Vestuvių parodos Kaune organizatoriai: šiuolaikinių vestuvių dekoracijos


„NUOTAKOS BIBLIJOS“ VIRŠELIO MERGINOS VESTUVĖS

Apie savo nuostabias vestuves pasakoja „Nuotakos biblijos“ viršelio mergina Simona Siegė. Jos žavingos suknelės paslaptys ir naudingi bei įdomūs patarimai būsimiems jaunavedžiams sklinda mums iš „Skype“, o mes iškart pasakojame jums ir dalijamės žavingomis poros nuotraukomis, kurias padarė vienas geidžiamiausių šios vasaros vestuvių fotografų Linas Dambrausas. 

Kada ir kur įvyko jūsų vestuvės ir kokios jos buvo? Trumpai papasakokite apie jas – kaip atrodė šventės diena ir vakaras? 

Vestuvės įvyko 2014 m. rugpjūčio 30 d. „Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų“ bažnyčioje, Palangoje. Ten taip pat buvo pakrikštyta mūsų dukra, kuriai dabar penkeri. Galiu drąsiai teigti, kad tai buvo labiausiai jaudinanti diena, kokią teko patirti. Pasiruošimo rytas buvo labai jausmingas. Buvau apsupta geriausių draugių ir mamos, kurios nepataisiusios neleido nė vienai detalei prasprūsti pro akis. 
Ėjimas link bažnyčios užgniaužė kvapą, pasijutau taip, kaip anksčiau tik girdėjau moteris bekalbančias apie tą akimirką, manydama, kad neįmanoma, tiesiogine ta žodžio prasme, nesugebėti kvėpuoti. Išvydus dukrelę ir dar dvi mergaites einančias link altoriaus, palengvėjo, jaudulys už jas buvo didesnis. Priesaikos metu buvo sunku tramdyti ašaras, kurios visapusiškai atspindėjo jausmų visumą: laimę, baimę, priesaiką Dievo akivaizdoje, pažadą, savotišką dvejonę ir prieraišumą. To jausmo tiksliai net negalėčiau apibūdinti, nes tai nepakartojama. 
Šventės vakaras buvo nepakartojamas. Šypsausi kaskart prisiminusi. Draugai ir artimieji, fantastika! Jie padarė šventę nepakartojama! Esame jiems labai dėkingi, jaučiamės ypatingi, nes buvome apsupti nuostabių žmonių. 

Kaip sekėsi planuoti vestuves? Kur sėmėtės idėjų? Kas buvo įdomiausia, o kas sunkiausia? 

Vestuvių planavimą atidavėme į planuotojų rankas. Buvo paskutiniai mano studijų metai, tad visas laikas po darbo turėjo būti skirtas sėkmingam universiteto užbaigimui. Planuotojos siūlė idėjas, o mes rinkomės, kas priimtina, o kas ne. Jos greit perprato, ko norėjome ir kokią viziją turėjome. Planuotojos tiesiog pateikė mums ją realybėje. 
Negalėčiau išskirti, kas buvo sunkiausia, ir net negalėčiau pasakyti, kas apskritai buvo sunku. Kaip derama, didžiausią stresą patyriau dėl vestuvinės suknelės. Nepavykus jos pasiūti pagal pradinį planą, sėdau prie kompiuterio likus dviem savaitėm iki skrydžio į Lietuvą. Įsipyliau vyno ir pasakiau sau, kad ieškosiu tol, kol rasiu TĄ vienintelę. Apie 2 val. ryto man pavyko! Siuntinys į mano namus skubia tvarka atkeliavo kitą dieną. Suknelė buvo tobula! 

Gal galite papasakoti linksmą nutikimą apie vestuvių planavimą, kuris taptų pavyzdžiu kitoms poroms. Ką siūlote būsimiems jaunavedžiams nuveikti planuojant savo vestuves arba priešingai – į kokias situacijas nepatekti? 

Vienintelis patarimas, kuris šmėsteli galvoje – būkite išradingi, nesilaikykite visuomenėje vyraujančių nuostatų. 
Vestuvių dieną nepamirškite savo svečių. Besiruošdami jie dėl jūsų padarė šitiek daug ir tik jų dėka šventė gali būti nepakartojama. Todėl gerai juos užimkite ir pasirūpinkite. 

Kur ieškojote paslaugų teikėjų? Kaip juos rinkotės? 

Vestuvių planuotojos pateikdavo tiekėjų pasiūlymus, jų paslaugų įvairovę, darbų pavyzdžius ir mes išsirinkome. 

Ar tai buvo internetas, žurnalai? Kur galima semtis idėjų? Jūsų abiejų apranga tiesiog stulbinanti. Kas padėjo kurti įvaizdžius? Kaip visa tai vyko? 

Kaip ir minėjau, suknelę pirkau internetu, nes nelabai buvo laiko vaikščioti po Londono parduotuves. Internete visi dizaineriai pasiekiami. ☺ Vyro kostiumas buvo atsiųstas iš Vokietijos, nes Londone neradome to, ko ieškojome – žalio kostiumo. Patys sugalvojome aprangą ir susikūrėme įvaizdį. 

Apie kokią fotosesiją galvojote prieš vestuves? Kaip ją planavote? Ko tikėjotės iš fotografo ir ką gavote? Kaip jautėtės per fotosesiją? 

Vestuvėms norėjau tik vieno fotografo – Lino Dambrausko, nes anksčiau matyti jo darbai man pasirodė nuostabūs! Jį rezervavome iš karto! Fotosesijos iš anksto neplanavome, susitikome su Linu tiesiog susipažinti ir bendrai pakalbėti apie vestuves. To užteko, nuotraukos įspūdingos! 

Jūsų „TOP 3“ patarimai dėl fotografo būsimiems jaunavedžiams. 

  • Nuotraukos liks visam gyvenimui, rinkitės iš pačiu geriausių. Tai tikrai verta!
  • Pasirinkite tą fotografą, kurio nuotraukų braižas pats priimtiniausias.
  • Būtinai susitikite akis į akį su fotografu ir pabendraukite, turite jaustis jaukiai ir užtikrintai, bus daug lengviau pozuoti. 

Ar dažnai žiūrite nuotraukas? Ką jos jums primena? 

Nuotraukas žiūrime dažnai, tikrai, jose juk mūsų vestuvių diena! 
Daugiau tikrų meilės istorijų skaitykite rubrikoje TIKROS VESTUVĖS
Simonos idėjų bei patarimų rasite JOS EKSPERTO SKILTYJE
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-03-28 12:21
Ugne
Grazu