Fotoeksperimentas: „Ta pati suknelė, kita panelė“


KOKIAS STAIGMENAS VIENAS KITAM DARO JAUNIEJI VESTUVIŲ PROGA

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Dažniausiai vestuvės jau yra priimamos, suprantamos, kaip dovana vienas kitam: pasižadėjimas būti kartu, kurti šeimą, žingsnis drauge į kitą etapą – santuoką. Be to, kaip bebūtų, tokia dovana pareikalauja ir labai nemažų išlaidų. Tačiau labai dažnai jaunieji vienas kitam dovanoja ir asmenines dovanas, kurios primins apie šią dieną.
Dovanos dažniausiai priklauso nuo kelių veiksnių: fantazijos ir poreikių, biudžeto galimybių. Jos neturi būtinai būti materialios, tačiau jei jos tokios – svarbi jų kokybė, kad būtų ilgaamžės. Pavyzdžiui, galima įrėminti „Meilės eiles“ – savo rašytas arba tiesiog mėgstamo poeto. Galima įrėminti jums svarbią nuotrauką. Tik nepamirškite geros kokybės spaudos ir rėmelio – ilgaamžiškumas svarbu. Taip pat tai gali būti du vienodi puodeliai kavai / arbatai, skirti gerti judviem kartu. Galima paruošti nuotraukų ar video filmuką ir jį pristatyti vestuvių šventės vakaro metu skambant jūsų dainai.
Įdomi statistika: nuotakos linkusios daugiau laiko ir asmeninių pastangų įdėti į tokio pobūdžio dovanas. Jos labai dažnai dovanoja pikantiškesnę savo fotosesiją, rankdarbius, paveikslus, koliažus iš nuotraukų nuo pirmos jūsų pažinties dienos, graviruotus ir su simboline mintimi gamintus juvelyrinius dirbinius (jei jaunikis tokius mėgsta nešioti), laikrodžius ir sąsagas. Jaunikiai dažnai renkasi truputį mažiau laiko „kūrybai ir gamybai“ reikalaujančias materialesnes dovanas: vėrinius, apyrankes, auskarus, keliones po vestuvių, pasitaiko net mašinų!
Būna ir viešesnių dovanų, tokių kaip staigmena mylimajam vakaro metu: nuotakos atliekama daina ar šokis, mėgstamo atlikėjo pasirodymas, iliuzionisto ar akrobatų pasirodymai.
Esu buvusi vestuvėse, kuriose nuotaka paskelbė, kad ji laukiasi pirmagimio – tai buvo nuostabiausia žinia jaunikiui ir tikriausiai jam geresnės dovanos net nebuvo galima rasti.
Svarbiausia – ne dovanos brangumas, tačiau jos nuoširdumas.
Daugiau Editos idėjų rasite JOS EKSPERTO SKILTYJE
Idėjų apie dovanas ieškokite rubrikoje VETUVIŲ DOVANOS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-03-15 14:06
Greta
kazin kiek zmoniu daro vienas kitam staigmenas? as galvojau kad tai nebutinas dalykas