoje, vestuvių šventės tapo kūrybiškumo išraiška, leidžiančia išsipildyti įvairiausioms jaunavedžių užgaidoms. Alyvinės vestuvės alyvų krūmų apsuptyje suteiks jūsų vestuvėms purpurinį žavesį ir neapsakomus aromatus. Provanso stiliaus vestuvės atokioje pievoje, kurioje sendintos puošybos detalės sukurs magišką jaukumą, jūsų šventei suteiks aiškią stilistiką. Visa tai dabar yra įmanoma, tereikia tik panorėti.
Vasarą atostogų metu norisi ne tik džiaugtis vasaros saule ir giedru dangumi, bet ir įamžinti svabiausią savo gyvenimo akimirką. Vestuvės gamtoje, po atviru dangumi, tampa vis dažniau priimtinu sprendimu daugeliui porų. Tai moderni ir romantiška alternatyva norintiems, kad jų iškilmės išsiskirtų iš daugelio kitų. Rengiant vestuvių ceremoniją gamtoje, nereikės niekur skubėti, nes už jūsų metrikacijos biure nestovės dar tuzinas porų, norinčių kuo greičiau tapti vyru ir žmona. Viskas gales vykti savo vaga, niekur neskubant.

Ką reikia žinoti ir kuo pasirūpinti iš anksto?

Norėdami, kad sutuoktuvių ceremonija įvyktų gamtoje, turime žinoti keletą svarbių dalykų. Pagal metrikacijos reikalavimus, būtina pasirūpinti staliuku ir stogu, jei užkluptų blogi orai. Antra, reikia pasirūpinti leidimu, kurį išduoda savivaldybė. Tai reikėtų padaryti likus mėnesiui iki ceremonijos, tačiau, jeigu nusisamdysite įmonę, kuri rūpinasi išvažiuojamosiomis ceremonijomis, minėto leidimo gavimu pasirūpins įmonės atstovai. Jei suplanavote vestuves regioniniame parke, taip pat teks pasirūpinti leidimu iš jūsų pasirinkto regioninio parko direkcijos. Taigi rengiant ceremoniją gamtoje, tereikia kelių leidimų, bet svarbiausia – gero oro. Žinoma, reikia pasirūpinti ir visa reikalinga įranga: baldais, dekoracijomis, garso ir šviesos aparatūra ir kt.

Ceremonijos vieta

Švenčiant vestuves gamtoje, pati ceremonijos vieta pateiks jums idėjų. Jeigu jūsų šventė vyksta tarp alyvmedžių, nuo medžio prie medžio besidriekiančios girliandos ar lempučių virtinės labai pagyvins aplinką ir ją padarys daug puošnesne. Jeigu šventę sutinkate ant jūros kranto, fakelais nužymėta teritorija vakare suteiks jaukumo ir šilumos. Jeigu kaip savo tuoktuvių vietą pasirinkote šviežiai nupjautą pievą, lai vietoje stalų ir kėdžių būna patiesti dailūs pledukai. Tai jūsų šventę pavers nuotaikingu, iškylą primenančiu renginiu, kas suteiks lengvumo. O gal svajojate apie provanso stiliaus vestuves? Pasirūpinkite to stiliaus baldų nuoma iš anksto.

Kuo būtina pasirūpinti ?

Rengiant vestuvių iškilmes gamtoje, yra keletas svarbiausių klausimų, kuriuos reikia išspręsti. Tad išvardinsime keletą jų, kad natūralumo ir gamtos mylėtojai nepamirštų tuo pasirūpinti. Pirmiausia, jeigu norite turėti stogą virš galvos, reikėtų pasirūpinti lauko palapine. Taip pat svarbu, kad organizuojant vestuves gamtoje, būtų pasirūpinta elektra, jeigu norite – muzikine aparatūra ar lemputėmis, juosiančiomis vestuvių teritoriją. Kaip įprasta, švenčiant vestuvės turi būti paruošti stalai su maistu, todėl būtina paruošti keletą stalų su mini užkandžiais ir gėrimias. Vetuvėms–iškylai nereikalingi lūžtantys nuo maisto kiekio stalai, juos puikiai atstos vieno kąsnio sumuštinukai, vaisiai, uogos, daržovės ir spalvingi saldumynai. Norite įrengti lauko barą? Prašom. Galima ir tai padaryti, bet ne pagal naktinio klubo standartus, o elegantiškai – suraskite baldų nuomos atstovus ir sutarkite, kad jie viską atgabentų, įrengtų, o jūsų maitinimo įmonei liktų tik dirbti jame.
Būkite kūrybingi ir originalūs, laužykite nusistovėjusias normas ir taip sukursite nematytą ir niekur neregėtą vestuvių šventę, kuria galėsite džiaugtis dar labai ilgai. Leiskite gamtos grožiui užpildyti jūsų vestuves natūralumu ir neapsakomu jaukumu.
Dalijamės nuotraukų galerija iš „Užupio arkos“: www.uzupioarka.lt
Daugiau apie vietą vestuvėms informacijos skaitykite rubrikoje VIETA VESTUVĖMS
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai