Jaunikio stilius


„ORELLI“ PRISTATO PAVASARIO-VASAROS SUKNELIŲ KOLEKCIJĄ

Fotografė Monika Dovidaitė
Ką tik pristatyta stulbinamo grožio kolekcija su 30 suknelių, artėjantis naujas vestuvių sezonas ir vis dar žibančios Aurelijos akys, kai pasakoja apie nuotakos sukneles. Šiandien geriame arbatą su „Orelli“ mados namų dizainere Aurelija Beliakaite ir dalijamės visoms nuotakoms ypač aktualia tema – vestuvinės suknelės.

Aurelija, kas yra „Orelli“ nuotaka? Kokios merginos ateina ieškoti suknelės pas Jus ir ko jos dažniausiai ieško?

„Orelli“ nuotaka – stilinga, subtili, elegantiška. Kiekvienai nuotakai kuriu vis kitokią suknelę, atsižvelgdama į nuotakos charakterį, pageidavimus, šventės stilistiką. Kartais nuotakos labai konkrečiai žino, ko nori, tuomet belieka patarti, išgryninti pačią viziją. Būna ir taip, kad konkrečių pageidavimų nuotaka neturi, tad visų pirma parenkamas siluetas, tuomet detalės. Džiaugiuosi, kad šiuolaikinėms nuotakoms yra artimas subtilumas, minimalistinės detalės, tuomet išgaunamas harmoningas bendras nuotakos įvaizdis, tinkantis jai pačiai. Svarbu, kad nuotaka jaustųsi gerai.

Apie šią naują kolekciją – patikslink prašau, kiek ją sudaro modelių? Vienos suknelės kurtos tarsi modernioms miesto nuotakoms, kitos – tikroms dvarų deivėms, trečios – romantikėms, ketvirtos – esktravagintiškoms merginoms. Kam pati dedikuoji naujas sukneles?

„Orelli“ pavasario–vasaros kolekcijoje buvo pristatyta 30 suknelių modelių. Kolekcijoje vyravo nuo minimalistinių iki ekstravagantiškų modelių. Tuo siekiau parodyti, kad kiekviena nuotaka yra skirtinga ir nepaisant to, ar šventė yra kukli, ar didelė, suknelė turi atitikti bendrą šventės stilistiką.

Kas tave įkvėpė šiai kolekcijai? Kur ieškai įkvėpimo, kai mūzos nelanko.

Mano kūrybą įkvepia labai daug kas. Gamta, muzika, teatras, literatūra, bendravimas su žmonėmis. Kiekvieną dieną stengiuosi pasiimti iš mane supančios aplinkos tai, kas įkvepia, kuo aš žaviuosi. Prisipažinsiu, netgi užrašai ant sienos, miesto gatvės mane įkvepia. Tiesiog pamatau, kokią nuotaką norėčiau matyti tam tikroje aplinkoje.

Suknelės labai įvairių audinių – šilkai, nėriniai ir kt. Papasakok, kokias medžiagas renkiesi. Kai pasidalijome tavo suknelių albumu, matėme komentarų, kad „Oho, kokia sunki atrodo ta rožinė suknelė“. Papasakok, kaip iš tiesų ten viskas yra.

Sukneles stengiuosi kurti kuo lengvesnes, kad nuotakoms būtų patogu savo švenės dieną, tačiau nevengiu ir sunkių audinių, norėdama išgauti kitokį įspūdį. Kiekviena nuotaka – skirtinga. Vienos džiaugiasi lengvumu, kitoms patinka, kad suknelė turi svorį, tačiau, pabrėšiu, nors ir suknelė galbūt sunkesnė, tačiau neperkrauta puošybos elementais. Priešingai, sunkių audinių sukneles kuriu kuo minimalistiškesnes.

Pastebėjau, kad pagrindiniais akcentais tapo kišenės, susagstomos nugaros arba atviros nugaros, kaspinai, žavingas skeltas priekyje. Ko dar nepastebėjome?

Kai kuriais suknelių modeliais sukuriamas visiškas lengvumo pojūtis, jos atrodo lyg ant nuogo kūno. Tokios suknelės skirtos drąsesnėms nuotakoms, kurios nori pabrėžti savo kūną. Visuomet kuriu tai, kas man pačiai gražiausia, todėl kolekcijoje buvo akcentuojamos ilgos rankovės, nuogos arba perregimos su sagutėmis nugaros, išlaikančios paslaptį, tačiau nevengiant ir šiek tiek seksualumo. Minimalistinėms atlaso suknelėms rinkausi kišenes kaip detales.

