Juozo Statkevičiaus vakarinės suknelės


PRASKAIDRINKITE VESTUVES SU „HAPPY BOX“

Happy Box“ nuotrauka
Dažnai atsitinka taip, kad svečiams tenka laukti, kol jaunieji parvyks į šventės vietą. Jei toks laukimas užtrunka daugiau nei valandą, jis labai vargina. Tačiau kol jūsų mieli svečiai laukia, galite jiems pasiūlyti labai linksmą užsiėmimą, kuris pavirs į puikius prisiminimus tiek jums, tiek vestuvių svečiams. 
Tikriausiai įdomu, koks gi tai spendimas. O tai – „Happy Box“ fotorobotas (kitaip fotobūdelė), kuris užfiksuos pačias geriausias svečių emocijas ir neleis jiems nuobodžiauti vos palietus jo ekraną. 

Idėjos, kaip galima panaudoti „Happy Box“ fotobūdelę:

  • Kaip jau minėjau, kad laikas neprailgtų ir prabėgtų dar greičiau, belaukdami jaunųjų svečiai gali įamžinti savo emocijas su kitais svečiais ir artimaisiais. Tai jiems padės padaryti „Happy box“ administratorius ir linksmi aksesuarai. Norintys nuotraukas gali iš karto patalpinti į „Facebook“ arba nusiųsti sau į elektroninį paštą.
  • Nuotraukas paverskite linkėjimų knyga! Puiki ir labai praktiška idėja jauniesiems, norintiems svečių palinkėjimus užfiksuoti linksmai, kadangi nuotraukos atspausdinamos iš karto, vos nusifotografavus. Tiesiog pakvieskite svečius nusifotografuoti ir tuomet parašyti linkėjimą – originalu ir svarbiausia linksma.
  • „Happy box“ nuotraukos gali pavirsti ir padėkos laiškais brangiems Jūsų svečiams. Vakaro metu su savo mylimuoju įsiamžinkite su svečiais, kurie tikrai džiugiai tai padarys. Vėliau norėdami padėkoti svečiams už dalyvavimą įteikite jiems linksmas vestuvių vakarėlio nuotraukas kaip prisiminimą, juk tuo metu užfiksuotos emocijos pačios brangiausios.
  • Svetainėje www.happybox.lt Jums bus sukurta asmeninė galerija. Gavę slaptažodį, Jūs ir Jūsų svečiai bet kuriuo metų galėsite pasiimti visas su „Happy Box“ renginio metu padarytas nuotraukas. 
Šis „Happy Box“ fotorobotas – tai gerų emocijų magnetas! Nors Lietuvoje tai naujiena, tačiau kitose šalyse fotobūdelės labai mėgiamos jaunųjų, kurie nori pritraukti kuo daugiau gerų emocijų savo vestuvių šventės metu. Nuotraukoje gali būti vienas, du arba keli kadrai, o jei pageidaujate, ir daug mažų. Šventėje „Happy Box“ su savimi visuomet turi linksmų, kokių tik galite pageidauti, aksesuarų – nuo kepurių iki akinių ar žaismingų varlyčių – kad nuotraukos būtų dar nuotaikingesnės. O kad svečiai po kelių metų vartydami nuotraukų albumą lengviau prisimintų kokioje šventėje ir kada linksminosi, nuotraukose bus sukurtas rėmelis, skirtas tik Jūsų šventei, kur gali būti parašomi Jūsų su mylimuoju vardai ir vestuvių data. 
Video apie Happy box
 

Kaip viskas vyksta?

Daugiau apie vestuvių fotografavimą informacijos ir idėjų rasite rubrikoje VESTUVIŲ FOTOGRAFAI
HappyBox.lt
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2015-02-16 12:16
Happy Box
Sveiki. Skambinkit mums siais numeriais +37061629062 arba +37061118626
2015-02-15 23:58
Monika
Sveiki mane irgi domina si paslauga - koks jusu tel?
2015-02-15 23:45
Happy Box
Sveiki, Dalia, parasykite mums prasome i hello@happybox.lt ir mes suteiksime visa Jums reikalinga informacija. Aciu.
2015-02-15 21:45
Dalia
labai fainas reikalas. kokia kaina?