Garsių dizainerių suknelių paradas (KARŠTA TEMA)


VESTUVĖS UŽSIENYJE PAGAL SENOVINIUS PAPROČIUS

Foto: Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Kiekviena tauta turi savo vedybų papročius bei tradicijas, jauniesiems žadančias laimę ir šeimyninę santaiką. Jie buvo vystomi amžiais ir ne viena karta jas patikrino, todėl šiuolaikiškose vedybose galima sutikti ir senovinių tradicijų elementų.

Vestuvės Ispaniškai

Pavyzdžiui, Ispanijoje jaunoji yra apipilama sirupu, kad jaunųjų gyvenimas būtų saldus. Norvegijoje jaunieji vestuvių dieną sodina po mažą eglutę iš abiejų įėjimo į namą pusių – tai jiems žada ilgą ir laimingą gyvenimą, o Indijoje baigiantis ceremonijai jaunieji apibarstomi gėlių žiedlapiais.

Tailandietiškos vestuvės

Galima suorganizuoti simbolinę santuoką, vestuves ar santuokos metines pagal senovės papročius, įnešant į jas šiek tiek pasakos, ir trumpam tapti pasaulio dalimi, kur vyrauja paslaptingi tikėjimai ir skirtingos tradicijos.
Viena iš gražiausių ir fantastiškiausių vedybinių ceremonijų – tailandietiškos vestuvės, kurios yra atliekamos pagal senovės papročius. Jaunoji ir jaunasis apsirengę baltai – auksinius drabužius ir vainikus iš lotoso gėlių, grojant muzikai deda vienas kitam jazminų vainikus, uždega magiškas žvakes ir geria stebuklingą meilės gėrimą iš ananaso indų.

Maldyvai vestuvėms

Jei Jūs nusprendėte susituokti ar nuvykti į povestuvinę kelionę Maldyvuose, Jūsų laukia išties nuostabūs įspūdžiai, juk Maldyvai – tai tikras tropinis rojus su nuostabiais paplūdimiais, skaidriu žydru vandeniu, koralų olomis, povandeniniais rifais ir lagūnomis. Unikali vedybinė ceremonija vyksta valtyje, papuoštoje gražiausiomis gėlėmis bei palmių lapais, o vestuvine vakariene galima mėgautis balto smėlio paplūdimyje ošiant jūros bangoms.

Polineziečių vestuvės

Polineziečių vestuvės vyksta paplūdimyje, leidžiantis saulei papuoštame palmių lapais bei orchidėjomis ir apšviestame milžiniškais deglais. Grojant muzikai šokėjos atveda jaunąją, apsirengusią tradicine Pareo, į paplūdimį. Jaunasis atplaukia piroga lydimas nacionalinius drabužius vilkinčiais vyrais. Pagal tradicijas, vyriausiasis ištaria kalbą neįtikėtinai švelniu ir melodingu tajų balsu ir įteikia jauniesiems koljė iš gėlių – tiare, kuriomis jie apsikeičia. Jauniesiems įtiekiamas santuokos liudijimas užrašytas ant palmių žievės. Jaunavedžiai apdengiami tradiciniu vestuviniu užklotu – tifaifai ir skambant muzikai lydimi į bungalą prie šventinio stalo arba į „motu“ (negyvenamą salą), kur jų jau laukia šampanas, vaisiai ir gėlės.
Vestuvės, vykstančios Taityje, Bali, Goa, Maldyvų salose arba Tailande, laikantis visų paslaptingų tradicijų, pripildys Jūsų gyvenimą neišdildomais atsiminimais. Kelioms dienoms Jūs galėsite pasinerti į egzotinių šalių romantišką aplinką ir dalyvauti ritualuose, kurie skirti nešti jums laimę, tvirtus santykius ir amžiną meilę vedybiniame gyvenime.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2010-04-02 19:54
tapati
ach....norieciau vestuviu pagal polinezieciu paprocius...
2010-04-01 11:26
Inesa
Jeigu planuojate vestuves uzsienyje, orientuokites i biudzeta nuo 15000 litu.Daugelyje saliu sudaryta santuoka galioja ir Lietuvoje, reiktu tikslinti kiekvienu atveju atskirai.
2010-03-25 13:22
nuotaka
kokios kainos tokiu vestuviu? kitoje salyje? ir ar galioja santuokos dokumentai Lietuvoje?
2010-03-17 16:31
Rima
....Polineziečių vestuvės vyksta paplūdimyje, leidžiantis saulei papuoštame palmių lapais bei orchidėjomis ir apšviestame milžiniškais deglais.... Kaip sapne, nerealu jauciu:)
2010-03-14 20:31
Vaida
Svajone gali buti igyvendinta!Siais laikais visiskai nesunku susituokti uzsienyje! Tereikia pasidometi tomis galimybemis:)
2010-02-16 14:13
Lina 12
Mano svajonė vestuvės užsienyje!