Vestuvių idėjos: mažos vestuvės


NUOTAKOS SUKNELĖ ANTRAI DIENAI

Kadaise Lietuvoje vestuvės būdavo švenčiamos savaitę. Kitose šalyse tai vyksta ir dabar: šimtai žmonių šoka, švenčia ir kelia taures už naują šeimą. Draugai ar „šiaip pažįstami“ linki laimės ir dosniai dalina patarimus, kaip kurstyti šeimos židinį ir kaip gyventi ilgai ir laimingai. Įsivaizduokite, jeigu savo vestuves švęstumėte savaitę: būtų kur kas didesnis galvosūkis, kokius rūbus pasirinkti visoms dienoms negu šiuo atveju – ką vilkėti antrąją vestuvių dieną.

Kaip rinktis drabužius antrajai dienai?

Foto: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt
Kad ir kuo besvajotum pasipuošti antrąją vestuvių dieną, turėsi atsižvelgti į tai, kur šventė vyksta, koks metų laikas bei kokia veikla ketinate užsiimti linksmybių dieną. Kiekviena vieta, kurioje leidžiame laiką, mus įpareigoja tam tikrai aprangai: juk į mišką nesiauname aukštakulnių, o į teatrą – sportinių batelių. „Dress Code“ mūsų visuomenėje vaidina svarbų vaidmenį ir dažniausiai, norėdami sulaukti sėkmės, turime jo paisyti. Taip pat ir šventinė apranga turi derėti prie pasirinktos aplinkos, kad nebūtų kažko „per daug“, „per saldžiai“ ar per daug paprastai. Nors, mano nuomone, geriau yra mažiau negu per daug.

 

 

Idėjos vasarai

Jeigu Jūsų šventė vyksta vasarą kaimo turizmo sodyboje ar dvare, antrajai dienai galite rinktis lengvo kritimo, laisvo stiliaus trumpą ar ilgą vestuvinę suknelę (gali būti nerta), lininius rūbus su kelnėmis ar sijonu. Ramiai leidžiant laiką draugų kompanijoje ir neplanuojant jokių užsiėmimų, suknelė bus pats tinkamiausias rūbas – ir puošnu, ir moteriška. O jeigu ketinate pramogauti, daug vaikščioti, rinkitės nevaržančius rūbus – tai gali būti Jums patogaus ilgio sijonas, džinsai, kelnės ar šortukai.

O kaip rengtis žiemą?

Organizuojant vestuves žiemą antrajai šventės dienai galima sugalvoti įvairiausių pramogų, nebūtinai susijusių su piršlio korimu ar kitomis tradicinėmis linksmybėmis. Todėl tokiai veiklai, kad būtu ir patogu, ir nešalta, rinkitės šilčiausius kombinezonus, kepures, šalikus ir svarbiausia – gerą nuotaiką.

Kvepia pavasariu

Foto: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt
Rengiant vestuves pavasarį ar rudenį, gali drąsiai vilkėti sukneles, tačiau tokiu metų laiku reikia pasirūpinti šiltesniu švarkeliu, dailiu megztuku. Labai pravartu – šiltas megztas šalis, kuriuo bus patogu apsisiausti stipriau pakandus šaltukui. Taip pat galite priderinti stilingus ilgaaulius batus.
 
 
Idėjų antros dienos aprangai galite pasisemti ApieVestuves.lt profilio Facebook specialioje foto galerijoje ir albume.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2010-03-14 21:19
Lina
As antra diena vilkejau linine balta suknute:)