Vestuvės be vakarinės dalies - tik ceremonija


VAIKINAS, SUKŪRĘS GERIAUSIĄ 2015 M. NUOTAKOS ĮVAIZDĮ LIETUVOJE

Nuotrauka iš asmeninio Manto arch.
Mantas Tautvaišas – žavus tamsiaplaukis, kuris visada labai šypsosi, kai sėdžiu savo plaukų stilistės Giedrės kėdėje. Jam, matyt, juokingi mano pasisakymai apie didelius žandus ir kokios šukuosenos prie jų netinka. Bet šįkart labai džiaugiuosi, kad sėdėdama kėdėje prieš jį geriu saldžią kavą ir kalbamės apie ką tik pelnytą titulą – Mantas išrinktas geriausiu nuotakos įvaizdžio kūrėju. Šiandien su juo kalbamės apie viską, kas rūpi būsimai nuotakai. Taigi, gurkšnis kavos ir... 

Mantai, kaip jautiesi ką tik pelnęs šį garbingą titulą? Ar per vieną naktį nesulaukei daug žinučių ir skambučių su prašymais keisti plaukų stilistą ir norą patekti tik pas Mantą? 

Jaučiuosi puikiai! Vienas iš tikslų pasiektas. Visada norėjau tokiu tapti, o dabar taip ir įvyko. Daug įdėto darbo nenuėjo perniek. Jaunosios jau ir seniau plūdo pas mane, o dabar taip pat nevengiu jų dėmesio ir su malonumu stengiuosi ir stengsiuosi joms padėti tapti svajonių nuotakomis. Juk tai mano darbas ir malonumas! 

Ką reiškia šukuoti nuotaką? Ko jos nori? Kaip jos jaučiasi tavo kėdėje savo vestuvių dieną? Ar tavo darbas lieka tik plaukus tvarkyti ar ir psichologu būti? 

Nuotakų norai beribiai, visos jos nori atrodyti gražios, vienintelės tokios, stengiasi išsiskirti, tad neretai tenka ieškoti kompromiso. Kaip esu pastebėjęs, rytais, kai prasideda pasiruošimo laikas, jaunosios švyti, nepaisant to, kad naktis buvo bemiegė ar vis dar stresuoja dėl šventės. Tad kirpėjas nėra tik paskirtasis atlikti užduotį – sušukuoti nuotaką – o turi buti pasirengęs sukurti jaukią ir komfortišką aplinką. Visuomet dieną pradedu nuo šypsenos, o tai ir yra sėkmės garantas. 

Papasakok apie įsimintiniausią nuotaką savo kaip stilisto darbo istorijoje. Kuo ji tave sužavėjo ir pakerėjo, kad iki šiol ją pameni? 

Manau, tai buvo pirmoji mano nuotaka... Ją pamenu labai gerai, tai buvo prieš 2 metus. Tuomet gyvenau ir dirbau Londone, pirmajame grožio salone, kuriame asistentavau. Tą kartą, nebaigęs kursų, pasikliaudamas intuicija ir pasitelkęs kūrybingumą ėmiau veikti ir mane tai labai užkabino. Didžiulis entuziazmas apėmė mane, buvau pasirengęs jai padėti visais nuotakai rūpimais klausimais apie vestuvinį įvaizdį. Būsima nuotaka spoksojo į mane ir tikėjo kiekvienu mano žodžiu, o šypsena jos veide vis didėjo. Žinojome, kad vestuvių dieną ji bus pati gražiausia. Taip ir buvo. Ryte, kol nuotaka lakstė iš kampo į kampą, su ja jaudinausi ir aš, nes tai buvo PIRMOJI mano nuotaka. Būrys žmonių, kurie žarstė jai komplimentus, džiugino ir mane. Tuomet švenčiau su nuotaka, tik ji savo vestuvėse, o aš širdyje. 

Kokie būtų patarimai šių metų nuotakoms – ką su plaukais daryti reikėtų, kad atrodytų nuostabiai? 

Lietuvaitės buvo ir dar yra gana konservatyvios, bet po truputį naujoves priima. Šiais metais lietuviškos tendencijos yra dvi, tačiau labai ryškios: klasikinis ir romantiškas stilius. Nuo didelių bangų, orinių kuodelių iki kasų ar įmantresnės pynės. Pastebėjimas – nuotakos nori būti paprastos, be tortų ant galvos ar tonos lako. Jos trokšta laisvumo ir natūralumo plaukuose, kaip ir kalbant apie jų spalvas. Pagaliau! Juk seniau jas reikėdavo įtikinėti, kad šitaip atrodys geriau. 

Kada jau reikia kreiptis į plaukų stilistą, jei tavo vestuvės vasarą ir dar savaitgalį. Kada reikia rezervuoti paslaugas? Kaip atrodo pirmas susitikimas ir kaip viskas vyksta po to? 

Kreipkis į plaukų stilistą jau tada, kai sužinosi, kad išteki – pirmiausia skambini man, o tuomet artimiesiems... O jei rimtai, tai tuomet, kai jau sužinai tikslią datą ir ceremonijos laiką (kuo greičiau susidėliosi, tuo didesnė tikimybė gauti patogų pasiruošimo laiką). Patirtyje būta tokių atvejų, kai jaunoji ateina prieš savaitę, neretai tada tenka nusivilti, bet kartais įvyksta stebuklas. Pirmas susitikimas dažniausiai įvyksta prieš užsirezervuojant laiką ir aptariant abstrakčias detales. Po to reikalauju susitikimo likus mėnesiui ar porai savaičių iki vestuvių. 

Ar reikia daryti bandomąją šukuoseną? Kada? Ką jau turi žinoti nuotaka ateidama bandomosios šukuosenos? 

Kalbėdamas apie bandomąją šukuoseną, nuotakoms ne visada siūlau ją daryti. Jos manimi pasitiki ir kol kas nė viena nenusivylė. Bandymasis yra skirtas toms nuotakoms, kurios save sunkiai įsivaizduoja vienaip ar kitaip ir negali apsispręsti, o tokiu būdu palengvinu apsisprendimą. Būsima nuotaka būtinai turi žinoti, kokia bus jos suknelė, taip pat turi būti žinoma dalis aksesuarų, kokias gėles laikys rankose, ar pageidaus nuometo. Beje, dar vienas svarbus dalykas – vestuvių tema. Šukuosena taip pat turėtų būti derinama ir prie ceremonijos vietos ar veiksmų. 
Ačiū Mantui už nuoširdų pokalbį ir patarimus. Linkime dar daugiau tokių nuotakų kaip jo pirmoji. O Mantą rasite stiliaus namuose „KUKLA Beauty Box“. 
Daugiau apie nuotakos įvaizdį skaitykite rubrikoje NUOTAKOS STILIUS
Geriausias nuotakos įvaizdis:
Autorius: Taras-studio.com
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2015-02-15 22:52
Incognito
Nerealus seksas sitas vaikinas. Kazkam tikrai labai pasiseke..
2015-02-15 21:47
Joana
juokinga bet as tikrai svarstau savo stiliste keisti i ji, nes man paitko - as stebejau per paroda kaip tie du vyrukai baltais marskiniais dirbo.