Kas keičiasi susituokus?


PAŽINTINĖ SAVAITĖ JAUNAVEDŽIAMS ITALIJOJE

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Svajojate susituokti Italijoje, tačiau nežinote nuo ko pradėti – kur ir kaip ieškoti tos vienintelės vietos savo šventei? Pažintinė jaunavedžių programa kaip tik Jums!
Per savaitę aplankysite dvi Italijos pakrantes (Čilento ir Amalfio), apžiūrėsite daugybę vietų skirtingo biudžeto vestuvėms ir susipažinsite su tiekėjais, su kuriais dirba „Olga Studio“.
Čilento pakrantė – daugeliui nežinomas žalias ir kalvotas kraštas. Tai viduramžių akmeninių miestelių lobis su smėlėta pakrante. Šis kraštas skirtas toms poroms, kurios dievina daiktus su savo istorija ir praeitimi, mėgsta aplinką su senovės aura. Taip pat tai vieta tiems, kurie svajoja apie vestuves paplūdimyje, kai kojos gali pradingti šiltame smėlyje, o viską karūnuoja vakarienė jūrai ošiant. Per pirmas tris mūsų „Pažintinės savaitės“ dienas (gegužės 11–17 d.) susipažinsite su šiuo kraštu, o kitos dienos bus skirtos Amalfio pakrantei.
Amalfio pakrantė turtinga kontrastingais vaizdais, dėl savo grožio ji įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo objektų sąrašą. Tai kalnų virtinės su kai kur raibuliuojančiais miesteliais ir smaragdinės spalvos jūros derinys. Patys italai šią pakrantę vadina Italijos perlu.

„Pažintinės savaitės“ programa:

Gegužės 11 d.
Pasitinkame Jus Neapolio oro uoste arba traukinių stotyje.
Vykstame į Kastelabatės (Castellabbate) miestelį, kur būsite apgyvendinti šeimyniniuose viešbučiuose su vaizdu į jūrą. Aperityvas paplūdimio bare prieš vakarienę...
Aplankysime Torre Perrotti pilies terasą. Įsivaizduokite, iki šiol pilis priklauso Baronesai, su kuria būtinai susipažinsite, nes šis palikimas yra jos pasididžiavimas. Vakarienė tipiškame itališkame restoranėlyje su gyva muzika.
Gegužės 12 d.
Pusryčiai.Išvyka į Santa Maria di Kastelabatės miestelį prie jūros (aplankysime keletą vilų ir restoranų paplūdimyje). Vyksime į Kastelabatės miestelio senamiestį kalno viršūnėje.
Apžiūrėsime pilį, keletą viešbučių ir restoranų su vaizdu į pakrantę. Vakarienė restorane ant jūros kranto.
Gegužės 13 d.
Pusryčiai. Po pusryčių išvažiuojame iš Kastelabatės miestelio ir vykstame aplankyti vynuogyno, alyvmedžių plantacijos Čilento pakrantėje. Vėliau važiuojame link Amalfio pakrantės.
Aplankome Maiori ir Minori miestus su siūlomomis vestuvių vietomis, pagal pageidavimą sustojame ir paragaujame vietinių gaminamo Rikotos sūrio ir kriaušės saldėsio iš žinomiausios Italijos konditerijos parduotuvėlės „Sal de Riso“. Vėlyvas atvykimas į viešbutį. Vakarienė viešbutyje. Mini programa (sūrio gamybos meistras parodys mums kaip gaminamas šviežias Mocarelos sūris ir vėliau jį dar šiltą ragausime).
Gegužės 14 d.
Pusryčiai.Laisva diena. Papildomai bus galima prisijungti prie porų, kurios norės plaukti laivu ir apžiūrėti salas, jose siūlomas vestuvių vietas (Capri ir Procida). Vakarienė pagal galimybes ir oro sąlygas viešbučio terasoje.
Gegužės 15 d.
Pusryčiai.Ravelo miesto lankymas – sustosime apžiūrėti bažnyčių ir galimų apgyvendinimo variantų bei restoranų šventei. Po pietų važiuosime link Atrani ir Amalfio miestelio. Šiuose miesteliuose labiau turistausime negu ieškosime vestuvėms skirtos vietos ☺. Norinčioms tuoktis Amalfio pakrantėje merginoms yra galimybė pasidaryti bandomuosius makiažus ir šukuosenas (užsakoma iš anksto).
Gegužės 16 d.
Pusryčiai. Po pusryčių važiuosime į aukščiausiai iš visų Amalfio pakrantėje esančių miestelių – Skala (Scala). Vaizdas iš ten dar įspūdingesnis ☺. Aplankysime net dvi įdomias vietas: Romėnų katedros griuvėsius ir Dolomitų olą (abi vietos skirtos ir civilinei santuokai, ir vestuvėms palaiminant kunigui). Po pietų grįšime į viešbutį. Susitikimas su paslaugų teikėjais ir susipažinimas su jų paslaugomis, kokybe ir kainomis. Vakarienė restorane.
Gegužės 17 d.
Pusryčiai.Išvykimas. 
Išsamesnė informacija „Facebook“ puslapyje „Olga Studio
Registruotis elektroniniu paštu info@italianwedding.eu
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai