„Inži“ šventes pasitinka kartu su mažaisiais


KĄ NUVEIKTI SU PAMERGĖMIS PLANUOJANT VESTUVES

 
Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com

1. Suknelių matavimasis

Susitikite su pamergėmis didžiausiame prekybos centre ir pradėkite suknelių paieškas. Matuokitės visas į akį kritusias sukneles, išbandykite įvairiausius stilius, spalvas. Renkantis sukneles ir siekiant, kad visos pamergės būtų patenkintos, patariama pasirinkti bent vieną bendrą akcentą, kuris dominuotų aprangoje. Tai galėtų būti labai panašūs pamergių suknelių modeliai ar vienoda suknelių spalva, atspalviai, ilgis, puošnumas, kuklumas, paprastumas ar ekstravagantiškumas ir pan. Šis apsipirkimas padės nuspręsti, kokių pamergių suknelių norite, ir padės būsimai nuotakai išsirinkti savo būsimos vestuvių suknelės siluetą, stilių ir formą, kuri atitiks jos kūno formas. Vėliau, nuėjusios į kavinukę, prie kavos puodelio galėsite aptarti visoms priimtinus variantus ir priimti visoms tinkamą sprendimą, kad neliktų nepatenkintų pamergių.

2. Šukuosenų vakarėlis

Susirinkite pas būsimą nuotaką ir surenkite šukuosenų vakarėlį. Eksperimentuokite – sukite garbanas, kelkite kuodukus, tiesinkite, garbanokite! Taip geriau pažinsite savo išvaizdą, gausite patarimų iš kitų pamergių, kas kiekvienai iš jūsų labiausiai tinka, ir gerai praleisite laiką drauge.

3. Tortų rinkimasis

Kadangi būsimi jaunikiai dažniausiai būna užsiėmę vyrai, tortų degustaciją galite padaryti su savo pamergėmis. Taip gausite daugiau nuomonių, kokį tortą rinktis, ir pasirinkę tą, kuris patinka ne tik jums, bet ir daugeliui, būsite tikra, kad jūsų svečiai bus laimingesni. Juk mūsų vyrams skanu viskas, kas saldu, o pasitarusi su pamergėmis pasirinksite variantą, dėl kurio būsite labiau užtikrinta.

4. Manikiūras

Artėjant didžiajai dienai susirinkite grožio salone ir pasigražinkite nagučius. Tai garantuos atsipalaidavimą, nuims stresą ir leis visoms pasijusti gražiomis. Susirinkusios galėsite aptarti paskutines, nerimo neduodančias detales. Taip būsimoji nuotaka bus garantuota, kad vestuvių dieną nė viena iš pamergių nepasirodys su akį rėžiančiu, ryškiai geltonos spalvos nagų laku ir jos nagai nešvies kiekvienoje nuotraukoje.

5. Bendrų akcentų paieška

Susirinkite jaukioje aplinkoje ir aptarkite mergvakario detales. Svarbu, kad suvokimas apie būsimą mergvakarį būtų vienodas. Kai kurios merginos mergvakarį įsivaizduoja, kaip itin pašėlusį vakarėlį su daug egzotiškų detalių, tačiau kitoms norisi ramaus ir jaukaus pasisėdėjimo artimiausių draugių būryje. Taigi svarbu suderinti idėjas su būsimąja nuotaka. 
Daugiau idėjų ieškokite rubrikose PAMERGĖMS IR PABROLIAMS bei VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai