Vestuvių šventės puošyba: kuo natūraliau, tuo gražiau?


PATARIMAI: KO REIKIA SVEČIAMS VESTUVĖSE

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Vestuvės didelė šventė būna ne tik jums, jaunieji, bet taip pat ir jūsų svečiams. Nepatikėsite, bet dalis jūsų pakviestųjų tokioje šventėje tikrai dalyvauja pirmą kartą. O ar žinojote, ko reikia, kad svečiai apie jūsų įstabią dieną kalbėtų dar ilgai ir savo draugams pasakotų „O aš buvau tokiose vestuvėse, nerealiose“? Reikia visai nedaug? Skaitykite toliau. 

Maistas

Maistas vestuvėse gali virsti labai smagia pramoga, kuri įsimins svečiams ilgai. Meniu dabar neprivalo būti gausus mišrainių, kimštų lydekų ar kitų seniau taip mėgiamų valgių. Įvairių patiekalų degustacijos užima sočių vestuvių patiekalų vietą. Pats maisto gaminimo ar valgymo procesas šventės metu gali tapti nuostabiu šou. Įsivaizduokite, kaip smagu būtų turėti vietą kepti zefyrams, o jei virtuvės šefas virtuoziškai gamintų užkandžius. Pabandykite eksperimentuoti ir maistas jūsų šventėje taps malonia pramoga. 

Gėrimai

Pasirūpinti reikėtų ne tik alkoholiniais, bet ir gaiviaisiais gėrimais. Kadangi dauguma žmonių propaguoja sveiką gyvenimo būdą, nepamirškite pasirūpinti paprasčiausiu vandeniu su citrina ar apelsinais. Ypač jei jūsų vestuvių šventė vyksta vasarą ir po atviru dangumi, tuomet geriausia, kad gaivieji gėrimai būtų vėsūs, kad svečiams netektų jausti troškulio. Lentelė su užrašu „Gėrimai, šalti gėrimai“ taip pat gali tapti ir puikiu vestuvių aplinkos puošybos elementu. 

Suprantama ir aiški ceremonija

Bažnyčioje vykstanti ceremonija tokia jaudinanti ir virpinanti širdį, tad įsitikinkite, kad visi, atėję į bažnyčia pasidžiaugti jūsų meilės sąjunga, girdės, ką šnekate. Jei planuojate sakyti savo kurtą vestuvių priesaiką, svečiai, sėdintys galiniuose bažnyčios suoluose, taip pat norės ją girdėti ir kartu su jumis išgyventi visas emocijas. Įsitikinkite, kad garsas bažnyčios garsiakalbiais sklinda vienodai ir žodžiai girdimi visoje bažnyčioje. 

Aiški dienotvarkė

Vieni svečiai vestuvių šventėje dalyvauja pirmą kartą, kitiems galbūt tai jau trečioji šventė, tačiau dalyvaujantys visuomet nori žinoti ir bus labai dėkingi, jei pateiksite jiems planą, kas jų laukia toliau. Vizuali vakaro programa padės svečiams tinkamu metu atsidurti tinkamoje vietoje ir jums nereikės rūpintis, kad keli svečiai mėgaujasi kokteiliais tuo metu, kai norite su jais nusifotografuoti. Būtinai informuokite svečius, kada teikiamos dovanos, vyks fotosesija ar vakarinė dalis, jei yra būtinybė, pasidalinkite žemėlapiu ar kita reikalinga informacija. Tuo pasirūpinti gali vestuvių koordinatorė arba atsakingas paskirtas asmuo. 

Maža, miela arba skani dovanėlė

Kiekvienas svečias nori jaustis ypatingai, o jų norą lengvai išpildysite pagalvoję apie mažą, personalizuotą dovanelę lėkštėje. Net jei tai bus mažas sausainėlis su nuoroda, kam jis skirtas, vestuvių svečiai tikrai to nepamirš, kadangi jūs taip pat nepamiršote apie juos pagalvoti. Taip pat tai gali būti mažas augalėlis, meilės sėklos, kurias galima pasodinti, kvepianti žvakutė, muiliukas ar net personalizuota taurė. Nors ir mažos, tačiau su meile pagamintos dovanėlės visuomet suvirpina širdį. 

Fotosienelė arba erdvė fotografavimuisi

Tik nesakykite, kad nemėgstate fotografuotis, netikime! Vestuvės yra šventė, kuomet ne tik jaunieji, bet ir svečiai atrodo stulbinamai, vien pakili nuotaika daug ką reiškia. Fotosienelė ar speciali vieta fotografavimuisi leis svečiams dar linksmiau praleisti laiką, įsiamžinti ne tik su jaunaisiais, bet ir su artimais draugais. Tikiu, kad net ir labiausiai objektyvo nemėgstanti mergina tikrai nepraleis progos įsiamžinti prie vestuvinės fotosienelės ar žavioje tam skirtoje vietoje ant romantiško fotelio. 
O gal jums patiks Selfie mašina arba fotobūdelė.

Originalios idėjos

Svečių akį visuomet patraukia tai, kas dar nematyta, neįprasta ir įdomu. Padirbėkite su saldaus stalo puošyba, parenkite įvairių atributų fotosesijoms, galų gale, pakeiskite tradicinį vestuvių scenarijų ir iškrėskite svečiams pokštą, juk labiausiai įsimena tai, kas nutinka netikėtai. 
Tikimės, kad jūsų šventė pavyks taip, kaip įsivaizduojate ir planuojate, o svečiai dar ilgai minės ją savo draugams, kaip pačią linksmiausią šventę, kurioje yra tekę dalyvauti.
Daugiau planavimo bei kitų idėjų ieškokite rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Visada idėjų pasisemti galite apsilankę ApieVestuves.lt forume
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS