Mergvakario dovanų idėjos


SVEČIŲ TIPAI, KURIUOS SUTINKATE VESTUVĖSE

 
Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Jūsų vestuvės privalo būti geriausia diena gyvenime, todėl reikia atidžiai sudėlioti svečių sėdėjimo planą, kad nekiltų nesklandumų ir jums nereikėtų galvoti, kad tarp svečių kilo konfliktas. Keletas svečių tipų, kuriuos tikrai galima sutikti kiekvienose vestuvėse. Mielosios, o pas jus sąraše jau yra tokių svečių?

Amžina pamergė, bet niekada nuotaka

Tokia mergina tikrai žino, kokios turi būti vestuvės – pamerge jai teko būti daugiau kartų nei gali prisiminti. Tačiau visi taip pat žino, kad jos didžioji diena tikrai artėja. Nėra ko nerimauti, nes merginos kaip ši nuoširdžiai džiaugiasi jūsų laime.

Paslaptingas tolimas giminaitis

Nužvelgę šokių aikštelę ir šampano rūką, jūs pastebėsite kažką sėdintį vieną kamputyje. Ar tai vestuvių griovėjas? Ne, tai jūsų trečios eilės pusbrolis, kurį primygtinai prašė pakviesti mama, nepaisant to, kad jo niekas nematė daugiau nei dvidešimt metų. Bet juk šeima yra šeima, tiesa?

TAS vaikinas

Jis jaunas, vienišas ir ieškantis meilės, o gal ko nors kito. Taigi jis draugas ar pusbrolis, kuriam nepasiseka su visomis vienišomis merginomis šventėje, ypač jei tos merginos yra su pamergės suknelėmis. Su nuliniu pasisekimu ir daug išgertų kokteilių vakaro pabaigoje močiutėms reikėtų saugotis. Tiesa, jis taikus.

TA mergina

Ji jūsų vestuvių šventę supainiojo su merginų vakarėliu. Visas normas viršijantis elgesys: gėrimas, makiažas, apranga, šokimas. Dažniausiai viskas baigiasi gerai arba ne visai.

Gėdą darantis padauginęs dėdė

Tikrai visi turime tokius dėdes, kurie per kiekvieną giminės šventę išgeria daug daugiau alkoholio nei kiti dalyviai. Tai jį paverčia šiek tiek sunkesne ir nekoordinuota Džono Travoltos versija, bent jau jis taip mano. Jis tikrai sukelia daug juoko ir nustebimo, tačiau, nepaisant to, mes visi jį mylime.

Kritiška bendradarbė

Jūsų svečių sąraše, ko gero, galima rasti keletą svečių, kuriuos pakviesti esate įpareigoti, įskaitant kolegas, kurių neišvengsite. Joms dažniausiai jūsų suknelės atspalvis bus netinkamas, maistas bus nepakankamai skanus ir grojama muzikas bus kiek lėkštoka. Tokiu atveju šypsokitės, nes jums vardan ateities reikia įveikti šį kietą riešutėlį.

Išdykęs vaikėzas

Su būsimu vyru nusprendėte į vestuves taip pat kviesti ir vaikus. Pasiruoškite jo išdaigoms – pamergių suknelių kilnojimui, pirštų kaišiojimui į tortą ir jūsų suknelės tampymą. Šis vaikas vis tiek toks mielas, bet galbūt jums reikėtų pasvarstyti apie šventę be vaikų.

Būsimoji nuotaka

Tai pati gražiausia mergina šventėje ir visų akys bus nukreiptos į ją. Tačiau tai bus mažoji, miela princesė. Tai tikriausiai draugės ar draugo dukra, kuri svajoja, kad vieną dieną savo vestuvėse atrodys taip pat, kaip jūs. Taigi pasiruoškite dėmesiui ir klausimams, kadangi šventės metu jūs būsite tos mielos mažos mergytės numylėtinė.

Vaikystės ir studijų laikų geriausi draugai

Laikykitės, čia galite sulaukti netikėtų varžybų – „Aš susipažinau su ja pirma“, „Aš supažindinau ją su vyru“ ir taip toliau. Tačiau nesijaudinkite, dažniausiai per vakarą išgėrus kelis kokteilius šie draugai kalbasi apie viską, guodžiasi, glėbesčiuojasi ir galiausiai vakaro pabaigoje yra jau geriausi draugai.

Asmenukių manijakė

Šokių aikštelės asmenukė, ceremonijos asmenukė, tualeto asmenukė ir dar daug daug įvairiausių asmenukių, juk kiekviena vieta yra jai tinkama.

Grupinio šokio iniciatorius

Prasidėjus šokiams, visuomet atsiranda žmogus, visus šokančius suburiantis bendram šokiui. Ar tai būtų makarena, ar traukinukas, šis žmogus tikrai žino, kaip išjudinti visus.

Netinkamai apsirengęs asmuo

Pripažinkite, toks asmuo dažniausiai būna tarp merginų. Balta suknelė, pati giliausia iškirptė, ypač trumpas sijonas ar dar blogiau. Taip tikrai nutinka ir gausiame būryje svečių bent vieną tokią merginą galima sutikti.

Komplimentų dalintoja / -as

Šiam žmogui jūsų vestuvės pati nuostabiausia šventė. Susilauksite komplimentų dėl gražios suknelės, skanių valgių, nuostabių rankų darbo papuošimų, o pasirinkta vestuvių spalva tiesiog tobula. Šie svečiai labai džiaugiasi jūsų nuostabia švente.
Labai vertinga informacija apie svečius ir svečiams pateikiama išsamiame skyriuje knygoje NUOTAKOS BIBLIJA
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai