DOVANĖLĖS, KURIŲ SVEČIAI NENORĖTŲ GAUTI


BŪSIMA NUOTAKA APIE VESTUVINIŲ BATELIŲ PAIEŠKAS

Fotografė Rūta Rylaitė www.rutarylaite.lt
Bateliai. Kaip šis žodis magiškai veikia merginas, o ypač būsimas nuotakas. Kiekviena mergina mėgsta batelius ir galbūt atsiras tokių pačių, kaip aš, kurios savųjų vestuvių dar neplanuoja, tačiau matydamos kitas nuotakas apie savo būsimus vestuvių batelius pagalvoja ne kartą. Taip, tikrai dažnai svajodavau, įsivaizduodavau, kokie bus mano bateliai, kai praeidavau pro raudonais aukštakulniais pasipuošusią nuotaką, dalyvaudama savo sesers vestuvėse, kurios bateliai buvo ciklamenų spalvos, ir visada maniau, kad mano bateliai bus kileriai: ryškūs, aukšti ir iššaukiantys. Tačiau, kai atėjo tas metas ir pradėjau galvoti bei rinktis tuos vienintelius savo artėjančiai šventei – viskas pasikeitė, galiausiai pasirinkau nude spalvos smailianosius su 9 cm kulniuku. Kodėl? Toliau atskleisiu savo dar vieną „nuotakos žurnalistės“ patirtį, kai lankiausi „Este“ batų parduotuvėje ir išsimatavau kone visus ten buvusius batelius, kurie galėtų tikti vestuvėms.
Pradėjau savo primatavimus nuo fantastiško grožio kūno spalvos spindinčių kurpaičių kirpta nosimi ir plonyčiu kulniuku. Taip, bateliai išties įspūdingi ir gali būti vadinami kurpaitėmis, tačiau maža problema – paeiti su jais labai jau sunku. Konsultantė pasidalino savo pačios, kaip nuotakos, patirtimi – bateliai šventės dienai privalo būti patogūs, nes skausmo iškreiptas veidas nuotraukose atrodo nekaip. Teko visiškai sutikti ir grąžinti batelius į lentyną.
Lentynoje pamačiau dar vienas nuostabias smailianoses kurpaites, kurios, anot konsultantės, yra reklaminis šio sezono modelis – taip, jos tikrai vertos būti žurnalų puslapiuose. Dailiai kirpti, elegantiški smailianosiai bateliai su pačiu aukščiausiu kulniuku labai tinka stovėti vitrinoje, bet juos apsiavus eiti šansų mažai, todėl vėl teko keliauti prie kitų batelių.
Toliau batelius rinkausi jau šiek tiek realesnius, atsižvelgdama į konsultantės patarimus, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba, geriau rinktis 7−9 cm kulną, nes priešingu atveju jau po keleto valandų bateliai atsidurs rankose, o kojos maldaus poilsio. Taigi pradėjau matuotis žemesnius, bet ne ką prastesnius batelius ir man tikrai daug labiau patiko.
Modelių ir spalvų yra įvairių – migdolo formos nosimis, smailianosių, kirptomis nosimis, plonu kulnu, storu kulnu, lakuotų, blizgančių, odinių, zomšinių, kreminių, raudonų, avietinių, mėlynų, juodų, citrininių, vyno ir netgi sidabro spalvos, kurie atrodo gana įspūdingai. Šį sezoną pasirinkimas tikrai stulbinantis, nes visų spalvų batelių galima rinktis net iš keleto modelių, o spalvų pasirinkimas įtiks bemaž kiekvienai nuotakai. Kainos taip pat įvairios: „Este“ firmos bateliai žemesnėmis kainomis, „Guess“ aukštesnėmis, o brangiausi ir patogiausi – „The Seller“ firmos bateliai, tačiau visų firmų bateliai natūralios odos, gana aukštos kokybės. Tiesa, parduotuvėje buvo tik vieni baltos spalvos bateliai, kuri anksčiau buvo vienintelė vestuvių spalva. Tačiau konsultantė paaiškino, kad ta spalva jau nebėra populiari, nuotakos nori batelius pritaikyti ir ateityje, todėl puikiausiai tinka kūno spalvos, kuriuos nuotakos dabar ir renkasi dažniausiai.
Taip pat į parduotuvę atėjau ketindama rinktis tik iš batelių migdolo formos nosimis, bet vėlgi mados tendencijos diktuoja ką kitą – dabar paskutinis mados klyksmas smailianosiai, kurie tikrai atrodo daug elegantiškiau, yra tikrų tikriausia klasika ir sėkmingai galės būti avimi ir po vestuvių, nereikės sukti galvos, kam parduoti, ar liūdėti, kad stovi spintoje.
O pabaigoje gavau svarbų patarimą – nereikėtų taupyti batelių vestuvių dienai, labai svarbu mėnesį prieš vestuves pradėti nešioti savo batelius bent jau namuose, kad šie prasitemptų, o ir koja šiek tiek adaptuotųsi juose – taip vestuvių diena bus daug lengvesnė. Taip pat sužinojau, kad smailianosiai bateliai būna ankštesni, todėl reikėtų tinkamai pasirinkti dydį. Savo atveju rinkausi dydžiu didesnius, kad bateliai būtų patogesni, o prasitempę nesideformuotų.
Taigi savo ypatingai progai išsirinkau ypatingus batelius. Linkiu ir Jums, būsimos nuotakos, atrasti savuosius. Tikiuosi, mano įspūdžiai padės tinkamai išsirinkti, manau, kad svarbu atkreipti dėmesį į keletą detalių, kad pačios laimingiausios dienos netemdytų pavargusios kojos ir nelaimingos pėdos. 
Daugiau apie nuotakos stilių skaitykite rubrikoje NUOTAKOS STILIUS
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS