Į ką atkreipti dėmesį samdant paslaugų tiekėjus?


PASIDARYKIME KVIETIMUS PATYS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vestuvių kvietimai - svarbi Jūsų šventės dalis. Gaminti ar pirkti kvieitmus? O kodėl gi jų nepadarius patiems? Šiame straipsnyje keletas idėjų kaip patiems pasigaminti kvietimus. Rankų darbo kvietimai, pagaminti su meile ir įteikti nuoširdžiai liks puikiu Jūsų šventės prisiminimu svečiams.

Cinamonu kvepiantis kvietimas

Reikės: cinamono lazdelių, riešutų (graikinių ar kitokių), permatomo gėlėms sukti popieriaus, rudo arba smėlio spalvos plaušo arba kaspinėlio, kreminės spalvos popieriaus. Cinamono lazdelę ir riešutą įdėti į permatomą popierių ir gražiai susukti, perrišti nedideliu plaušo ar kaspinėlio raišteliu. Ant popierius lapelio užrašyti kvietimo informaciją ir išspaudus skylamušiu skylutę pririšti prie kaspinėlio ar plaušo, kuriuo perrišote cinamono lazdelę.

Žinutė butelyje

Reikės: stiklinio ar plastmasinio buteliuko (geriausia – be etikečių:), popieriaus apdegintais kraštais, kamščio, kaspinėlio. Ant popieriaus užrašykite kvietimo informaciją ir susukę įdėkite į butelį. Tada užkimškite ir gražiai apriškite kaspinėliu ar kitaip papuoškite. Ant butelio dugno taip pat galite įberti šiek tiek smėlio ar kriauklyčių.

Paslaptingas akmenėlis

Reikės: dailių, neaštrių akmenukų (geriausia plokšti ir didesni, maždaug pusės delno dydžio), gražaus popieriaus, vielos ir kaspinėlio ar plaušo. Akmenuką gražiai apriškite viela, kad už jos būtų galima užkišti popieriaus lapelį su kvietimo informacija. Akmenėlį papuoškite kaspinėliu, plaušu ar kitaip. Taip pat akmenuką galite nulakuoti permatomu ar su blizgučiais nagų laku – gražiau spindės.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2010-03-19 11:56
TaPati
Man visos trys idejos patiko. Labai originalu.
2010-03-14 20:26
Virga
Cinamono lazdeliu ideja faina labai:) Reiks pasinaudot.