Kaip išsirinkti batelius nuotakai


ĮKVEPIANČIOS AGNĖS IR EDVINO VESTUVĖS

Fotografas Eigirdas Scinskas
Šiandien, antrą pavasario dieną, sau jaukiai sėdime ir geriame Latte su ne taip ir seniai savo vestuves atšventusia nuotaka Agne. Jos vestuvių nuotraukas radome internete ir negalėjome nepakviesti Agnės papasakoti, kaip jie viską planavo ir darė, kad net peilis tortui pjaustyti buvo graviruotas, šuniukas su peteliške, Deivis atliko dainą bažnyčioje, ant prabangaus automobilio atsirado monograma ir visose nuotraukose švente džiaugėsi besišypsanti pora. 

Nuo ko ir kada prasidėjo jūsų vestuvių planavimas? Apie kokias vestuves svajojote: kas jose turi dalyvauti, kaip vyksta diena, kaip atrodote jūs ir pan. 

Apie vestuves kalbėtis pradėjome, kai tik susižadėjome, maždaug likus metams iki vestuvių. Pirmieji klausimai, į kuriuos turėjome rasti atsakymą – kas bus mūsų vestuvių organizatoriai / planuotojai. Svajojome, kad diena būtų ypatinga mums ir mūsų svečiams, kad mums tą dieną nereikėtų dėl nieko pergyventi. 

Kaip atrodė tikroji vestuvių diena ir ar labai skyrėsi nuo svajonės? Gal pranoko? Papasakokite plačiau apie visą šventės dieną. Kuo labiausiai džiaugėtės? Kas kėlė didžiausius sentimentus? 

Diena buvo nepakartojama – mums nereikėjo dėl nieko rūpintis, jautėmės nuostabiai. Į bažnyčią atvažiavome kiekvienas iš tėvų namų, todėl pamatę vienas kitą vos tvardėme ašaras... Skambant Deivio atliekamai „Ave Maria“ nuotaką atlydėjo tėvelis, kas buvo ypač jautru ir įsimintina. Po bažnytinės ceremonijos priėmę visus sveikinimus išvykome į vestuvinę fotosesiją. Po jos – vakarinė vestuvių dalis „Pirklių klube“. Nuostabus vedėjas, gardus maistas, įsimintini šokiai su grupe „Rondo“ ir kvapą gniaužiantys fejerverkai – tai tik dalis įsimintinų mums akimirkų. 

Kaip sekėsi planuoti vestuves? Kiek viskas truko? Jums vestuves planavo organizatoriai, tad koks buvo jų vaidmuo ir koks jūsų? 

Vestuvių planavimas truko virš metų. Sekėsi puikiai, su organizatoriais dirbti jau buvome įpratę, nes ne vieną šventę jie mums jau yra suorganizavę. Tai, kad esame iš skirtingų miestų, vestuvių planavimui mums nesukliudė. Gavome daug pasiūlymų, įvairių idėjų, minčių, iš kurių kartu ir sukūrėme savo vestuvių dieną. Kadangi mes turėjome savo vestuvių viziją, todėl tikrai labai atsakingai priiminėjome sprendimus dėl visų klausimų. 

Kodėl nusprendėte atiduoti planavimą į profesionalų rankas? Įdomu ir tai, kodėl nesirinkote dabar taip mėgstamų vestuvių planuotojų, o kreipėtės į renginių organizatorius? 

Visų įsimintinų šeimos švenčių organizavimą mes atiduodame į profesionalų rankas, todėl nekilo jokių abejonių, kad pati gražiausia gyvenimo diena taip pat turi būti suplanuota ir suorganizuota ypač kruopščiai. Mes turėjome ne vieną susitikimą su vestuvių planuotojais, tačiau mūsų „konkursėlį“ laimėjo būtent Lietuvis.lt 

Peržvelgus jūsų vestuvių nuotraukas matyti, kad net menkiausios smulkmenos buvo apgalvotos, pvz., graviruotas peilis, kuriuo pjaunate vestuvių tortą, šuo su peteliške, Deivio atliekama daina per ceremoniją. Kokių dar turėjote nepaprastų idėjų, kurių nuotraukose nematome? 

Per vestuves dominavo auksinė spalva ir herbas, kuris buvo sukurtas specialiai mums. Jis vyravo daug kur: ant pakvietimų, maisto meniu, žiedų lėkštutės, juo buvo dekoruoti mūsų automobiliai, piltuvėliai, iš kurių barstomi žiedlapiai, šviesos projekcijos ant sienos, dekoruota šeimos židinį simbolizuojanti žvakidė ir taip pat šiuo herbu dekoruotas ledo baras. 

Kas pasiūlė visas idėjas? Kaip sekėsi jas įgyvendinti? Ar buvo kažkas, apie ką nieko nieko nežinojote per savo vestuves? 

Vienos idėjos buvo pasiūlytos organizatorių, kitas patys susigalvojome. Vyko tikrai nuostabus bendradarbiavimas, nes daug minčių ir pastangų įdėjome kartu, išvien. Neįgyvendintų idėjų buvo gal tik kelios, kurioms vėliau buvo rasta dar geresnė alternatyva, dėl kurios galima tik pasidžiaugti.
Per visą dieną sulaukėme ne vienos staigmenos, apie kurią nieko nežinojome, pavyzdžiui: mums skirtas draugų šokis, vestuvių dienos filmukas, parodytas per pačią šventę, mūsų inicialai iš žvakučių ant Tauro kalno... 

Kaip vyko nuotakos ir jaunikio pasiruošimas? Iš kur suknelė ir kostiumas? Aksesuarai? Kaip sekėsi ieškoti jų? 

Vestuviniai drabužiai ir visos detalės buvo sukurti gerbiamo Juozo Statkevičiaus. 

Visus labai domina vestuvinė fotosesija. Kas buvo jūsų fotografas ir kaip sekėsi fotografuotis? Kur tai darėte? 

Fotosesija vyko Vilniaus senamiestyje ir Vilniaus universiteto Botanikos sode. Fotografas – Eigirdas Scinskas, o vakarinę dalį įamžino „DGfotografija“ – Diana Garbačauskienė su vyru Leonu. Taip pat visa diena buvo filmuojama Remigijaus Veličkos. 

TOP 3 Jūsų patarimai būsimiems jaunavedžiams, kurių vestuvės jau labai greitai. 

  1. Vestuvės – vienas iš svarbiausių gyvenimo įvykių – patikėkite jas profesionalams.
  2. Organizuodami vestuves, nepamirškite, kad pirmiausia šventę darote SAU, o ne kitiems.
  3. Norint, kad vestuvės vyktų sklandžiai, diena turi būti suplanuota minučių tikslumu. 
Daugiau tikrų istorijų skaitykite rubrikoje TIKROS VESTUVĖS
Daugiau Simonos tekstų JOS EKSPERTO SKILTYJE
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai