Idėjos, kuo vaišinti prie bažnyčios


ŠVIEČIANČIOS RAIDĖS – GEIDŽIAMIAUSIAS VESTUVIŲ AKCENTAS

Fotografė Ieva Jonelytė
Labai daug šiuolaikinių jaunavedžių planuoja naujamadiškas vestuves, bet vis palieka kažką seno. Smagu, kad tokios prasmingos tradicijos kaip tėvelių pasitikimas su duona ir druska bei šeimos židinio įteikimas vis dar vyrauja, bet nepatikėsite, ir pirmąsias jaunavedžių vardų raides žmonės vis dar užsakinėja iš rūtų. Ieškantiems įdomių sprendimų, turime naujienų. Pasidomėjome, kokias įdomias, gražias raides galima padaryti, kad jos puoštų jūsų šventę, taptų puošybos elementu, ir supratome, kad daugelis svajoja apie tūrines šviečiančias raides. 

Geidžiamiausios 2015–2016 m. jaunavedžių raidės – šviečiančios 

Lempučių ir romantikos mėgėjams turime labai gerų žinių. Pačios nuostabiausios raidės gali būti netgi šviečiančios. Įsivaizduokite, maždaug metro ilgio tūrinės baltos raidės su lemputėmis! Pavyzdžiui, tuokiasi Giedrė ir Mantas, taigi galima gaminti raides G + M arba pamesti pliuso ženklą. Raidžių rėmus, kaip teko domėtis, galima užsakyti įvairiausių spalvų ir dydžių, lempučių spalvą ir jų skleidžiamą spalvą taip pat galima pasirinkti. Netgi raidžių šriftas gali būti individualus. 
Baltos raidės ir geltona šviesa puikiai tiks bet kokioje erdvėje, raudonas karkasas ir geltona šviesa idealiai derės prie raudonų vestuvių dekoracijų, nebijokite ir klasikinio derinio – juodas karkasas ir geltona šviesa taip pat gali virsti elegantišku akcentu. Tokios raidės gali būti naudojamos fotosesijoje, po to būti perkeliamos į šventės vietą, o jei ruošiatės įrengti jaukų fotokampelį, galima galvoti ir apie žodžius ar net sakinius, pvz., Meilė, Meilė yra saldi ar kitas jums brangias citatas. 
Raides komponuojame su bendromis dekoracijomis ir džiaugiamės naujovišku sprendimu. Nepamirškite, tokias raides reikia derinti prie bendro vestuvių stiliaus. Po vestuvių raides gabenate namo ir puošiate interjerą. 
Rekomenduojame, kad raides gamintų profesionaliai, jas atvežtų į šventės vietą, pastatytų, sujungtų, paslėptų laidus ir patikrintų, ar tikrai viskas veikia – ar nė viena lemputė neperdegė ir turėti pakaitinių komplektą. Tuomet visą vakarą galėsite mėgautis pritrenkiančia lempučių šviesa ir gražiu šventės puošybos sprendimu. 
Tokias raides su lemputėmis jums gali pagaminti ir Lietuvoje. „Reikėtų užsakyti jas ne vėliau kaip kelios savaitės iki vestuvių, išsirenkant spalvą, šriftą ir lempučių šviesos spalvą,“ – sako Andrius pagaminęs ne vienas raides su lemputėmis jau šiemet švęsiantiems savo vestuves. 
Jei norite raidžių savo vestuvėms, susisiekite su Andriumi el. paštu andrius@adhaus.lt arba telefonu +370 656 48606
Daugiau idėjų vestuvėms papuošti rasite rubrikoje VESTUVIŲ IDĖJOS
Idėjos jūsų vestuvėms „Pinterest“ albume
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-03-04 09:27
Violetaq
tos raides man kazkas nepakartojamo :D