„Liucina Rimgailė – Weddings & Events“ stebina


PLANUOKITE LENGVIAU SU VESTUVIŲ PLANUOKLIU

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Planuojant vestuves, iškyla daug klausimų – nuo ko pradėti, kaip turi vykti planavimas. Jeigu visą krūvį apsiimate sau, jums prireiks daug kantrybės ir laiko, nes planavimo etapams reikia gerai pasiruošti ir turite žinoti, ką darote. Kartais poros samdosi vestuvių planuotojas, kurios daugelį darbų padaro už jus, tačiau tikrai ne visus. Kyla klausimas, kokia išeitis iš šios situacijos? Vestuvių planuoklis!

Kas yra vestuvių planuoklis?

Tai užrašinė, pagal kurią planuojate vestuves. Šią užrašinę turėtumėte laikyti prie savęs kiekviename vestuvių planavimo žingsnyje, ji itin palengvins būtiniausius planavimo darbus, nes šioje užrašinėje tilps visi jūsų šventės organizavimo įrašai. Svečių sąrašas, pamergių ir pabrolių konkatiniai duomenys, pagal mėnesius suskirstyti patarimai, ką likus tam tikram laikui iki vestuvių turite padaryti, svečių sodinimo schema – visa tai vestuvių planuoklyje, jums telieka jį užpildyti. Šis planuoklis padės planavimo akimirkas paversti maloniomis.
Šioje užrašinėje suguls visa svarbiausia informacija, kuri bus vienoje vietoje. Iškilus klausimui, nereikės versti stalčių ir ieškoti vieno iš daugelio lapelių, kuriame bus parašytas konditerininkės telefono numeris ar jaunikio pusseserės adresas – visa reikalinga informacija bus vienoje vietoje, todėl iškilus klausimui reikės tik atsiversti tinkamą puslapį. Tai sutaupys jums daug laiko ir nervų.
Vienas iš šios užrašinės privalumų – biudžeto sudarymo lentelė. Prieš vestuves yra itin svarbu apskaičiuoti savo finansus ir nusistatyti jums prieinamą ir abiems pusėms tinkamą sumą, kurią galite išleisti savo didžiajai dienai. Pradėjus planuoti vestuves, galva būna perkrauta informacijos ir kartais pasimiršta svarbūs dalykai, tokie kaip vestuvių vietos mokestis, mokestis už stovėjimo aikšteles, arbatpinigiai aptarnaujančiam personalui ir t. t. Šis vestuvių planuoklis yra puikus priminimas, kad nepamirštumėte svarbių dalykų. Jame jau sudarytas būtiniausių reikmenų biudžetas, kuriame jums tereikės įrašyti sumą ir pažymėti varnelę, kad šiuo dalyku jau pasirūpinta. Tai jums leis apgalvoti ir nepamiršti svarbių vestuvių iškilmėms detalių.
Todėl, jeigu norite mažiau rūpesčių ir lengviau suplanuoti savo vestuves – įsigykite vestuvių planuoklį. Tai jums leis lengviau atsikvėpti, nes sekdami jame išdėstytus dalykus, nepamiršite svarbiausios ir vestuvių planavimui būtinos informacijos.
Planuoklį galite įsigyti visuose knygynuose ir internetu www.nuotakosbiblija.lt
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai