Palinkėjimai jaunavedžiams – kortelės su asmenukėmis


„TOMA ACCESSORIES“ APIE NUOTAKŲ PAPUOŠALUS

Nuotrauka iš Toma Accessories arch.
Nuostabiai saulėtą pavasario dieną kartu su žiedlapių fėja Toma kalbamės apie nuotakas ir ką tik pasirodžiusią jos naują kolekciją. Išduosime paslaptį, kad Toma – būsima kitų metų nuotaka ir ji savo vestuvėms įnirtingai ieško tobulos vietos. O kol geriame žalią arbatą kalbamės apie šių metų nuotakas ir kaip jas papuošti.

Toma, merginos tave pažįsta iš plazdančių gėlių ant kaklo, o tavo nauja kolekcija nuotakoms – tiesiog nuostabi. Ji labai įvairi, bet pagrindinis akcentas – gėlės ir kaspinai. Kodėl būtent šie du elementai?

Vestuvės – ypatinga diena kiekvienai moteriai. Tą dieną norisi jaustis išskirtine, norisi švelnumo ir romantikos, todėl trapios, perregimos gėlės ir kaspinai puikiai tinka nuotakos įvaizdžiui. Lengvi, plazdantys žiedlapiai – mano kūrybos išskirtinumas, neatsiejama kolekcijų dalis.

Kokiai nuotakai kuri? Papasakok, kaip įsivaizduoji savo būsimas klientes.

Mano nuotaka – švytinti, romantiška, tačiau kartu atvira naujovėms, pasitikinti savimi. Ji mėgsta derinti romantiškas ir modernias detales, nori būti išskirtinė ir žavėti.

Kas tave įkvepia kurti būtent nuotakoms? Kur ieškai mūzų?

Mane įkvepia gyvenimo ritmas – sutikti žmonės, šventės, aplankytos vietos, išgirsta muzika, mados tendencijos. Atradimų kupina atostogų kelionė, pavasaris ar net pačios mano klientės neretai tampa didžiausiu įkvėpimo šaltiniu.

Auskarai, lankeliai, gėlės į plaukus, dekoruoti bateliai, kaklo papuošalai, auskarai, veliumai... Ką dar praleidau? Ką dar siūlote nuotakoms? Ar merginos gali rinktis iš to, kas jau sukurta, ar kuri ir individualiai?

Kuriu aksesuarų kolekcijas, bet įgyvendinu ir individualius užsakymus. Klientės svajodamos apie savo vestuvių dieną dažniausiai jau turi konkretesnę ar abstraktesnę viziją, tam tikrų pageidavimų. Aš stengiuosi įgyvendinti jų norus per savo suvokimą, įsivaizdavimą ir tokiu būdu gimsta net patys netikėčiausi aksesuarų variantai, net visai nauji papuošalai. Kaip ir sakiau, mano klientės mane tikrai įkvepia.

Kaip atrodo kūrybos procesas? Kada nuotaka turi užsisakyti kūrinį, kad jį gautų?

Studijoje, kurioje dirbu, kuriu, turiu labai daug savo kūrinių pavyzdžių. Jei yra galimybė, nuotakas kviečiu susitikti būtent čia. „Gyvas“ bendravimas, pašnekesys visada yra žymiai naudingesnis nei susirašinėjimas laiškais. Susitikimo metu gali bent šiek tiek pažinti žmogaus asmenybę, geriau suvokti klientės norą, idėją. Susitikimo metu aptariam visas detales, smulkmenas ir tada prasideda kūryba. Kartais prireikia kelių primatavimų, kad galutinis rezultatas atrodytų nepriekaištingai.
Daug kūrinių siunčiu ir į užsienį, tad su būsimomis nuotakomis bendrauju el. paštu arba telefonu. Tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu reikia išsiaiškinti visas šventės detales – nuo suknelės modelio, spalvos iki jaunikio kostiumo ar pačių vestuvių stiliaus. Neretai prašau atsiųsti suknelės medžiagos skiautę, kad aksesuarų spalva idealiai derėtų.
Nuotakoms, norinčioms be streso ir skubėjimo laukti vestuvių, dėl aksesuarų geriausiai kreiptis likus bent mėnesiui iki šventės. Tiesa, būna atvejų, kad ir per kelias dienas viską suorganizuojame.

Dekoruoti bateliai – nauja tavo sritis? Dailiai atrodo batelių pora nuotraukose. Kaip vyksta batelių dekoravimas? Ar visus batelius galima papuošti?

Batelius ir basutes dekoruoju jau seniai. Jie suteikia išskirtinumo, papildo visą aprangą. Dekoruoti galima visus batelius, jei tik yra kur priklijuoti ar pritvirtinti papuošimus.

Kokius, tavo manymu, papuošalus turi rinktis nuotaka? Kartais merginos iš didelio noro turėti viską ir susikrauna viską ant savęs. Papasakok apie skirtingus nuotakų įvaizdžius ir kaip derinti tavo papuošalus?

Svarbiausia – visuma. Nereikia perkrauti. Tikrai nebūtina segėti auskarus ir kartu tokią pat apyrankę ar kaklo papuošalą – užtenka ir vieno aksesuaro, jei pati suknelė labai puošni. Jei suknelė kukli, be nėrinių, tuomet galima pagalvoti apie įspūdingą galvos papuošalą – lankelį, gėles... O jei suknelė puošni, nėriniuota, tikrai pakaks kabančių auskarų ar mažos gėlės plaukuose, apyrankės.

Tavo TOP 3 patarimai nuotakoms, kaip atrodyti pritrenkiančiai:

  • Plazdantys žiedlapių auskarai prie romantiškos suknelės.
  • Didelis juodas kaspinas prie trumpos baltos suknelės. Nebijokite kitų spalvų aksesuarų, būkite įdomios!
  • Spalvotos gėlės. 
Dar daugiau Tomos darbų rasite jos internetiniame puslapyje www.tomaaccessories.lt
Daugiau apie aksesuarus ir stilių skaitykite rubrikoje NUOTAKOS STILIUS
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-04-29 23:20
Evelina
Oj kokie nerealūs tie spalvoti plaukų papuošalai, labai gražiai atrodo :)