Spalvotos suknelės: rožinės, baltos su violetine, aukso spalvos ir kt. Kaip manai, ar Lietuvos nuotakos drąsios renkantis spalvotas sukneles? Gavau klausimą iš būsimos nuotakos – jei ji ateitų pas jus ir paprašytų baltos spalvos, bet modelio kaip rožinės – ar gautų tokią?

Labai džiaugiuosi, kad šiuolaikinės nuotakos Lietuvoje renkasi spalvines sukneles. Balta spalva – gražu, klasika. Tačiau labai priklauso nuo bendro nuotakos įvaizdžio, kartais spalvinis sprendimas tiesiog suteikia originalumo ir tinka pačiai nuotakai. Kolekcijoje pristatyti modeliai – idėjos. Labai retai kuomet parenku suknelę iš naujos kolekcijos būtent tokią, kokią sukūriau. Siekdama vis naujų sprendimų, nuolat derinu detales būtent pačiai nuotakai. Dėl atspalvių – taip, galima būtų spalvinius sprendimus keisti į klasiką – baltą.

Dažnai merginos perka sukneles internetu iš pigių užsienio portalų, o gavusios jas nusivilia ir puola ieškoti tos vienintelės suknelės. Koks būtų tavo patarimas būsimoms nuotakoms – vis dėlto ieškoti suknelės internetu ar ateiti pas dizainerį?

Esu susidūrusi su tokiomis situacijomis. Būna ateina nuotakos prašydamos koreguoti suknelę, kurią jos parsisiuntė, tačiau deja, tai būtų visiškas suknelės persiuvimas. Mano nuomone, kartais iš tiesų pasiseka sėkmingai nusipirkti internetu, taip nuotakos gali įsigyti suknelę pigiau, tačiau tai būna labai retai. Rinktis suknelę internetu – drąsu. Tai, manau, dar priklauso ir nuo požiūrio. Jeigu turite tam tikrą suknelei skiriamą biudžetą, tikrai galima pasisiūti ar išsirinkti suknelę pas dizainerį, kuomet suknelė tikrai bus ideali Jums. Kita vertus, šventės diena praeina labai greitai, todėl siūlyčiau pasimėgauti suknelės rinkimosi momentu.

Vyrauja mitas, kad dizainerio suknelė labai brangi. Kokios suknelių kainos? Kaip jos varijuoja?

Suknelių kainos labai įvairios. Tai priklauso nuo nuotakos pageidavimų, audinių, puošybos elementų. Tikrai galima puošnią suknelę pasisiūti ir už 300 eurų. Ribų niekuomet nėra.

Kaip vyksta darbas su Tavimi? Ateina nuotaka pirmąkart pas Jus į saloną ir... Papasakok visą procesą.

Susitikimo metu, jau per pirmąsias pokalbio su nuotaka minutes, stengiuosi suprasti ir įsiklausyti, kokie jos pageidavimai, matavimosi metu parenkamas tinkamas suknelės siluetas ir aptariamos puošybos detalės. Suknelės tolimesnė vizija išgryninama per primatavimus. Sukuriami aksesuarai, derinami paskutinieji akcentai.

Trys TOP patarimai šių metų nuotakai apie nuotakos sukneles.

  • Jeigu suknelę planuojate rinktis ne viena, pagalvokite, su kuo tikrai galite tai daryti. Kartais norisi pasikviesti artimiausias drauges, tačiau būna skoniai išsiskiria ir tai sukelia tik dar daugiau painių minčių. Čia svarbiausia esate Jūs ir kas Jums tinka bei patinka pačiai.
  • Išsirinkite tinkamą suknelės siluetą, su kuriuo jausitės gražiausiai ir geriausiai (atsižvelkite į pačią save, šventės vietą, ką veiksite šventės metu. Ar siekiate atrodyti elegantiškai, pabrėžti figūrą, ar planuojate lakstyti po pievą ir mieliau rinksitės nevaržančią plazdančią suknelę). Neperkraukite suknelės skirtingomis puošybos detalėmis. Jūs turite atrodyti harmoningai, suknelė neturi užgožti pačios Jūsų.
  • Mėgaukitės suknelės rinkimosi akimirka. Kadangi šventės diena praskrieja akimirksniu, džiaukitės šventės pasiruošimu ilgiau.
 Daugiau apie vestuvines sukneles skaitykite rubrikose SUKNELIŲ SALONAI bei NUOTAKOS STILIUS
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai