Dovilė Dagė - nuotakų mylima papuošalų kūrėja


VISA TIESA APIE DOVANĖLES SVEČIAMS

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Aš tikrai nenoriu nieko įžeisti dėl jų pasirinkimo, ką dovanoti savo svečiams. Juo labiau tai labai gražus gestas, bet pagalvoti verta apie daug dalykų, pavyzdžiui, kad tą dovaną pasibaigus vakarėliui svečias tikrai pamirš ir ji mėtysis ant palangių, po stalais ir po kėdėmis. Kaip įteikti dovanas svečiams, kad jos būtų pastebėtos ir deramai panaudotos? 

Pirmiausia pagalvokite, ką dovanosite 

Jei nusprendėte dovanoti mažas dovanėles – įvairius stiklainiukus su arbata, medumi, uogiene, muiliukus ir kt. – tuomet pagalvokite, kaip jas įteiksite. 
Jei dovanojate muiliukus ir svečiai nakvoja šventės vietoje, tuomet pasirūpinkite, kad kiekviename kambaryje ant lovos būtų mažytė dovana – muiliukas su gražiu rašteliu, kviečiančiu po šventės atsigaivinti jūsų darbo muiliukais. Sutikite, keistai atrodys muilas prie lėkštės. 
Jei jūsų dovana yra uogienės ar medaus stiklainiukai – jie gali būti puikia stalo dekoracija ar net stalo kortele, bet dažniausiai jie ten ir lieka arba voliojasi ant žemės. Todėl pagalvokite apie gražiai dekoruotą dovanų kampą, stalą, komodą, ant kurio užrašysite: „DOVANOS JUMS. Mielai kviečiame pasiimti išeinant iš šventės“. Toks kampas puoš šventės vietą ir visos dovanos bus vienoje vietoje. Atrodys įspūdingai. 

Dovanų svečiams idėjos:

Dovanokite įspūdžius 

Ne kartą pasakojome, kad dovanoti įspūdžius labai vertinga ir smagu, taip viena dovana tampa dovana visiems. Šiemet atradome „Happy box“ fotomašiną, fotobūdelę, taip pat niekur nedingsta ir jūsų kompanijos mėgstamos grupės koncertas po vidurnakčio ir tikrai nereikia vien tik „Sel“ koncerto už keliasdešimt tūkstančių. Pagalvokite, gal per „16 Hz“ dainas jūs su visais trypdavote iki paskutinio jėgų lašo, o gal jūsų svečiai smaližiai, tuomet rinkitės ledų ar cukraus vatos vagonėlius ir kt. Jei pastatėte fotobūdeles, galite nupirkti tiek rėmelių, kiek bus svečių, ir parašę gražų smagių įspūdžių linkėjimą, pakvieskite svečius įsirėminti ir pasidėti nuotrauką ant stalo, o šventei baigiantis jas pasiimti ar tiesiog palikti – po šventės įrėmintas nuotraukas išdalinsite ir padėkosite už buvimą kartu. Nereikės ilgai laukti nuotraukų, o svečiai jau turės prisiminimą iš jūsų šventės. 
Jaunavedžiai bijo, kad liks nesuprasti ir kad jų svečiai nesupras, kad tai dovana jiems, o ne šventės dalis. Išeitis visada yra – parašykite gražų raštelį ir įrėminkite, pvz.: „Mielieji, mėgaukitės fotografavimosi akimirkomis, mes tuoj grįšime ir šventė prasidės. Toma ir Tomas.“ 
Labai svarbu apgalvoti visas detales, nes tik padėti dovanėlę prie lėkštės ant stalo tikrai nepakanka. Žinoma, reikia pagalvoti apie daiktų reikalingumą, nes muilo ar arbatos žmonės gali namo ir nesivežti, o įrėmintos nuotraukos gali taip ir likti jums, bet dovanotos emocinės dovanos visada lieka prisiminimuose. Pagalvokite, kuris variantas jums priimtinesnis ir pirmyn.
Idėjų kaip nustebinti vestuvių svečius rasite rubrikoje DOVANOS VESTUVĖMS
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-04-23 15:14
Ingrida
Mano asmenine nuomone, dovanėles labai tinka tuomet, kai jos tampa tarsi stalo dekoracija, na, pavyzdžiui, vietoj stalo kortelių su vardais galima padėti dovanėlę su vardu, taip "nušaunami du zuikiai vienu šūviu" :) Apskritai su dovanėlėmis nemanau, jog reiktų persistengti, reikia nepamiršti, kad pati šventė jau yra nemaža jaunavedžių dovana svečiams :)