Jūros įkvėptas dekoras ir vestuvės pajūry


10 BŪDŲ, KAIP PER VESTUVES PAGERBTI IŠKELIAVUSIUS

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Vestuvės, ko gero, ta diena, kurios metu pagalvosite ir apie brangius žmones, kurių jau nėra tarp jūsų. Tačiau, kai žmones myli, jie visuomet yra su jumis, tad norime pasidalinti idėjomis, kaip vestuvių dieną paminėti ir pagerbti jums brangius žmones. Nuspręskite patys, kaip norite tai padaryti. 
  1. Fotorėmas su vieta užrašui
Pakabinkite savo artimųjų nuotraukas rėmelyje ir tam skirtoje vietoje parašykite norimus žodžius. Jaukus ir dėmesį traukiantis būdas pagerbti artimuosius. 
  2. Tylos minutė
Tradicinis būdas paminėti tuos, kurių nėra mūsų tarpe. Ceremonijos metu pagerbkite juos tylos minute. 
  3. Specialus šokis
Sujaudins visus svečius iki širdies gilumų. Gražus būdas pagerbti tuos, kurie jums buvo labai brangūs. 
  4. Atminimo kėdės
Ceremonijos metu skirkite keletą vietų žmonėms, kuriuos norite pagerbti. Tiesiog padėkite rėmelį su to asmens nuotrauka ir pridėkite jums norimą žinutę (pvz.: „Šią džiaugsmingą dieną norime prisiminti tuos, kurių tarp mūsų jau nebėra. Tačiau mes žinome, kad jų mylinčios sielos yra su mumis šiandien ir visada“). 
  5. Degančios žvakės
Jaukus ir šiltas būdas prisiminti savo artimuosius. Galite pagaminti personalizuotas žvakutes artimiesiems, paprašykite meistrų, kad jie išgautų artimųjų atvaizdus tiesiai ant žvakutės. Arba tiesiog uždekite žvakutes ir prie jų padėkite lentelę su norimu prierašu. 
  6. Nuotakos puokštė su medalionais
Labai įdomus ir dar nematytas būdas vestuvių dieną iškeliavusių artimųjų atminimą laikyti prie savęs. Padarykite medalionus su iškeliavusiųjų atvaizdais, tuomet paprašykite floristo arba pačios pritvirtinkite juos prie puokštės. Tvirtinti galite ties kotu, kur dažniausiai būna kaspinas, o gal atrasite ir kitą sprendimą. 
  7. Sąsagos jaunikiui su iškeliavusiųjų atvaizdais
Kaip ir nuotakai, tai puikus būdas jaunikiui vestuvių dieną iškeliavusių atminimą turėti taip arti, kaip tik įmanoma. 
  8. Atminimo balionas
Parašykite laišką tiems, kurie jau iškeliavę ir negali dalyvauti jūsų džiaugsmingoje šventėje, tuomet paleiskite jį į dangų tiems, kuriuos minite. Nuostabi ir jaudinanti idėja. 
  9. Dėvėkite ar naudokite tai, kas jums primena iškeliavusį žmogų
Tai labai asmeniškas būdas pagerbti išėjusius, juk niekas be jūsų to nežinos, nebent papasakosite. Puikus būdas atminti žmogų nepatraukiant papildomo aplinkinių dėmesio. 
  10. Pakelkite tostą
Vestuvių šventės metu pakelkite tostą už žmogų, kuris jums brangus. Bet keliant tostą nepamirškite pasirinkti to gėrimo, kuris patiko jau iškeliavusiam asmeniui.
 
 
Daugiau apie vestuvių planavimą skaitykite rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS bei VESTUVIŲ IDĖJOS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai