„Inži“ mados galerija pataria: kokią pamergių suknelę rinktis šį sezoną?


PAMERGIŲ TIPAI

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Pamergės yra tie žmonės, kuriuos pasirenkate, nes norite, kad visą dieną būtų šalia, palaikytų jus. Dažnai tai būna pačios artimiausios draugės, giminaitės – tikra asmenybių įvairovė. Norime pasidalinti su jumis 10 pamergių tipų, kurie sutinkami ko ne kiekvienose vestuvėse. Na, tai kokios pamergės bus šalia jūsų, ar jau atpažinote? 

   1. Planuotoja

Ši mergina labai detali. Ji suplanuoja mergvakarį iki pačių mažiausių detalių, kurios privalo būti vietoje. Reikiamu metu ji visuomet turi sagučių ar rankų dezinfekcinio skysčio. Tavo broliukui reikia išsipūsti nosį? Ši mergina turi kai ką reikalingo ir būtinai padės. Tokia pamergė yra nuosekli, patikima ir viskam pasiruošusi, tad vestuvių dieną ji tikrai bus jūsų užnugaris.

   2. Vakarėlių mėgėja

Jei ši mergina yra jūsų šventėje, nesvarbu, ar tai mergvakaris, ar vestuvės, jūsų šventė jau pavykusi. Tai žmogus, pirmas atidarantis šokių eikštelę ir pakeliantis visus ant kojų. Ši pamergė tikrai padės jums renkant dainų sąrašą vestuvėms, o kai jus apims stresas, ji visuomet bus šalia su šampano taure. 

   3. Linksmuolė

Kas gi daugiau jus gražins į realybę, kai baigiate išprotėti dėl kvietimų šrifto pasirinkimo ar servetėlių spalvos, jei ne ši mergina. Ji patikins, kad viskas vyksta nuostabiai ir jaudintis tikrai nėra ko. Ji visuomet sako, kad juokas geriausi vaistai nuo streso. 

   4. Socialinių tinklų karalienė

Tai mergina, kuri suburia visus greitam „Instagram“ kadrui. Ji tikrai nesidrovi paprašyti praeivio pakartoti nuotrauką, nes pirmoji pavyko nekaip. Kartais tai gali šiek tiek erzinti, tačiau be abejonės puiku turėti šalia draugę, kuri užfiksuoja visas tas ypatingas akimirkas. 

   5. Atsipūtusi pamergė

Ji itin rami ir švelni. Ji tikrai nesijaudina dėl batų ar suknelės spalvos vestuvių dieną ir puikiai atlieka savo pamergės pareigas. Ji tas žmogus, kuris tikrai nedarys dramos dėl įvairių smulkmenų. 

   6. Galvos skausmas

Ši pamergė yra visiška atsipūtusios pamergės priešingybė. Ją erzina suknelė, ji nemėgsta šokoladinio torto ir mano, kad mergvakaris turi būti visai kitoks. Ji sako, kad visą gyvenimą liks viena, nes taip ir nesulaukia savo svajonių jaunikio. Su šia mergina gali kilti nesklandumų, bet jūs mylite ją ir norite matyti šalia didžiają dieną. Ji bus puiki padėjėja planuotojai ir neleis persistengti su kokteiliais vakarėlių mėgėjai. 

   7. Būsima nuotaka

Būna taip, kad viena jūsų pamergių taip pat greitu metu bus nuotaka. Tikrai šaunu turėti šalia žmogų, kuris išgyvena tą patį, ką ir jūs. Tiesa, gali tekti su šia pamerge dalintis dėmesiu – kalbant apie jūsų vestuvių reikalus būtinai bus kalbama ir apie draugės artėjančias vestuves. Jei tai jūsų netrikdo – šaunu, o jei nenorite dalinti emocijų ir dėmesio, apsvarstykite, ar tikrai paversti šią draugę pamerge. 

   8. Aktyvioji pamergė

Ši mergina visuomet yra vienu žingsniu priekyje kitų pamergių, ji pasiruošusi padėti visais klausimais. Ji taip pat, kaip išprotėjusi, dalijasi su jumis begale vestuvių idėjų ir saugo „Pinterest“ platformoje jūsų rastas idėjas. Puiku, kad ji tokia susijaudinusi dėl jūsų vestuvių. Niekada nejauskite bereikalingo spaudimo dėl šios merginos, ji tik nori padėti ir, ko gero, ruošiasi savo artėjančiai dienai. 

   9. Pamergė „pasidaryk pati“

Tokia mergina yra kiekvienoje kompanijoje. Tai tikra „pasidaryk pati“ genijus, kuri ir padės jums sukurti bet ką. Jei galvojate, kieno galima paklausti patarimo vestuvių vakarėlio idėjoms, tai ji yra ta mergina. Ji pasiūlys nuostabių rankų darbo idėjų, apie kurias net nebūtumėte pagalvojusi. 

   10. Besilaikanti dietos pamergė

Visos merginos nori atrodyti nuostabiai ir ne tik per vestuves. Ši pamergė dažniausiai yra savo kūno formų tobulinimo įkarštyje, tačiau vestuvėse yra tikrai per daug pagundų. Ši pamergė puikiai atlieka savo pareigas, tačiau tuo pačiu labai daug kalba apie maistą, juk saldus stalas toks nuostabus ir taip sunku jam atsispirti. Ji gali būti kiek emocionalesnė nei įprastai, tačiau palaikymas iš jos garantuotas, kaip ir komplimentai „kaip nuostabiai atrodote šią dieną“.
 
 
Daugiau visko apie pamerge ieškokite rubrikoje PAMERGĖMS IR PABROLIAMS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai