Kaip tapti geidžiamiausia moterimi? 5 slaptieji ginklai+KONKURSAS


KILIMAI VESTUVĖSE – BŪTINA

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Perskaitę žodį „kilimas“, iškart pradedame galvoti apie tuos, kurie kabėdavo ant sienų ir rinkdavo dulkes , bet šiuolaikinėse vestuvėse kilimas netgi privalomas atributas. Artėjant pavasariui, sulaukiame labai daug klausimų dėl kilimų nuomos, todėl pasidomėjome, ką gali pasiūlyti Lietuvos rinka ir kaip tuos kilimus panaudoti. 

Kilimas – puošybos elementas 

Raudonas kilimas rinktis svečiams, kilimas prie fotosienelės, kilimas fotokampe, kilimas miške ar pievelėje, dengta kilimais pakyla vedėjui, maži kilimėliai prie saldaus stalo ir prie statinių su vynu ar brendžiu, samanų kilimas ant tikro kilimo... Baltas, raudonas, pilkas, juodas, žalias... Idėjų, kaip panaudoti kilimus išties gausu, tik tai reikia daryti su saiku ir skoningai. Pavyzdžiui, rengiate išvažiuojamąją ceremoniją parke, kurio grindinys visiškai netinka prie sumanytos idėjos sodinti svečius ant dailių baltų Provanso stiliaus kėdžių, pats metas nuomoti baltą kilimą, šonus dekoruoti ar tiesiog paberti šalia daug žiedlapių. Greitas sprendimas ir vaizdas jau kitoks. Jei stilius „rustic“ ar ceremonija kaimo sodyboje, ant žolės galite tiesti įvairius raštuotus kilimus, su piešiniais ar kt. Labai įdomiai atrodys, o svarbiausia – nuotakos bateliai nesmigs į žemę, o suknelė išliks švari. Dėkingi bus ir svečiai, jei nereikės jiems batų valytis. 
Dažnai vestuvėse įrengiami fotokampai arba statomos fotosienelės, bet retai pasirūpinama žeme, ant kurios stovi svečiai, kuriuos fotografuoja. Finalas – gražūs svečiai ir fonas, o žemė – „ups“. Niekas apie tai nepagalvojo ir dabar norisi nukirpti visiems svečiams kojas. Gerai, kad tai norisi padaryti tik nuotraukoje. Nepamirškite ir žemės, ant kurios stovi jūsų gražioji fotosiena ar fotelis su sofa, ant kurios sėdasi pozuoti jūsų svečiai. 

Kilimas bažnyčioje labai svarbus 

Užsienyje jau kelerius metus labai populiaru turėti kilimus, ant kurių užrašytos jums svarbios datos, frazės, vardai ar visa istorija. Dažnai tai daro ant popieriaus, tačiau tuo popieriumi žengiant kulniukas ar pats padas dreskia ir nieko nebelieka iš to grožio. Rekomenduojama tiesti kilimus, kuriuose jau būtų išsiuvinėti jūsų norimi žodžiai. 
Paprastesnis variantas yra tiesti kilimą: šviesų ar tamsų jau spręsti jums pagal dekoracijų idėjas. Dažnai poros nori dekoruoti bažnyčią, kad ji atrodytų iškilmingiau ir gražiau: užsako puokštes, deda žvakutes ar net visą žvakių alėją, dėlioja žiedlapius. Norimo „vau“ efekto dažnai tai nesuteikia, nes jei gėlėms skirtas biudžetas ribotas, tuomet jau reikia labai galvoti. Sprendimas paprastas – šviesus kilimas, šonuose žiedlapių jūra ir jūs žengiate tarsi ant debesų. Žingsniai minkšti ir lengvi, visiška priešingybė kaukšėti aukštakulniais betoninėmis ar medinėmis grindimis, kai norisi girdėti tik savo ir savo išrinktojo širdies dūžius... 

Ar Lietuvoje nuomoja kilimus?

Lietuvoje kilimus nuomoja www.kilimunuoma.lt. Jums reikia susisiekti ir pasakyti, kokiai progai ir kokio kilimo reikia. Esant poreikiui, šalia kilimų priderins ir dekoratyvius stovelius. 
Vestuvių idėjų pasisemti galite apsilankę ApieVestuves.lt forume
Idėjos, kaip galima panaudoti kilimą vestuvėse „Pinterest“ albume
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-05-28 19:48
Sima
Kokia cia baznycia? :)